*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ رمضان ۱۴۴۰ \ Thursday, May 23, 2019
انتقاد امام جمعه بیرجند از کم توجهی به بحث فرهنگ
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دشمنان با ایجاد اختلاف و افکار بیگانه پرستی و بازی های لفظی، مسلمانان را قتل عام و کشورهایشان را ویران می کنند، لذا باید بر روی فرهنگ که مسئله اول جهان بشریت است، بیشتر کار شود.
۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۳:۰۱
امام جمعه بیرجند: از یک دولت اسلامی نباید گزارش های اختلاس و حقوق های نجومی برسد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: از یک دولت اسلامی نباید مرتبا گزارش های اختلاس، دزدی و حقوق های نجومی برسد، لذا در دولت اسلامی هر فردی که مسئولیتی می گیرد بیش از هر چیزی باید خود را مسئول بداند.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۲:۱۱
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
با تمامی مشکلات باز هم مردم در احسان و نیکوکاری حرف اول را می زنند
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه منشأ این دنیای زشت و پر از ظلم و ستم فرهنگ های بیگانه است، گفت: متأسفانه فرهنگ های بیگانه غربی، مسلمانان را نیز آلوده کرده است و در خیلی مکان ها نمی توانیم فرقی بین مسلمانیِ مسلمان، و کفرِ کفار بگذاریم.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۱:۵۸
امام جمعه بیرجند: امروز دیگر با بمب اتمی و هیدروژنی نمی توان یک جامعه ای را شکست داد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: آمریکا زمانی می توانست حکومت ۵۰ کشور را بدون اندک هزینه ای تغییر دهد اما اکنون خاصیت خود را از دست داده زیرا امروز دیگر با بمب اتمی و هیدروژنی نمی توان یک جامعه را شکست داد.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۰:۵۴
انتقاد امام جمعه بیرجند از عملکرد برخی وزرای دولت
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: تغییر و تحول در وزارت خانه ها که گاهی بیجا صورت می گیرد جز فرصت سوزی فایده دیگری ندارد، لذا تا جایی که ممکن است باید سیاست ها را ادامه داد و نقص ها را برطرف کرد.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۵:۱۴
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
حفظ کرامت مراجعه کنندگان اولویت اول سازمان های بیمه ای باشد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه حفظ کرامت و شخصیت مراجعه کنندگان باید کاملا رعایت گردد، گفت: آنچه در جهت پر رنگ کردن احسان بسیار مهم می باشد کیفیت انجام و اجرای آن است.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۲:۳۳
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
تبلیغات بُرنده ترین سلاح امروز است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امروز دنیا به سمت وسویی رفته است که حرف اول را در مسائل اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و حتی نظامی، تبلیغات می زند.
۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۴:۰۴
امام جمعه بیرجند: قدم اول پیشرفت «بیداری» است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه با بیان اینکه در راه سیر و سلوک و پیشرفت، قدم اول بیداری است، گفت: نفس انسان، آدمی را به تنبلی وا می دارد و حرف از یاس و ناامیدی می زند لذا باید بر نفس خود غلبه کند.
۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۵:۱۴
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی:
شبکه ملی اطلاعات راه اندازی شود/ فضای مجازی به مدیریت انقلابی نیاز دارد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خواستار راه اندازی شبکه ملی اطلاعات شد و گفت: تجربه نشان داده است که اگر به موقع امکانات را در اختیار جوان های با استعداد و انقلابی کشور قرار دهیم، در مقابل دشمنان و ترفندهای آنان کم نمی آورند، لذا هرچه زودتر باید اقدامات ویژه ای در این خصوص صورت گیرد.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۲:۰۱
پیام امام جمعه بیرجند به مناسبت روز معلم
حوزه/ در پیام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به مناسبت روز معلم آمده است: امیدوارم مسئولان آموزش و پرورش کشور با بهره گیری از تجربیات چهل سال انقلاب اسلامی و اهمیت بخشی به مسئله تربیت اسلامی و تفکر بسیجی بتوانند مطهری های جوان را پرورش، تقویت و به جامعه تحویل نمایند.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۱:۵۶