*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 20, 2019
برداشت های اخلاقی (۳۰)؛
قابل توجه داوطلبان پناهندگی + راهکار
حوزه/ امام صادق (علیه السلام) فرمود: و هر كه به خدا پناهنده گردد، خداوند او را پناه دهد؛ و فرمود: به هر كه توكل دادند، بى نيازى و بندگى دادند.
۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۲۳:۵۱
حجت الاسلام والمسلمین پناهنده:
آمریکا نه تنها رو به أفول بلکه رو به فروپاشی است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین پناهنده با بیان اینکه آمریکا نه تنها رو به افول بلکه رو به فروپاشی است، گفت: در فروپاشی آنها همین اندازه بس که با همه قلدری نمی توانند آتشی که در کشورشان مدتی شعله ور شده و افرادی هم سوختند را خاموش کنند؛ این دولتمردانی که عرضه خاموش کردن این آتش را ندارند چگونه می خواهند بر دنیا حکومت کنند.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۲:۵۲
استاد حوزه:
تربیت شاگرد برای آینده اسلام خدمت بزرگی است
حوزه/ استاد حوزه گفت: تربیت شاگرد برای آینده اسلام خدمت بزرگی است، ولی اگر همراه این عمل، احساس مسئولیت هم تؤام شود، بهتر نتیجه بخش خواهد بود.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۶:۳۰
سفیر افغانستان در ایران
جمهوری اسلامی بیشترین پناهنده افغانی را در خود جای داده است
حوزه/ سفیر افغانستان در ایران از خدمات و هم زیستی مسالمت آمیز جمهوری اسلامی و ملت ایران تقدیر کرد و گفت: امیدواریم روزی با بازگشت نخبگان و مهاجران شاهد توسعه و پیشرفت در افغانستان باشیم.
۱۳۹۳/۹/۶ - ۱۵:۰۱