*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Thursday, July 18, 2019
تصاویر/ استقبال مردم بیرجند از خدام رضوی
عکس: محسن نوفرستی
۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۱۲:۵۷
استاد حوزه:
حوزویان به سمت بیان آثار دینی به زبان ساده و شیوا روی آورند
حوزه/ استاد حوزه علمیه بیرجند بر ورود طلاب به موضوع نوشتن و قلم زدن تاکید کرد و گفت: باید طلاب نویسنده به سمتی روی بیاوند که مباحث دینی و روایات اسلامی را به صورت ساده، شیوا و روان داستانی به خوانندگان انتقال دهند.
۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۱۰:۵۹
پذیرش طلبه در حوزه سفیران بیرجند تا پایان مرداد ادامه دارد
حوزه/ پذیرش طلبه در سطح دو حوزه علمیه سفیران هدایت بیرجند تا پایان مرداد ادامه دارد و متقاضیان می توانند برای ثبت نام به این حوزه مراجعه کنند.
۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۱۱:۰۹
نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی:
شهدا رفتند تا ما امروز در امنیت و آرامش زندگی کنیم
حوزه/ نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهدا رفتند تا ما امروز در امنیت و آرامش زندگی کنیم، گفت: شهدا به بالاترین درجات انسانیت رسیدند.
۱۳۹۸/۴/۸ - ۱۸:۱۰
خراسان جنوبی مهیای استقبال از شهدای گمنام
حوزه/ خراسان جنوبی در سالروز شهادت امام جعفرصادق(ع) میزبان سه شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس خواهد بود.
۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۲:۰۴
پایان یک ماه بندگی و عبودیت خدا؛
نغمه‌های بندگی در عید عبودیت و بندگی
حوزه/ از همان ساعات ابتدایی صبح در خیابان های منتهی به مصلای المهدی بیرجند شاهد جنب و جوش بود. زن و مرد و کودک و نوجوان، پیر و جوان بعد از یک ماه بندگی به ایستگاه آخر رمضان یعنی فطر رسیدند ...
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۲۲:۰۱
امام جمعه فردوس:
انتخاب رهبری به جانشینی امام (ره) یک امر الهی بود
حوزه/ حجت الاسلام بابایی انتخاب مقام معظم رهبری به عنوان جانشین امام راحل(ره) را امری الهی دانست و تصریح کرد: هر روز بیشتر از گذشته مردم در می یابند، که چقدر این انتخاب، شایسته و الهی بوده است و راه و انقلاب امام به بهترین شکل پس از ایشان ادامه پیدا کرد.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۱۴:۳۵
روحانی اهل سنت : انتخاب حضرت آیت الله خامنه ای یک هدیه الهی بود
حوزه/ مولوی خالقی با اشاره به انتخاب رهبر معظم انقلاب به عنوان جانشین امام خمینی(ره) گفت: انتخاب حضرت آیت الله خامنه ای، یک هدیه الهی بود.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۱۳:۱۰
مولوی عبداللهی: امام راحل فراتر از یک مذهب بود
حوزه/ امام جمعه اهل سنت اسدیه، تفکر و اندیشه های امام را جهانی و برای تمامی بشریت دانست و تصریح کرد: هدف معمار کبیر انقلاب اسلامی جهانی شدن اسلام بود و اندیشه های ایشان راهنما و رهنمودی برای بشریت است.
۱۳۹۸/۳/۱۴ - ۱۷:۱۰
مدیر مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(ع) بیرجند:
برای حفظ میراث امام(ره) از جان مایه بگذاریم
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(ع) بیرجند گفت: امـام(ره) اسـلام نـاب را دوبـاره زنـده کـرد و بـه ذهـن و عـمـل انـسـان هـا و صـحـنـه هـای سـیـاسی جهان برگرداند، بنابراین باید برای حفظ این میراث و صیانت از ولایت فقیه از جان مایه بگذاریم.
۱۳۹۸/۳/۱۴ - ۱۴:۰۵