*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۵ شعبان ۱۴۴۰ \ Saturday, April 20, 2019
برای چندمین بار:
صهیونیست ها با هدایت وزیر کشاورزی اسرائیل به حریم مسجدالاقصی یورش بردند + فیلم
حوزه/ یوری آریل وزیر کشاورزی رژیم صهیونیستی سردسته شهرک نشینان صهیونیستی بود که به حریم مسجدالاقصی در بیت المقدس اشغالی یورش بردند.
۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۰۸:۱۴
یورش سحرگاهی گسترده صهیونیست ها به کرانه باختری/ ۱۰ فلسطینی بازداشت شدند
حوزه/ نظامیان رژیم صهیونیستی در یورشی گسترده، سحرگاه امروز به بخش های مختلف کرانه باختری حمله کرده، منازل مردم را وحشیانه تفتیش کردند و ۱۰ فلسطینی را ربودند.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۰۹:۰۶
اسرائیل در نیمه نخست امسال ۲۹۸ مرتبه مانع پخش اذان در مسجد ابراهیمی شد
حوزه/ به گفته یوسف اعدیس وزیر اوقاف فلسطین؛ نیروهای اشغالگر صهیونیستی در نیمه نخست سال ۲۰۱۸ میلادی، ۲۹۸ مرتبه مانع پخش اذان از جمله اذان برای نماز جمعه در مسجد ابراهیمی شده اند.
۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۰۰:۰۵
یک سازمان صهیونیستی گزارش داد:
امسال بیش از ۲۰ هزار شهرک نشین یهودی به مسجدالاقصی وارد شده اند
حوزه/ سازمان اسرائیلی موسوم به "یارا" که در زمینه تشویق یهودیان افراطی برای ورود به مسجدالاقصی فعالیت می کند، در گزارش خود گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون حدود ۲۰ هزار شهرک نشین یهودی به مسجدالاقصی وارد شده اند؛ اقدامی که از نظر مسلمانان جهان هتک حرمت مسجدالاقصی محسوب می شود.
۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۳:۴۶
صندوق های عربی حمایت از قدس یا وعده سر خرمن!
حوزه/ سال ها است که در کنفرانس های عربی و اسلامی مختلف، خبر تاسیس صندوق های حمایت از قدس اعلام شده، اما این صندوق ها از حد یک خبر در رسانه فراتر نرفته و مردم قدس خبری از این صندوق ها ندیده اند.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۱۴:۳۵
علمای فلسطین:
هرگونه مخالفت با مقاومت اسلامی، خیانت به فلسطین است
حوزه/ ملت فلسطین از تمام کسانی که در کمین مقاومت نشسته اند و قصد دارند مقاومت و پایداری مردم محاصره شده غزه را درهم بشکنند بیزارند و ما اقدامات محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان را به سود مستقیم اشغالگران می دانیم.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۴:۲۲
اذعان ژنرال اسرائیلی:
حزب الله در مدیریت افکار عمومی بر اسرائیل پیشی گرفته
حوزه/ سخنگوی اسبق ارتش اسرائیل گفت: حزب الله در مدیریت افکار عمومی و جنگ روانی از ارتش اسرائیل پیشی گرفته است.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۱:۱۱
مهم ترین عناوین امروز روزنامه های فلسطین
از یورش وحشیانه اسرائیلی ها به یک منزل قدیمی در قدس تا ادامه هتک حرمت مسجدالاقصی
روزنامه های فلسطینی از یورش وحشیانه اسرائیلی ها به یک منزل قدیمی در قدس و ادامه هتک حرمت مسجدالاقصی توسط شهرک نشینان خبر دادند.
۱۳۹۵/۲/۲۱ - ۱۲:۴۸
آیت الله اراکی: مسجد الاقصی را خطر اشغال شهرک نشینان تهدید می کند
حوزه/ دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در هشداری شدید، اجرای توطئه اشغال مسجد الاقصی را توسط شهرک نشینان صهیونیست گوشزد کرد و گفت: اهداف اسرائیلی ها با تداوم جنگ درونی در مناطق اسلامی و خون ریزی های گروه های تکفیری تحقق خواهد یافت.
۱۳۹۳/۹/۱ - ۱۵:۲۷