*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ \ الاثنين ٣ جمادى الثانية ١٤٣٩ \ Monday, February 19, 2018
با نزدیک شدن به بازی های المپیک زمستانی؛
​اسلام هراسان در کره جنوبی مانع ایجاد نمازخانه سیار شدند
حوزه/ به گفته سازمان گردشگری کره جنوبی، یک سازمان اسلام ستیز در کره جنوبی، واکنش شدیدی نسبت به ایجاد نمازخانه سیار برای بازدیدکنندگان مسلمان نشان داده و این طرح لغو شده است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۰۵:۲۵
موزه ای در تایوان برای مسلمانان نمازخانه تاسیس کرد
حوزه/ یک موزه در تایوان برای نخستین بار نمازخانه ای تاسیس کرد تا بازدیدکنندگان و گردشگران مسلمان با استفاده از این تسهیلات بیشتر جذب فعالیت های موزه و نمایشگاه‌های آن شوند.
۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۰۹:۵۹
آیت الله طه محمدی: نماز ابزاری همه فن حریف برای مقابله با مشکلات است
امام جمعه همدان گفت: همانطوری که افراد گوشی موبایل خود را دائما به منبع تغذیه وصل می کنند تا قادر به استفاده و بهره از آن باشند، انسان نیز همانند آن دستگاه با اتصال به خداوند از طریق نماز می تواند از زندگی خود بهره درست را ببرد.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۵:۴۳
مسلمانان پایتخت آفریقای جنوبی خواستار تاسیس نمازخانه در بیمارستان شدند
حوزه/ جامعه اسلامی شهر پرتوریا در آفریقای جنوبی خواستار ایجاد یک نمازخانه ثابت برای بیمارستان این شهر شدند و اعلام کردند به مدت ۳ سال درخواست پزشکان، کارکنان و بیماران مسلمان در این زمینه نادیده گرفته شده است.
۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۰۳:۵۵
یک نمازخانه در شهر مارسی فرانسه در آتش سوخت
حوزه/ شب ۲۵ نوامبر حوالی ساعت ۲.۳۰ نیمه شب، سالنی که محل برگزاری نماز در منطقه ۱۴ مارسی بود در آتش سوخت و به طور کلی از بین رفت. میزان آسیب ها به حدی بوده که هیچ اثری از محل شروع آتش نیست.
۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۲:۲۶
بزرگترین مسجد کارولینای شمالی تا سال آینده افتتاح خواهد شد
حوزه/پس از ۱۰ سال تلاش مداوم و جمع آوری کمک های مردمی، یکی از بزرگترین مراکز اسلامی در کارولینای شمالی در مراحل پایانی ساخت قرار دارد و این مسجد قرار است سال آینده افتتاح شود.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۵:۵۵
انجمن اسلامی دانشگاه رایرسون کانادا از نبود نمازخانه شکایت کرد
حوزه/ دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه رایرسون در تورنتوی کانادا، نسبت به نبود نمازخانه شکایت کرده و در یک همایش اسلام‌هراسی خواستار اختصاص اتاقی برای اقامه نماز دانشجویان مسلمان شدند.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۰۳:۴۵
فرودگاه بین المللی ازبکستان نمازخانه‌ای برای مسافران مسلمان افتتاح می‌کند
حوزه/ فرودگاه بین المللی اسلام کریموف تاشکند، پایتخت ازبکستان به زودی یک نمازخانه شبانه روزی مجهز به دستشویی و وضوخانه برای مسافران و زائران مسلمان راه اندازی خواهد کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۲۱:۰۵
پارک دیزنی لند در هنگ کنگ گواهینامه حلال گرفت
حوزه/ درحالی که بسیاری صاحبان تجارت در سرتاسر دنیا به دنبال دریافت گواهینامه حلال برای جذب گردشگران مسلمان هستند، پارک دیزنی لند در هنگ کنگ با ایجاد رستوران های حلال، نمازخانه و حجاب مخصوص موفق به دریافت این گواهینامه شد.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۹:۱۰
برای نخستین بار:
منطقه گردشگری تایوان نمازخانه‌ای برای مسلمانان ایجاد کرد
حوزه/ مقامات تایوانی در منطقه گردشگری جنگل ملی آلیشان برای نخستین بار و به منظور جذب گردشگران مسلمان از جنوب شرقی آسیا، ۲ نمازخانه جداگانه برای بازدیدکنندگان مسلمان تاسیس کرده‌اند.
۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۲۰:۱۰