*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ \ ۳ شوال ۱۴۳۹ \ Monday, June 18, 2018
عضو شورای حوزه علمیه قزوین:
توجه به سبک زندگی اسلامی یک اصل اساسی در جامعه است
حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه استان قزوین گفت: توجه به سبک زندگی اسلامی یک اصل اساسی و یک ضرورت در جامعه به شمار می رود.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۲:۱۲
تقدیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین از شبکه استانی
حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین از پخش برنامه سحرگاهان در ماه مبارک رمضان از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین قدردانی کرد.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۲:۱۲
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد قزوین مطرح کرد:
سه شاخصه مهم جذب جوانان به مساجد
حوزه/ مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قزوین گفت: برای جذب جوان به مسجد باید سه شاخص مهم منزل، مدرسه و مسجد را در نظر داشت و مدارس در نظام اسلامی، بخش‌های توسعه یافته مساجد هستند و باید نسبت به هم نقشی مکمل داشته باشند.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۱:۵۸
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین:
دشمن به دنبال ترویج بی حجابی و بی عفتی در جامعه است
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: دشمنان به دنبال این هستند که ارزش های اسلامی در جامعه ما کمرنگ شود تا به اهدف شوم خود برسند،چرا که امروز به دنبال ترویج بی حجابی وبی عفتی در جامعه هستند .
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۱:۵۸
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
معارف دینی به زبان روز و با جذابیت های هنری به جامعه منتقل شود
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز نسل جوان گروه هدف دشمنان نظام اسلامی است و متأسفانه هجمه های فرهنگی نظام سلطه به گونه ای جذاب و تأثیرگذار به نسل جوان ما ارائه می شود، لذا باید معارف دینی به زبان روز و با جذابیت های هنری به جامعه منتقل شود.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۱:۴۹
تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا : عید فطر یک ماه سازندگی و معراج انسانی است
حوزه/ حجت الاسلام همایون گفت: عید فطر، تجلی اوج یک ماه بندگی و عبودیت پروردگار متعال و یک ماه سازندگی و وارستگی و معراج انسانی است.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۵:۳۹
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری :
تمرینات معنوی ماه خدا به دیگر ماه ها تسری داده شود
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین اسلامی گفت: باید تمرینات معنوی اخلاقیِ ماه مهمانی خدا به دیگر ماه ها نیز تسری داده شود، چرا اگر این روحیات معنوی که در این ماه کسب کرده ایم در طول سال بیمه خواهیم شد.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۵:۳۰
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قزوین:
دعا کردن برای مومنین موجب وسعت رزق می شود
حوزه/ حجت الاسلام معبودی گفت: اخلاق حسنه، نیکی به مردم، امانتداری شامل هر نعمتی که پروردگار به ما بخشیده، دعا کردن برای مومنین، مداومت در طهارت و ازدواج عواملی است که موجب وسعت رزق می شود.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۵:۲۸
مدیر حوزه علمیه قزوین:
روز عید فطر روز شرف ، زینت و کرامت است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی گفت: روز عید فطر روز شرف و زینت است، این روز را باید روز کرامت بدانیم چرا که در این روز می بخشی تا بخشیده شوی و از بهترین مقررات ویژه بندگان خوب خدا بهرمند می شویم.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۵:۲۶
پخش زنده نماز وحدت بخش عید فطر قزوین از رسانه ملی
حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین از پخش زنده نماز وحدت بخش عید سعید فطر از صدا و سیمای مرکز استان خبر داد
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۹:۴۰