*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۱ رمضان ۱۴۳۹ \ Sunday, May 27, 2018
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین:
حفظ کرامت انسانی موجب وحدت هر چه بیشتر در جامعه اسلامی می شود
حوزه/ حجت الاسلام روح الله فاطمی نسب گفت:حفظ کرامت انسانی موجب وحدت هر چه بیشتر در جامعه اسلامی خواهد شد و مسئولان بایستی به این مقوله توجه بیشتری داشته باشند.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۷:۵۰
امام جمعه رامسر:
ارزش چادر باید در جامعه ترویج شود
حوزه/ امام جمعه رامسر با بیان این که اسلام ناب محمدی به زن هویت و اصالت بخشید، گفت: اسلام ناب با تأکید بر مسأله حجاب و عفاف بستری را برای ارتقاء زن در جوامع فراهم کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۶:۴۵
استاد حوزه علمیه خواهران استان قزوین:
سلامت فرهنگی و اجتماعی در گرو امر به معروف است
حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران استان قزوین با بیان این که امر به معروف و نهی از منکر نشانه غیرت دینی و احساس مسئولیت است که ماشین جامعه را هدایت می کند، گفت: امروز در بخشی از جامعه امر به معروف و نهی از منکر در یک مصداق خاص از منکر خلاصه شده است، در حالی که محدوده این فریضه بسیار گسترده است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۲:۴۲
آیت الله طبرسی تأکید کرد:
ضرورت توجه به ارزش های اخلاقی در ورزش قهرمانی
حوزه/ نماینده ولی فقیه در مازندران ﺑﺎ ﺑﯿﺎن اﯾﻦ ﮐﻪ در ﮐﻨﺎر ورزش ﺑﺎﯾﺪ ارزش ھﺎی اﺧﻼﻗﯽ و دﯾﻨﯽ ﻧﯿﺰ در ﻧﺴﻞ ﺟﻮان ﻣﺎ ﺗﻘﻮﯾﺖ ﺷﻮد، ﺗﺼﺮﯾﺢ ﮐﺮد: ﭼﻮن ﻋﻠﻢ و ورزش ﺑﺪون اﺧﻼق ﺗﻌﺎﻟﯽ ﺑﺨﺶ ﻧﺨﻮاهد ﺑﻮد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۷:۵۳
مراسم بزرگداشت شهادت امام سجاد (ع) در لبنان برگزار شد
حوزه/ به مناسبت شهادت امام زین العابدین (علیه السلام) مراسمی در شهرک "عدلون" در نزدیکی صیدای لبنان با حضور شیخ زین نور الدین و قاضی شیخ جعفر کوثرانی، شیخ حسن دبوس امام جماعت شهرک عدلون و گروهی از فعالان سیاسی، اجتماعی و اهالی شهرک و روستا های مجاور برگزار شد.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۹:۰۰
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
رسانه ها در چارچوب های دینی حرکت کنند
حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: با توجه به اهمیت اخلاق در اسلام و ارزش‌ها و آرمان‌هایی که در دین ما مدنظر است، رسانه می‌تواند در تبیین اخلاق و ارزش‌های اخلاقی در جامعه بسیار مؤثر و به عنوان هادی و معلم ارزش‌ها عمل کند.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۷:۰۸
حجت الاسلام صالح:
ولایت مداری مهمترین ویژگی رئیس جمهور اصلح است
حوزه/ حجت الاسلام صالح گفت: مهم ترین و اصلی ترین معیار رئیس جمهور اصلح ولایت پذیری است، چون ولایت اصل و اساس اسلام و کشور است.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۵:۴۲
آماده‌باش شبکه‌های معاند برای تسخیر ارزش‌ها در نوروز
حوزه/ تولید سریال های متنوع و شاداب برای نوروز کار پسندیده ای می باشد، اما بهتر است در کنار موضوعات شاد، مباحث اخلاقی، دینی و هنجاری حاکم بر جامعه اسلامی ایران نیز در فیلم های نوروزی گنجانده شود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۴:۴۳
عکس/ جوان عربستانی پدر پیر خود را به دوش گرفت
حوزه/ یک جوان عربستانی که پس از نماز جمعه به دلیل بارش باران پدر پیر خود را به دوش گرفته بود مورد ستایش مردم و شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۲۳:۰۶
مسئول دبیر خانه شورای عالی حوزه:
ریشه بسیاری از مشکلات در عمل نکردن به قرآن و دستورات ائمه(ع) است
حوزه/ اگر بزرگانی مانند امام راحل(ره) و شهید مطهری و دیگران توانستند طلبه و مبلغ موفق و اثر گذاری باشند، چون مباحث ارزشی و اخلاقی را در خود تجلی داده و از هرگونه رزایل به دوربودند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۳