*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۴ رجب ۱۴۴۰ \ Thursday, March 21, 2019
رئیس مجمع نمایندگان مجلس استان اصفهان:
امروزه همه حتی دولتمردان فقط دنبال بیان دردها هستند نه درمان
حوزه/ حجت الاسلام موسوی لارگانی گفت: تشدید مشکلات زمانی شکل گرفت که دولت ما همه تخم مرغ های خود را در یک سبد گذاشت و به برجام گره زد و هیچ راه حل وفکری برای زمانی که برجام موفق نشود تبیین و تعریف نکرد.
۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۰:۵۳
رئیس مجمع نمایندگان اصفهان:
مراجع تقلید به سیستم بانکی اعتراض دارند / دولت لایحه بانکداری را اعمال کند
حوزه/ حجت الاسلام موسوی لارگانی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص بد عهدی های آمریکا، به مسئله حفظ عزت و اقتدار ایران اسلامی در عرصه دیپلماسلی اشاره کرد و گفت: مسئولان سیاست خارجی در دولت دوازدهم باید مراقب بدعهدی کشورهای غربی به ویژه آمریکا باشند و به موقع پاسخ نقض عهدها را بدهند. وی همچنین توجه دولت به اعتراض مراجع در خصوص بانکداری را خواستار شد.
۱۳۹۶/۵/۱۹ - ۱۲:۴۵
عضو فراکسیون روحانیت مجلس در گفتگو با ‌«حوزه»:
ملت ایران اجازه اجرایی شدن سند ۲۰۳۰ را نخواهد داد
حوزه/ رئیس مجمع نمایندگان اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که سند ۲۰۳۰ به نوعی سند بردگی نظام تعلیم و تربیت ایران است، گفت: کار به جایی رسیده که رهبر معظم انقلاب از این حرکت اظهار نگرانی فرموده و این خطا از جانب مسئولین پذیرفتنی نیست.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۲:۵۴
نماینده مجلس:
اعدام شیخ نمر دهن کجی به کل جهان اسلام بود
حوزه/ عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن اقدام رژیم آل سعود در اعدام شیخ نمر گفت: این اقدام آل سعود، دهن کجی بزرگ به کل جهان اسلام بود.
۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۰۰:۰۱
عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی:
شبکه های اجتماعی برای روحانیت فرصت است نه تهدید
حوزه/ عضو فراکسیون روحانیون مجلس، حضور حوزه در فضای مجازی را فرصتی مغتنم خواند و گفت: طلاب و روحانیون فرصت استفاده از تریبون های اجتماعی مجازی را در رستای عمل به رسالت خود، از دست ندهند.
۱۳۹۴/۶/۲۴ - ۱۰:۰۶
نماینده مجلس
اگر عربستان برخورد قاطع نکند برای استمرار تعلیق عمره قانون وضع می‌کنیم
حوزه/ حجت الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی با استقبال از تعلیق عمر و مواضع روشنگرانه مراجع و علمای قم در این خصوص گفت: در گذشته نیز واکنش مراجع عظام تقلید به یک واقعه سیاسی، اجتماعی همواره مسیر تصمیم گیری متدینین را هموار کرده است.
۱۳۹۴/۱/۲۶ - ۱۲:۴۴
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس:
رأی آری به جمهوری اسلامی، نه بزرگ به دیکتاتوری بود
حوزه/ عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: آری مردم به جمهوری اسلامی یک تحول عظیمی در جهان اسلام به وجود آورد،چرا که آری به جمهوری اسلامی در ۱۲ فروردین، نه بزرگ به دیکتاتوری و استکبار بود .
۱۳۹۴/۱/۱۲ - ۱۲:۲۳
عضو فراکسیون روحانیت مجلس :
وحدت تنها عامل پیروزی مسلمانان در برابر فتنه های دشمنان است
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حفظ اتحاد مسلمانان گفت: وحدت تنها عامل پیروزی مسلمانان در برابر فتنه های دشمنان است.
۱۳۹۳/۱۰/۱۴ - ۱۸:۰۶
نماینده فلاورجان در مجلس:
مردم هیچ گاه از انقلاب و رهبری فاصله نمی گیرند
حوزه/ یاوه گویانی که عنوان می کردند مردم از انقلاب زده شده و از آن فاصله گرفته اند، در ۹ دی دیدند که ملت در کنار نظام و ولایت ایستاده و به هیچ وجه از انقلاب و رهبری فاصله نمی گیرد.
۱۳۹۳/۱۰/۹ - ۱۹:۳۵
عضو فراکسیون روحانیون مجلس
اهانت به شیخ عیسی قاسم نشانه استیصال آل خلیفه است
عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که آل خلیفه روز های آخر عمر خود را می گذراند، گفت: جسارت های پی درپی آل خلیفه به شیعیان بحرین و شیخ عیسی قاسم، نشان دهنده استیصال و درماندگی آنان است.
۱۳۹۳/۹/۸ - ۱۱:۳۶