*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ \ الجمعة ٥ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Friday, November 24, 2017
بزرگترین مسجد کارولینای شمالی تا سال آینده افتتاح خواهد شد
حوزه/پس از ۱۰ سال تلاش مداوم و جمع آوری کمک های مردمی، یکی از بزرگترین مراکز اسلامی در کارولینای شمالی در مراحل پایانی ساخت قرار دارد و این مسجد قرار است سال آینده افتتاح شود.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۵:۵۵
انجمن اسلامی دانشگاه رایرسون کانادا از نبود نمازخانه شکایت کرد
حوزه/ دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه رایرسون در تورنتوی کانادا، نسبت به نبود نمازخانه شکایت کرده و در یک همایش اسلام‌هراسی خواستار اختصاص اتاقی برای اقامه نماز دانشجویان مسلمان شدند.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۰۳:۴۵
فرودگاه بین المللی ازبکستان نمازخانه‌ای برای مسافران مسلمان افتتاح می‌کند
حوزه/ فرودگاه بین المللی اسلام کریموف تاشکند، پایتخت ازبکستان به زودی یک نمازخانه شبانه روزی مجهز به دستشویی و وضوخانه برای مسافران و زائران مسلمان راه اندازی خواهد کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۲۱:۰۵
پارک دیزنی لند در هنگ کنگ گواهینامه حلال گرفت
حوزه/ درحالی که بسیاری صاحبان تجارت در سرتاسر دنیا به دنبال دریافت گواهینامه حلال برای جذب گردشگران مسلمان هستند، پارک دیزنی لند در هنگ کنگ با ایجاد رستوران های حلال، نمازخانه و حجاب مخصوص موفق به دریافت این گواهینامه شد.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۹:۱۰
برای نخستین بار:
منطقه گردشگری تایوان نمازخانه‌ای برای مسلمانان ایجاد کرد
حوزه/ مقامات تایوانی در منطقه گردشگری جنگل ملی آلیشان برای نخستین بار و به منظور جذب گردشگران مسلمان از جنوب شرقی آسیا، ۲ نمازخانه جداگانه برای بازدیدکنندگان مسلمان تاسیس کرده‌اند.
۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۲۰:۱۰
دانشجویان مسلمان کالج ریور در کالیفرنیا صاحب نمازخانه می‌شوند
حوزه/ در پی درخواست‌ دانشجویان انجمن اسلامی، دانشگاه آمریکایی ریور در شهر ساکرامنتو در ایالت کالیفرنیای آمریکا، نمازخانه‌ای را به دانشجویان مسلمان و غیرمسلمان برای برگزاری نمازهای جماعت و دیگر آیین‌های مذهبی اختصاص داده.
۱۳۹۶/۸/۳ - ۱۹:۰۶
دانشگاهی در پورتلند نمازخانه جدیدی برای دانشجویان تاسیس می‌کند
حوزه/ نمازخانه جدیدی که قرار است در دانشگاه جنوبی ایالت مین در شهر پورتلند آمریکا تاسیس شود، بخشی از پروژه ۱۰۰ هزار دلاری است و تمامی دانشجویان اجازه استفاده از آن را دارند.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۰۱:۱۰
دانشجویان مسلمان دانشگاهی در سائولوپائولو صاحب نمازخانه شدند
حوزه/ دانشجویان انجمن اسلامی درکالج کنترا کوستا در سائوپائولو با تلاش و پیگیری فراوان از این پس یک اتاق گفتمان میان ادیانی خواهند داشت و می توانند نمازهایشان را در سکوت و آرامش در این مکان اقامه کنند.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۲۰:۱۰
شکایت دانشجویان مسلمان دانشگاه منچستر از سختگیری‌ها برای نماز
حوزه/عده‌ای از دانشجویان مسلمان دانشگاه منچستر انگلستان، ضمن شکایت از آزار و اذیت‌ها و سخت گیری‌های کارمندان به ویژه نگهبانان هنگام نماز خواندن خواستار ایجاد یک نمازخانه در محوطه دانشگاه شدند.
۱۳۹۶/۷/۱۴ - ۰۳:۴۰
معاون پرورشی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی خبرداد:
اقامه نمازجماعت در ۵ هزار و ۲۰۰ مدرسه آذربایجان شرقی
حوزه/ معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از احداث ۶۰ نمازخانه در تابستان و اقامه نماز جماعت در پنج هزار و ۲۰۰ مدرسه استان خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۴ - ۰۲:۴۵