*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۴ شوال ۱۴۴۰ \ Tuesday, June 18, 2019
۱۵ آبان؛ آخرین مهلت ارسال آثار به بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز
حوزه/ مسئول نظارت و ارزیابی فرهنگ و آموزش ستاد اقامه نماز استان فارس گفت: ۱۵ آبان ماه آخرین مهلت فرصت ارسال آثار به بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز با محوریت «شیوه ها و مهارت های دعوت به نماز» است.
۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۷:۱۵
دانشجویان مذهبی دانشگاه جورج واشنگتن اتاق «نماز و نیایش» راه اندازی کردند
حوزه/ اتاق«نماز و نیایش» که به همت هفت گروه مذهبی مختلف در دانشگاه جورج واشنگتن، یک دانشگاه سکولار در آمریکا راه اندازی شده، جایگاه عبادت و نیایش را در اختیار دانشجویان مذهبی قرار می دهد.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۲۱:۰۵
مسجد سیار در ژاپن با استقبال جامعه اسلامی روبرو شد
حوزه/ «مسجد سیار» در ژاپن که در اواخر ماه سپتامر آغاز به کار کرده، با استقبال گسترده از سوی ساکنین مسلمان مواجه شده و کشورهابسیاری نیز از این طرح استقبال کرده اند.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۵:۴۷
بیمارستان معروف کودکان در لندن، نمازخانه جدیدی افتتاح کرد
حوزه/ بیمارستان بزرگ کودکان در خیابان اورموند در شهر لندن، طی مراسمی رسمی اقدام به افتتاح نمازخانه جدید و یک اتاق میان ادیانی برای بیماران و همراهان آن ها کرد.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۲۰:۵۰
سالن نمازخانه انجمن اسلامی دانشگاه فوردهام در نیویورک افتتاح شد
حوزه/ دانشجویان عضو انجمن اسلامی دانشگاه فوردهام در شهر نیویورک آمریکا که پیش از این تنها یک نمازخانه کوچک ۳ نفره برای برپایی نمازهای جماعت داشتند، سالن نمازخانه جدیدی را افتتاح کردند که ظرفیت ده ها نفر را دارد.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۷:۲۰
ویدئویی از یک نمازخانه مدرن ساخته شده در فروشگاهی در ژاپن
حوزه/ ژاپن کشوری است که اکثریت جمعیت آن را غیرمسلمانان تشکیل می دهند با این حال اخیرا این کشور شرقی به فکر برقراری روابط تجاری با کشورهای اسلامی افتاده است و اقداماتی را برای جذب گردشگران مسلمان به کار می گیرد.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۶:۲۹
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
به وضع نمازخانه‌های بین راهی رسیدگی شود
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: قضیه مساجد و نمازخانه‌های بین راهی و رسیدگی به وضعیت آنان باید برای همیشه حل شود و اگر مسئولان مربوطه مسئله را حل کنند، دیگر نیاز نیست جمعی برای حل موضوع جمع شوند.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۷:۰۵
تصاویری از افتتاح مسجد سیده فاطمه بنت علی در عمان
حوزه/ مسجد سیده فاطمه بنت علی، که به سبک معماری اسلامی "مملوک" در شهر السیب در عمان ساخته شده، با ظرفیت بیش از ۲ هزار نمازگزار و محوطه ای با ۶۳ هزار مترمربع یکی از مساجد مهم عمان محسوب می شود.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۰:۰۵
نارضایتی دانشجویان مسلمان دانشگاه ایالتی کالیفرنیا از نبود نمازخانه
حوزه/ گروهی از دانشجویان دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در فولرتون نسبت به نبود نمازخانه مناسب در محوطه دانشگاه و دیگر چالش های پیش روی دانشجویان مسلمان ابراز نارضایتی کردند.
۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۲۰:۵۰
مدیر ستاد اقامه نماز استان قم:
نمازخانه‌های محور‌های قم در خدمت مسافران و زائرین قرار خواهد گرفت
حوزه/ مدیر ستاد اقامه نماز استان قم اعلام کرد بیش از ۱۵۰ نماز خانه بین راهی برای زائران و مسافران نوروزی آماده اقامه نماز است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۶:۲۰