*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۴ رجب ۱۴۴۰ \ Thursday, March 21, 2019
عضو شورای حوزه علمیه قزوین:
جامعه از هویّت و تربیت دینی دور شده است
حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: وجود برخی آسیب های اجتماعی نظیر طلاق، فساد، بداخلاقی، و ... نشان دهنده آن است که جامعه از تربیت و هویت دینی دور مانده است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۵
کارشناس فرهنگی:
تخلق به آداب الهی در الگوسازی انسان برای جامعه اثرگذار است
حوزه/خانم معصومه شریفی ثانی گفت: اگر انسان متخلق به اخلاق و آداب الهی و اسلامی شد، به الگویی برای تمام افراد جامعه تبدیل خواهد شد و تفاوتی میان زن و مرد از این نظر نیست.
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۳:۳۸
شیخ نعیم قاسم در مراسم شهادت حضرت زهرا(س):
جهانیان حضرت زهرا(س) را الگو قرار دهند/ اسلام به عزّت و کرامت زن اهمیت می دهد
حوزه/ شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)، مردم لبنان و تمامی جهان را به اقتدا به حضرت زهرا (س) به عنوان یک الگوی کامل، دعوت کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۲
عضو شورای حوزه علمیه قزوین:
امام خمینی(ره) با همراهی مردم استکبار جهانی را رسوا کردند
حوزه/ حجت الاسلام محبی گفت: از اولین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل(ره) توطئه های دشمن برای مردم ما آشکار بود؛ اما این شخصیت برجسته با همراهی مردم در مقابل دشمن ایستاد و استکبار جهانی را در جهان رسوا کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۳:۴۵
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین:
امام خمینی(ره) امیدی تازه در میان ملت ایجاد کرد
حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: بازگشت امام خمینی(ره) به ایران، امیدی تازه در میان ملت ایجاد کرد ،چرا که در ۲۲ بهمن همان سال با تکیه بر قدرت منسجم مردمی و هدایتگری امام خمینی(ره) نهضت انقلاب به پیروزی دست یابد و شعار استقلال و آزادی به منصه ظهور برسد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۶
عضو مجلس خبرگان رهبری؛
بسیاری از جوامع به علت نفوذ الگوهای نامناسب به تباهی کشیده شده‌اند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عبدخدایی با بیان اینکه بسیاری از جوامع به علت نفوذ الگوهای نامناسب به فساد و تباهی کشیده شده‌اند، گفت: ائمه هدی (ع) نه تنها نمونه یک انسان کامل هستند بلکه که هر یک از آن بزرگواران بسته به شرایط زمانی و مکانی، الگویی از صفات بارز انسانی‌اند، لذا در مکتب اهل بیت (ع) انتخاب الگوی صحیح مترادف با آموختن دانش می باشد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۰:۵۸
مدیر مدرسه علمیه مولاوردیخان قزوین:
بانوان از حضرت معصومه (س) الگوبرداری کنند
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه مولاوردیخان قزوین گفت: حضرت معصومه(س) در ولایت‌مداری حامی بسیار خوبی برای پدر و برادر خود بودند و امروز بانوان و دختران جوان باید از فاطمه معصومه(س) الگو بگیرند و برای شناخت بیشتر مطالعات خود را افزایش دهند.
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۵:۲۳
نماینده ولی فقیه در گلستان:
سلامت جامعه به الگوپذیری از پیامبر (ص) است
حوزه/آیت الله نور مفیدی با بیان اینکه یکی از نیازهای فطری بشر، الگو داشتن است،گفت: سلامت هر جامعه به الگوپذیری از پیامبر (ص) است.
۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۶:۴۲
حجت الاسلام والمسلمین نظری منفرد:
سیره عملی اهل بیت(ع) بهترین الگو برای زندگی است
حوزه/ در عظمت و بزرگی ائمه(ع) همین اندازه بس که دوست و دشمن به بزرگی آنها اقرار و اعتراف دارند.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۰:۲۶
عضو ارشد جنبش اسلامی نیجریه در گفت‌وگو با «حوزه»:
امام خمینی با انقلاب خود الگوی مناسب استقلال ملت ها را ارائه کرد
حوزه/ شیخ "آدم سوهو" عضو ارشد جنبش اسلامی نیجریه گفت: ایران با وجود تهدیدهای خارجی و در عصر سلطه غرب بر کشور های اسلامی، امید بزرگی را در جان‌های مسلمانان برای بازگشت به حکومت اسلامی به وجود آورد.
۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۳:۰۵