*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Wednesday, July 17, 2019
آیت الله العظمی صافی:
ترویج فرهنگ وقف در جامعه موجب رفع محرومیت ها می شود
حوزه/ وقف از مهمترین نعمات دینی است که باعث افزایش برکات برای کشور و رفع محرومیت ها، توسعه و گسترش فرهنگ دینی در جامعه می شود.
۱۳۹۴/۹/۵ - ۱۲:۴۲
عضو کمیسیون حقوقی مجلس:
توسعه فرهنگ وقف صرفا با بخش نامه محقق نمی شود
حوزه/ باید در مسیر ترویج چشمه همیشه جاری وقف گام برداشت، البته این امر تنها با ابلاغیه ، بخش نامه ، همایش و بنر اجرایی نشده و نیازمند راهکار عملی و اصولی است
۱۳۹۴/۸/۹ - ۱۷:۴۴
مدیر حوزه خواهران استان ایلام:
توسعه فرهنگ وقف از ضرورت های امروز جامعه است
حوزه/ مدیر حوزه خواهران استان ایلام با اشاره به ضرورت فرهنگ سازی وقف، بر تقویت همکاری های حوزه و اوقاف و امور خیریه تاکید کرد.
۱۳۹۴/۷/۲۶ - ۱۵:۵۲
معاون اداری و مالی حوزه:
حمایت از حوزه بهترین راه تقویت فرهنگ وقف است
حوزه/ معاون اداری و مالی حوزه علمیه کشور، با بیان این که تقویت و پرورش یک طلبه به معنای تبلیغ فرهنگ در جامعه است، تصریح کرد: امروز حمایت از حوزه های علمیه بهترین راه تقویت فرهنگ وقف در جامعه است.
۱۳۹۴/۶/۱۴ - ۱۶:۲۵
رئیس مجلس خواستار شد؛
توجه ویژه به قم در بحث توسعه فرهنگ وقف
حوزه/ رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سازمان اوقاف در حوزه قرآن‌آموزی کارنامه درخشانی دارد گفت: افزایش سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی در این بخش باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
۱۳۹۴/۴/۱۱ - ۱۵:۵۹
حضرت آیت الله علوی گرگانی
فرهنگ وقف در جامعه نهادینه شود
حوزه / حضرت آیت الله علوی گرگانی با تاکید بر این که باید فرهنگ وقف در جامعه نهادینه شود گفتند: درآمد حاصل از وقف بسیاری از مشکلات را حل می کند.
۱۳۹۳/۹/۱۳ - ۲۰:۰۸