*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۳ رجب ۱۴۴۰ \ Wednesday, March 20, 2019
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
واردات کالای قاچاق با شعار قطع نمی شود/ سوءمدیریت بدترین مشکل است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، سوءمدیریت را بدترین مشکل دانست و گفت: اگر می توانستند و جلوی قاچاق را می گرفتند، حال ما بهتر بود، اما علی رغم شعارهایی که می دهند انواع جنس های قاچاق وارد کشور می شود و جلوی تولید ملی را می گیرد
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۵
امام جمعه بیرجند: موسیقی فاخر باید جای موسیقی های لهوی را بگیرند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: باید شعر، موسیقی، شعار، مدح، نوحه و... آنچنان حالت فاخری به خود بگیرد که بتواند افراد را جذب کند و جای موسیقی های لهو و لعب و محتواهای فاسد و مفسد را پر کند و این کار شدنی است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۵۴
امام جمعه بیرجند: فریب دشمن را نخوریم
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نباید فرصت هایی که در اختیارمان است را به راحتی از دست دهیم، لذا گول دشمن و زر و زیور دنیا را نخوریم.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۷
امام جمعه بیرجند: مردم صاحب اصلی انقلاب هستند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: آن‌هایی که وقتی سخن از گام دوم انقلاب می‌شود و در خارج و داخل از مرزها پارازیت می‌دهند و منتظرند این انقلاب به پایان برسد، حواسشان باشد که انقلاب به پایان نمی‌رسد، چرا که بر اساس عقل، فطرت و علم است و هرگز کهنه نمی‌شود.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۸
امام جمعه بیرجند: امروز دنیا در خفقان قرار دارد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امروز دنیا در خفقان قرار دارد، اما همگان شاهدیم که در اربعین حسینی که تنفس آزادی است، شیعه و غیر شیعه، مسلمان و غیر مسلمان و حتی یهودی کم نمی گذارند و حضوری شکوهمند دارند، و این عشق و علاقه نسبت به دیگر ائمه نیز وجود دارد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۲۳:۰۰
امام جمعه بیرجند: ارتش مکتبی هیچ زمان برای منافع اشخاص و احزاب مبارزه نمی کند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: یک نیروی ارتش مکتبی از صفر تا صد پای عقیده خود می ایستد و هیچ زمان برای منافع اشخاص و احزاب مبارزه نمی کند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۳
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: آفت بزرگ دنیا، تفکرهای انحرافی فرعونی است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه آفت بزرگ دنیا، تفکرهای انحرافیِ فرعونی است، گفت: تفکر قارونی برای رسیدن به پول، هر ارزشی را زیر پای می گذارد، اما بدتر از همه تفکرها، تفکر هامانی که همان کمک به ستمگران است، می باشد زیرا فرد برای اینکه کار ستمگران را خوب جلوه دهد مرتبا دروغ می گوید.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۰:۵۲
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: موج های سیاسی نمی تواند اهل ایمان را غرق کند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه موج های سیاسی، نمی تواند اهل ایمان را غرق کند، گفت: من و شما نباید اهل فتنه باشیم اما از فتنه نیز نباید بترسیم.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۴:۳۷
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
عده ای برای حذف شعار «مرگ بر ‌آمریکا» حرف های عوام پسند می زنند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه رهبر انقلاب شعار «مرگ بر آمریکا» را تفسیر کرده اند، گفت: خیلی ها توجه ندارند که شعار چه می کند و بعد حرف هایی می زنند که عوام می پسندد، اما باید بدانند آنچه آمریکا را از چهل سال پیش تاکنون به خاک سیاه کشانده، همین قدرت شعار بوده است.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۴:۴۲
در گام دوم انقلاب باید به صورت جدی وارد میدان شد/ از تجربه ها درس بگیریم و کار خود را اصلاح کنیم
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه باید از تجربه ها درس گرفت و کار خود را اصلاح کنیم، گفت: در گام دوم انقلاب باید به صورت جدی وارد میدان شویم و حرکت پر شتابی را آغاز نماییم.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۱:۴۴