*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ \ الاثنين ٢ رجب ١٤٣٩ \ Monday, March 19, 2018
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین:
رسانه ها ترویج سبک زندگی اسلامی را در دستور کار قرار دهند
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: تغییر فرهنگ زنان در خانواده به عنوان پایه اصلی خانواده از برنامه‌های مهم دشمنان در عرصه تهاجم فرهنگی است، لذا باید در راستای مقابه با هجمه ها، ترویج و تبیین سبک زندگی اسلامی در دستور کار متولیان فرهنگی و رسانه‌ها قرار بگیرد.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۰۰:۲۵
تصاویر/ سومین اجلاس استانی نماز در قزوین
عکس: سیدحسن حسینی
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۴:۰۳
آیت الله خاتمی:
روحانیت شناسنامه دین است / روحانیون جایگاه لباس خود را حفظ کنند
حوزه/ روحانیت در گذشته برای تبلیغ مشقت های زیادی می کشید و حتی به تعبیری به صورت قاچاقی دین را برای جوانان ارائه می کرد؛ اما امروزه به راحتی می توان این کار را انجام دهد.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۱:۲۷
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین:
روحانیون در اجرای برنامه های اجتماعی پیشگام هستند
حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین گفت: روحانیون در اجرای برنامه های اجتماعی جلوتر هستند؛ چراکه ارتباط مستقیم با مردم دارند.
۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۱۰:۵۱
امام جمعه قزوین: سند ۲۰۳۰ از جدی ترین مصادیق نفوذ است
نماینده ولی فقیه در استان قزوین موضوع «نفوذ» را یکی از جدی‌ترین مباحث در کلام رهبر معظم انقلاب معرفی کرد و گفت: سند ۲۰۳۰ یکی از جدی‌ترین و مفتضح‌ترین مصادیق نفوذ بود و با پذیرش آن، به آبروی ملت لطمه وارد شد.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۶:۴۵
حجت الاسلام صفی خانی در جمع روحانیون:
مسجد بهترین سنگر مقابله با جنگ نرم دشمن است
حوزه/ مسجد بهترین سنگر برای مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن است و باید زمینه ای فراهم شود که شرایط حضور همه مردم و به خصوص جوانان و نوجوانان در مساجد فراهم گردد.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۱۷:۵۸
مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین :
سند ۲۰۳۰ یونسکو نسل آینده را منحرف می کند
حوزه/ مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین به امضای سند حقارت آمیز ۲۰۳۰ اشاره کرد و گفت: مفاد این سند نه تنها دین اسلام را به کلی زیر پا گذاشته، بلکه زمینه انحراف نسل آینده نیز را فراهم می کند.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۵:۱۰
دادستان ویژه روحانیت استان قزوین :
روحانیت تضمین کننده اسلامیت و استقلال نظام است
حوزه/ حجت الاسلام زمانی با بیان این که روحانیت آگاه در دفاع از آرمان های انقلاب لحظه ای درنگ نکرده است، گفت: روحانیت همیشه خود را خادم انقلاب و مردم دانسته و همواره در مسیر راه پاسداری از انقلاب و آرمان های آن حرکت کرده است.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۵:۵۶
نماینده ولی فقیه در قزوین:
اساتید حوزه مشعل فروزان فکر و اندیشه اند
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین، شهید مرتضی مطهری را پرورش یافته حوزه علمیه خواند و گفت: حوزه های علمیه باید همانند چشمه ای جوشان، عالمان برجسته ای را تربیت اسلامی کنند و وظیفه اساتید در این عرصه خطیر است.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۲۱:۵۲
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری :
برای پاسداری از انقلاب و نظام باید مجاهدت کرد
حوزه/ عضو خبرگان رهبری با بیان این که برای پاسداری از انقلاب و نظام اسلامی باید مجاهدت کرد، گفت: برای جانفشانی در راه پاسداری از انقلاب باید رویکرد انقلابی و جهادی وجود داشته باشد.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۶:۴۴