*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ \ ۹ شوال ۱۴۳۹ \ Sunday, June 24, 2018
برنامه نماز جماعت و درس اخلاق آیت الله العظمی مظاهری در ماه ضیافت الهی
حوزه/ نماز جماعت و سلسله مباحث اخلاقی حضرت آیت الله مظاهری، ظهرهای ماه مبارک رمضان در مسجد حکیم اصفهان برگزار می شود.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۰:۲۷
آیت الله العظمی مظاهری:
در زمینه به کاربردن ذوق شعر و هنر در تبلیغ کم کار شده است
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری، بر لزوم کاربست ذوق و هنر و شعر در عرصه تبلیغ تاکید کردند.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۰۰:۰۸
آیت‌الله العظمی مظاهری در اجلاسیه اساتید:
روزهای درسی در حوزه‌های علمیّه افزایش یابد/ اساتید، معلم اخلاق باشند
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری با تأکید بر ضرورت افزایش روزهای درسی در حوزه‌های علمیه، گفتند: اساتید و طلّاب باید در بیشتر روزهای سال به تعلیم و تعلّم بپردازند و با بعضی تعطیلی‌های غیر ضروری، مخالفت کنند تا هرچه بیشتر بتوانند سطح علمی حوزه‌ها را ارتقاء دهند.
۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۳:۱۲
آیت الله العظمی مظاهری:
آیت الله العظمی سیستانی دشمنان اسلام را در عراق به انزوا کشاندند
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری تصریح کردند: آیت‌الله العظمی سیستانی دشمنان اسلام را در عراق به انزوا کشاندند و از این جهت نقش برجستۀ ایشان در صیانت از کیان اسلام و مسلمین، در تاریخ تشیّع ماندگار خواهد شد.
۱۳۹۷/۲/۵ - ۱۸:۰۲
از مجموعه دفاتر «سير و سلوک»؛
جدیدترین اثر آیت الله العظمی مظاهری وارد بازار نشر شد
حوزه/ چهارمین دفتر از مجموعه دفاتر «سيروسلوک»، از تأليفات حضرت آيت الله مظاهري با عنوان کتاب «تخلیه» یا همان پاک‌سازی نفس از رذائل و پلیدی‌ها وارد بازار نشر شد.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۱:۲۸
نوشتاری از آیت الله العظمی مظاهری؛
هفت دستورالعمل برای درمان وسواس (بخش پایانی)
حوزه/ خانمي آمده بود و می‌گفت: شوهر من وضعش به جايي رسیده است که مثلاً در خانه نشسته‌ایم غذا مي‌خوريم، ناگهان فرياد مي‌کشد. می‌گویم چه شده؟ چه خبر است؟ می‌گوید: این مرد که در کوچه سرفه کرد، رفیق تو بوده است!!
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۰۹:۴۱
نوشتاری از آیت الله العظمی مظاهری؛
هفت دستورالعمل برای درمان وسواس (بخش اول)
حوزه/ آیت الله العظمی بروجردی(ره) مقیّد بودند به طلاب بنمایانند که با این گل کوچه‌ها می‌توان نماز خواند و نماز می‌خواندند. مراجع بزرگ در مدرسه‌ی فیضیه با همین گل ها نماز می‌خواندند. خود من حضرت امام خميني (ره) را دیدم که مقیّد بودند با همين گل‌ها و ترشّحات، نماز بخوانند. حتي براي من نقل کردند که روزي عمّامه‌ي مرحوم مؤسّس حوزه‌ي علميه‌ي قم، حضرت آیت الله العظمی حائري! در صحن حمّام عمومي افتاد و ايشان عمّامه را برداشتند و بر سر گذاشتند.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۰۱:۲۵
آیت الله العظمی مظاهری تبیین کرد:
راه های «عزیز شدن» در بین مردم
حوزه/ برای حفظ شخصیّت، علاوه بر رعایت تقوا و اجتناب از گناه، آداب اجتماعی نیز باید مراعات گردد. مثلاً قرآن کریم می‌فرماید: «وَ عِبادُ الرَّحْمنِ الَّذين‏ يَمْشُونَ عَلَى الْأَرْضِ هَوْناً» یعنی باید خیلی با وقار راه برویم و خیلی با وقار نگاه کنیم.
۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۱۷:۱۶
آیت الله العظمی مظاهری تأکید کردند:
استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای انتقال سبک زندگی اسلامی
حوزه/ آیت الله العظمی مظاهری با تأکید بر استفاده از ظرفیّت فضای مجازی برای توسعه سبک زندگی اسلامی گفت: پرداختن به این موضوع، در سطوح مختلف تعلیم و تربیت، اعمّ از آموزش‌وپرورش، دانشگاه‌ها، حوزه‌های علمیّه و سایر نهادهای آموزشی و تعلیمی، مورد توجه برنامه‌ریزان و تدوین‌کنندگان کتب درسی و نیز معلّمان و اساتید گرامی باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۶:۵۷
آیت الله العظمی مظاهری تبیین کردند:
راه های نجات از «رسوایی»
حوزه/ تکرار گناه و گناهِ روی گناه انسان را افتضاح می‌کند، ولی اگر جدّاً توبه و استغفار کند، خداوند متعال گناهان او را می‌بخشد و آثار گناه، از جمله رسوایی و افتضاح را نیز از بین می‌برد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۳:۴۹