*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ \ ۶ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Thursday, December 13, 2018
ترکیه طرح ساخت نمازخانه در تمامی مدارس را به تایید رساند
حوزه/ پروژه «هیچ مدرسه بدون نمازخانه نماند» در سال ۲۰۱۶ در ترکیه آغاز شد و بنیاد انسان موفق شد امسال تاییدیه طرح ساخت نمازخانه در تک تک مدارس این کشور را از وزارت آموزش بگیرد.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۲۰:۴۵
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس:
التهابات فرهنگی نتیجه فاصله گرفتن از مسجد است
حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس گفت: اگر امروز تنش و التهابی از منظر ناملایمات فرهنگی می بینیم به واسطه فاصله گرفتن از مسجد است، از این رو فرهنگ، سیاست و اقتصادی که مبتنی بر فرهنگ مسجد باشد می تواند در برطرف کردن مشکلات موثر واقع شود.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۰۷:۴۸
اجلاس بیست و هفتم نماز (۲۴):
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سعیدی: فعالیت‌ در مسجد برای امام جماعت یک کار حاشیه‌ای نباشد/ دولت وارد میدان اقامه نماز شود
حوزه/ رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه فقدان ساماندهی مناسب نسبت به مساجد آسیب است، گفت: در بسیاری از مساجد، فعالیت‌های مسجد برای امام جماعت یک کار حاشیه‌ای در کنار کارهای دیگر او است.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۰۲:۱۵
مسئول اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی خبر داد:
برگزاری دوره آموزشی تربیت مربی نماز در حوزه خراسان شمالی
حوزه/ مسئول اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: دوره دو روزه تربیت مربی نماز با شرکت روحانیان و طلاب خواهر و برادر سطح دو به بالا در حوزه علمیه استان برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۹:۲۵
اجلاس بیست و هفتم نماز (۱۷):
کارشناس دینی: مسجد را تشریفاتی و در حکم نمازخانه نبینیم
حوزه/ کارشناس مسائل مذهبی گفت: ما نباید اجازه بدهیم مسجد در جایگاه تشریفاتی و در حکم یک نمازخانه قرار بگیرد، بلکه باید کمک کنیم تا مردم شیرینی، برکت و گره‌گشایی حاصل از ارتباط با مسجد را در زندگی‌هایشان درک کنند.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۱:۵۵
عقوبت سبک شمردن نماز
حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه علامرودشت با بیان اینکه مقصود از سبک شمردن نماز، اهمیت ندادن به آن است، گفت: یكى از مصادیق سبک شمردن نماز این است كه شخص گاهى نماز را ترک می كند و یا با نداشتن عذر شرعى، نماز را از اول وقت به تأخیر مى اندازد.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۴:۲۶
امام جمعه همدان در اجلاس نماز:
مردم را با حقیقت نماز آشنا شوند
آیت الله طه محمدی گفت: هر چه به حقیقت نماز نزدیک تر شویم، جاذبه های بیشتری از برای ما روشن خواهد شد و در کنار آن نگرش و عقیده مردم نیز نسبت به نماز بهتر از وضع موجود خواهد شد.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۶:۵۱
۱۵ آبان؛ آخرین مهلت ارسال آثار به بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز
حوزه/ مسئول نظارت و ارزیابی فرهنگ و آموزش ستاد اقامه نماز استان فارس گفت: ۱۵ آبان ماه آخرین مهلت فرصت ارسال آثار به بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز با محوریت «شیوه ها و مهارت های دعوت به نماز» است.
۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۷:۱۵
دانشجویان مذهبی دانشگاه جورج واشنگتن اتاق «نماز و نیایش» راه اندازی کردند
حوزه/ اتاق«نماز و نیایش» که به همت هفت گروه مذهبی مختلف در دانشگاه جورج واشنگتن، یک دانشگاه سکولار در آمریکا راه اندازی شده، جایگاه عبادت و نیایش را در اختیار دانشجویان مذهبی قرار می دهد.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۲۱:۰۵
مسجد سیار در ژاپن با استقبال جامعه اسلامی روبرو شد
حوزه/ «مسجد سیار» در ژاپن که در اواخر ماه سپتامر آغاز به کار کرده، با استقبال گسترده از سوی ساکنین مسلمان مواجه شده و کشورهابسیاری نیز از این طرح استقبال کرده اند.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۵:۴۷