*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ \ ۱۱ محرم ۱۴۴۰ \ Friday, September 21, 2018
با صدور پیامی؛
آیت‌الله‌العظمی مظاهری درگذشت آیت‌الله بهشتی را تسلیت گفت
حوزه/ حضرت آیت‌الله‌ مظاهری از مراجع معظم تقلید و رئیس حوزه علمیه اصفهان در پیامی، درگذشت عالم ربانی آیت‌الله مجتبی بهشتی از اساتید سطوح عالی حوزه علمیه اصفهان را تسلیت گفت.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۱۷:۱۶
آیت الله العظمی مظاهری:
نقش آیت الله حاج‌آقا تهرانی در تربیت اخلاقی جوانان برجسته بود
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری با تسلیت ارتحال آیت الله حاج آقا مرتضی تهرانی، تصریح کرد: این فقیه اخلاقی در تثبیت موقعیّت علمی و مذهبی حوزۀ علمیّۀ تهران و تربیت اخلاقیِ جوانان، نقش برجسته‌ای داشتند.
۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۹:۴۷
آیت‌الله العظمی مظاهری در دیدار جهانگیری:
مسئولان با وحدت و همدلی مشکلات مردم را برطرف کنند/ لزوم برنامه ریزی برای حل مشکل کم آبی
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری با اشاره به وجود مشکلات و نارسایی‌های کنونی در کشور، خصوصاً معضلات اقتصادی و معیشتی مردم، بر ضرورت حفظ وحدت و همدلی همه مسئولان تأکید کردند.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۵:۵۶
برنامه نماز جماعت و درس اخلاق آیت الله العظمی مظاهری در ماه ضیافت الهی
حوزه/ نماز جماعت و سلسله مباحث اخلاقی حضرت آیت الله مظاهری، ظهرهای ماه مبارک رمضان در مسجد حکیم اصفهان برگزار می شود.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۰:۲۷
آیت الله العظمی مظاهری:
در زمینه به کاربردن ذوق شعر و هنر در تبلیغ کم کار شده است
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری، بر لزوم کاربست ذوق و هنر و شعر در عرصه تبلیغ تاکید کردند.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۰۰:۰۸
آیت‌الله العظمی مظاهری در اجلاسیه اساتید:
روزهای درسی در حوزه‌های علمیّه افزایش یابد/ اساتید، معلم اخلاق باشند
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری با تأکید بر ضرورت افزایش روزهای درسی در حوزه‌های علمیه، گفتند: اساتید و طلّاب باید در بیشتر روزهای سال به تعلیم و تعلّم بپردازند و با بعضی تعطیلی‌های غیر ضروری، مخالفت کنند تا هرچه بیشتر بتوانند سطح علمی حوزه‌ها را ارتقاء دهند.
۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۳:۱۲
آیت الله العظمی مظاهری:
آیت الله العظمی سیستانی دشمنان اسلام را در عراق به انزوا کشاندند
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری تصریح کردند: آیت‌الله العظمی سیستانی دشمنان اسلام را در عراق به انزوا کشاندند و از این جهت نقش برجستۀ ایشان در صیانت از کیان اسلام و مسلمین، در تاریخ تشیّع ماندگار خواهد شد.
۱۳۹۷/۲/۵ - ۱۸:۰۲
از مجموعه دفاتر «سير و سلوک»؛
جدیدترین اثر آیت الله العظمی مظاهری وارد بازار نشر شد
حوزه/ چهارمین دفتر از مجموعه دفاتر «سيروسلوک»، از تأليفات حضرت آيت الله مظاهري با عنوان کتاب «تخلیه» یا همان پاک‌سازی نفس از رذائل و پلیدی‌ها وارد بازار نشر شد.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۱:۲۸
نوشتاری از آیت الله العظمی مظاهری؛
هفت دستورالعمل برای درمان وسواس (بخش پایانی)
حوزه/ خانمي آمده بود و می‌گفت: شوهر من وضعش به جايي رسیده است که مثلاً در خانه نشسته‌ایم غذا مي‌خوريم، ناگهان فرياد مي‌کشد. می‌گویم چه شده؟ چه خبر است؟ می‌گوید: این مرد که در کوچه سرفه کرد، رفیق تو بوده است!!
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۰۹:۴۱
نوشتاری از آیت الله العظمی مظاهری؛
هفت دستورالعمل برای درمان وسواس (بخش اول)
حوزه/ آیت الله العظمی بروجردی(ره) مقیّد بودند به طلاب بنمایانند که با این گل کوچه‌ها می‌توان نماز خواند و نماز می‌خواندند. مراجع بزرگ در مدرسه‌ی فیضیه با همین گل ها نماز می‌خواندند. خود من حضرت امام خميني (ره) را دیدم که مقیّد بودند با همين گل‌ها و ترشّحات، نماز بخوانند. حتي براي من نقل کردند که روزي عمّامه‌ي مرحوم مؤسّس حوزه‌ي علميه‌ي قم، حضرت آیت الله العظمی حائري! در صحن حمّام عمومي افتاد و ايشان عمّامه را برداشتند و بر سر گذاشتند.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۰۱:۲۵