*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۵ رمضان ۱۴۴۰ \ Tuesday, May 21, 2019
روحانی شیعه لبنانی:
باید یک گفتگوی اسلامی عربی برای رهایی منطقه از آشوب سیاسی ایجاد شود
حوزه/ سید علی فضل الله با اشاره به اینکه اوضاع منطقه علی رغم پیچیدگی ها و نگرانی ها و آشوب ها نسبت به جنگ قریب الوقوع هشدار نمی دهد، گفت: باید یک گفتگوی اسلامی عربی برای رهایی منطقه از آشوب سیاسی ایجاد شود.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۲:۴۳
خطبای جمعه لبنان:
امام خامنه ای تاکید کردند که مذاکره با آمریکا سمّ کشنده است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان در خطبه نماز جمعه تاکید کردند: : هدف آمریکا از فشار علیه ایران، کشاندن آن به سمت میز مذاکره است، امّا کرامت ملت ایران اجازه نمی دهد که تسلیم آمریکا شود و امام خامنه ای نیز تاکید کردند که مذاکره با آمریکا سمّ کشنده است.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۰۹:۲۹
خطبای جمعه لبنان:
آمریکا هرگز نخواهد توانست ملت ایران را به زانو در آورد
حوزه/ خطبای جمعه لبنان در خطبه نماز جمعه تجاوز های آمریکا علیه ملت ایران تحت عنوان تحریم را محکوم کرده و گفتند: آمریکا هرگز نخواهد توانست ملت ایران را به زانو در آورد و تنها منطقه را به سمت انفجار می کشاند.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۰۸:۰۷
خطبای جمعه لبنان:
اقدام آمریکا در منع واردات نفت ایران، بی ارزش است و هیچ تأثیری بر عزم ایران نخواهد داشت
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه گفتند : اقدام آمریکا در جلوگیری از واردات نفت ایران، هیچ ارزشی ندارد و هیچ تأثیری بر عزم و صلابت رهبری، ارتش و ملت ایران نخواهد داشت.
۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۰۹:۴۱
روحانی شیعه لبنان:
خطرناک ترین چیزی که با آن مواجه هستیم جدایی جوانان از روند تمدن سازی است
حوزه/ سید فضل الله در دانشگاه امام صادق (ع)نجف اشرف در خصوص "جوانان و تغییر" سخنرانی کرد و گفت: جوانان در راه رسیدن به آینده و آرمان های خود با مشکلات و چالش هایی مواجه هستند که باید از نظر فرهنگی، علمی و فکری حمایت شوند.
۱۳۹۸/۲/۱۳ - ۰۶:۵۰
خطبای جمعه لبنان:
جنایت‌های رژیم آل سعود بیانگر عمق شکست آنها در منطقه است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان جنایت های روزانه رژیم آل سعود را در حق ملت یمن و حمایت از گروهک ها و سازمان های تروریستی و تکفیری در سوریه، یمن، لیبی و غیر آن محکوم کردند.
۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۰:۵۸
خطبای جمعه لبنان:
محور مقاومت برای نابودی معامله قرن آماده است/حزب الله برای حل بحران اقتصادی تلاش می کند
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه اشاره کردند: محور مقاومت که از سال ۲۰۰۰ میلادی تا ۲۰۰۶ و ۲۰۰۸ و بعد از آن در عراق و سوریه به پیروزی های پی در پی دست یافته است، برای نابودی معامله قرن آماده است.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۰:۵۹
خطبای جمعه لبنان:
تحریم های آمریکا بر بحرانی شدن روابط کشور ها می افزاید
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه اشاره کردند: آمریکا ایران را به خاطر حمایت از مسئله فلسطین و مخالفت با پروژه های آمریکایی و صهیونیستی و حمایت از جنبش های مقاومت و ملت های منطقه است.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۶:۴۹
خطبای جمعه لبنان:
کشورهای عربی برای مقابله با سیاست های استعمارگرانه با ایران همکاری کنند
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه گفتند: از کشور های عربی می خواهیم برای مقابله با سیاست های استعمارگرانه آمریکا در منطقه با ایران همکاری کرده و از آن استقبال کند و این بهترین پاسخ به اقدام غیر قانونی آمریکا در الحاق بلندی های جولان به رژیم اسرائیل است.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۲:۲۹
سید فضل الله با علمای شیعه و سنّی نروژ دیدار کرد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید علی فضل الله از روحانیون شیعه لبنان در سفر خود به نروژ با تعدادی از علمای شیعه و سنّی در مسجد التوحید اسلو دیدار و پیرامون مسائل اسلامی بحث و گفتگو کرد.
۱۳۹۸/۱/۹ - ۱۶:۵۹