*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۳ رجب ۱۴۴۰ \ Wednesday, March 20, 2019
روحانی شیعه لبنانی:
مسئله فلسطین قابل مبادله نیست و بخشی از اعتقادات ما است
حوزه/ هیئتی از کمپین جهانی بازگشت به فلسطین متشکل از شیخ یوسف عباس و شیخ ادیب یاسرجی با حجت الاسلام سید علی فضل الله روحانی شیعه و امام جمعه بیروت دیدار و پیرامون فعالیت های این کمپین به مناسبت روز زمین گفتگو کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۸
خطبای جمعه لبنان:
حمله تروریستی نیوزلند نشان داد که اسلام قربانی تروریسم است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه نماز جمعه لبنان حمله تروریستی به مسجد نیوزلند را محکوم کردند و افزودند که این عملیات در نتیجه تحریک مستمر علیه مسلمانان و تحریف و تشویش علیه اسلام در کشور های مختلف غربی انجام گرفت.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۵
خطبای جمعه لبنان:
اقدام انگلیس علیه حزب الله، افترا و توهین به تمامی لبنانی ها است/آمریکا بار ها در محاصره حزب الله شکست خورد
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه نماز جمعه از موضع گیری همایش پارلمان عربی در مخالفت با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و تمسک بر حقوق ملت فلسطین قدردانی کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۰
خطبای جمعه لبنان:
انگلیس مسبب تمامی مشکلات منطقه است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه تروریسم خواندن حزب الله از سوی انگلیس را محور سخنان خود قرار داده و گفتند: انگلیس موجب تمامی مشکلات منطقه بوده و هست که اولین آن مسئله فلسطین و دیگری حمایت از مکتب های تکفیری است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۰
خطبای جمعه لبنان:
حزب الله در حمایت از لبنان در برابر سلطه آمریکا جدّی است
حوزه/ عضو ارشد حزب الله تصریح کرد: آمریکا نگران است؛ چرا که حزب الله در حمایت از لبنان در برابر سلطه آمریکا و مبارزه با فساد و اصلاح وضعیت داخلی جدّی است.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۰۹:۵۹
خطبای جمعه لبنان:
نشست ورشو مراسمی برای توطئه چینی علیه ایران و عادی سازی روابط با اسرائیل است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه به نشست ورشو اشاره کرده و گفتند: نشست ورشو، مراسمی برای توطئه چینی علیه ایران و تلاشی برای نزدیکی و دوستی نوچه های عربی آمریکا با رژیم اسرائیل است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۴
خطبای جمعه لبنان:
ایران با رهبری حکیمانه آیت‌الله خامنه‌ای در تمامی سطوح پیشرفت کرد
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه نماز جمعه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را به رهبر و ملت ایران تبریک گفته و اشاره کردند: این انقلاب تاج و تخت استبداد و سر سپردگی را سرنگون کرد و در کنار مسائل ملت های مظلوم و مستضعف جهان به ویژه مسئله فلسطین ایستاد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۱:۰۲
خطبای جمعه لبنان:
حکم زندان ابد علیه شیخ علی سلمان را محکوم می کنیم/ برخی حاکمان عربی و اسلامی از مردم خود فاصله گرفته اند
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه نماز جمعه ضمن محکومیت حکم زندان ابد علیه شیخ علی سلمان، از مقامات بحرینی خواستند این حکم را لغو کرده و راه گفتگو را در پیش گیرند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۰:۴۷
خطبای جمعه لبنان:
لیبی به تعهدات خود در قبال مسئله امام موسی صدر عمل نکرد/حضور سوریه در نشست اقتصادی ضروری است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان برگزاری نشست اقتصادی اتحادیه عرب در لبنان را محور سخنان خود قرار داده و گفتند: ارزش و جایگاه امام موسی صدر به اندازه امت است و بزرگتر از تمامی پروتکل ها و نشست های عربی و اسلامی باقی خواهد ماند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۸
خطبای جمعه لبنان:
آیت الله شاهرودی نمونهِ یک عالم ربانی و تلاشگر در تبلیغ دین بود/ لبنان تحمل پیامدهای تأخیر در تشکیل دولت را ندارد
حوزه/ خطبای جمعه لبنان اشاره کردند: آیت الله شاهرودی نمونهِ یک عالم ربانی و تلاشگر در تبلیغ احکام دینی، حفظ میراث دینی، تحکیم اعتقادات و حرکت اجتهادی بود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۰۷:۵۶