*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ \ الأحد ١ رجب ١٤٣٩ \ Sunday, March 18, 2018
امام جمعه رامسر:
ارزش چادر باید در جامعه ترویج شود
حوزه/ امام جمعه رامسر با بیان این که اسلام ناب محمدی به زن هویت و اصالت بخشید، گفت: اسلام ناب با تأکید بر مسأله حجاب و عفاف بستری را برای ارتقاء زن در جوامع فراهم کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۶:۴۵
استاد حوزه علمیه خواهران استان قزوین:
سلامت فرهنگی و اجتماعی در گرو امر به معروف است
حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران استان قزوین با بیان این که امر به معروف و نهی از منکر نشانه غیرت دینی و احساس مسئولیت است که ماشین جامعه را هدایت می کند، گفت: امروز در بخشی از جامعه امر به معروف و نهی از منکر در یک مصداق خاص از منکر خلاصه شده است، در حالی که محدوده این فریضه بسیار گسترده است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۲:۴۲
آیت الله طبرسی تأکید کرد:
ضرورت توجه به ارزش های اخلاقی در ورزش قهرمانی
حوزه/ نماینده ولی فقیه در مازندران ﺑﺎ ﺑﯿﺎن اﯾﻦ ﮐﻪ در ﮐﻨﺎر ورزش ﺑﺎﯾﺪ ارزش ھﺎی اﺧﻼﻗﯽ و دﯾﻨﯽ ﻧﯿﺰ در ﻧﺴﻞ ﺟﻮان ﻣﺎ ﺗﻘﻮﯾﺖ ﺷﻮد، ﺗﺼﺮﯾﺢ ﮐﺮد: ﭼﻮن ﻋﻠﻢ و ورزش ﺑﺪون اﺧﻼق ﺗﻌﺎﻟﯽ ﺑﺨﺶ ﻧﺨﻮاهد ﺑﻮد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۷:۵۳
مراسم بزرگداشت شهادت امام سجاد (ع) در لبنان برگزار شد
حوزه/ به مناسبت شهادت امام زین العابدین (علیه السلام) مراسمی در شهرک "عدلون" در نزدیکی صیدای لبنان با حضور شیخ زین نور الدین و قاضی شیخ جعفر کوثرانی، شیخ حسن دبوس امام جماعت شهرک عدلون و گروهی از فعالان سیاسی، اجتماعی و اهالی شهرک و روستا های مجاور برگزار شد.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۹:۰۰
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
رسانه ها در چارچوب های دینی حرکت کنند
حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: با توجه به اهمیت اخلاق در اسلام و ارزش‌ها و آرمان‌هایی که در دین ما مدنظر است، رسانه می‌تواند در تبیین اخلاق و ارزش‌های اخلاقی در جامعه بسیار مؤثر و به عنوان هادی و معلم ارزش‌ها عمل کند.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۷:۰۸
حجت الاسلام صالح:
ولایت مداری مهمترین ویژگی رئیس جمهور اصلح است
حوزه/ حجت الاسلام صالح گفت: مهم ترین و اصلی ترین معیار رئیس جمهور اصلح ولایت پذیری است، چون ولایت اصل و اساس اسلام و کشور است.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۵:۴۲
آماده‌باش شبکه‌های معاند برای تسخیر ارزش‌ها در نوروز
حوزه/ تولید سریال های متنوع و شاداب برای نوروز کار پسندیده ای می باشد، اما بهتر است در کنار موضوعات شاد، مباحث اخلاقی، دینی و هنجاری حاکم بر جامعه اسلامی ایران نیز در فیلم های نوروزی گنجانده شود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۴:۴۳
عکس/ جوان عربستانی پدر پیر خود را به دوش گرفت
حوزه/ یک جوان عربستانی که پس از نماز جمعه به دلیل بارش باران پدر پیر خود را به دوش گرفته بود مورد ستایش مردم و شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۲۳:۰۶
مسئول دبیر خانه شورای عالی حوزه:
ریشه بسیاری از مشکلات در عمل نکردن به قرآن و دستورات ائمه(ع) است
حوزه/ اگر بزرگانی مانند امام راحل(ره) و شهید مطهری و دیگران توانستند طلبه و مبلغ موفق و اثر گذاری باشند، چون مباحث ارزشی و اخلاقی را در خود تجلی داده و از هرگونه رزایل به دوربودند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۳
صاحب نظران حوزوی در گفتگو با «حوزه»:
مطبوعات از شعار عبور کنند و به عمل برسند / پرده دری و بی حیایی رسانه ای ممنوع است
حوزه/ بدون تردید اخلاق مداری، صداقت، شفافیت، قانون مداری، و حرکت بر مدار ارزش های انقلاب از الزامات فعالیت رسانه ای در نظام جمهوری اسلامی است و بر این اساس، "شفافیت و صداقت" به عنوان شعار بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها انتخاب شده است.
۱۳۹۵/۸/۱۹ - ۱۰:۵۳