*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Thursday, July 18, 2019
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
بسیاری از فعالیتهای امروزی باید با وقف احیاء شود
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: جهت و سمت و سو دادن به وقف از جمله وظایف اوقاف است،چرا که بسیاری از فعالیتهای امروزی باید با وقف احیاء شود و جهت دادن به وقف براساس نیازهای امروز وظیفه مسوولان وقف و مدیران آن است.
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۵:۰۸
مدیر کل سابق اوقاف وامور خیریه استان قزوین:
رسانه ها در تبلیغ فرهنگ وقف نقش موثری دارند
حوزه/ مدیر کل سابق اوقاف وامور خیریه استان قزوین گفت: رسانه ها در تبلیغ فرهنگ وقف نقش موثری دارند ،چرا که فرهنگ سازی برای ترویج وقف در جامعه امروز ضروری است .
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۵:۰۱
در یک اقدام فرهنگی خداپسندانه؛
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان کتاب های خود را وقف کرد
حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان در یک اقدام خداپسندانه با مراجعه به اداره کل اوقاف و امور خیریه اصفهان، تعداد ۱۵۵ جلد کتاب نفیس با موضوعاتی همچون فقه، حدیث، سیره اهل بیت(ع)، داستان های مذهبی، کودک و... را به ارزش بیش از ۱۰ میلیون ریال برای توزیع در کتابخانه های بقاع متبرکه سراسر استان وقف کرد.
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۰:۲۲
اجرای طرح وقف مصحف شریف در اصفهان
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: یکی از اهداف اداره اوقاف و امور خیریه در اجرای طرح ملی تربیت حافظان قرآنو برپایی دوره های قرآنی با محوریت بقاع متبرکه در راستای تبدیل امامزادگان عظیم الشان به قطب های فرهنگی است.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۵:۴۱
بیشتر موقوفات استان اصفهان در موضوعات قرآنی است
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: بیشتر موقوفات در موضوعات قرآنی است؛ اما توسط اداره اوقاف و امور خیریه نیاز جامعه فعلی به وقف‌های جدید شناسایی شده، اکنون به وقف‌های جدید با نیّاتی همچون بهداشت و درمان، زوج‌های جوان و مباحث تربیتی در جامعه بیشتر احساس می شود.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۵:۵۳
مدیر کل اوقاف استان همدان مطرح کرد:
خدمات واقفان خیر اندیش همدانی در دهه فجر فاطمی
مدیر کل اوقاف استان همدان گفت:‌ امسال دهه فجر با فاطمیه هم زمان شده و با توجه به فتنه اخیر، رویکرد برخی برنامه ها بصیرتی انتخاب شده است و پیام این مراسم ها مشت محکمی بر دهان استکبار خواهد بود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۱:۰۹
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی:
ذهنیت مردم نسبت به وقف باید اصلاح شود
حوزه/ نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که حکومت پهلوی فرهنگ وقف را از بین برد،‌ تأکید کرد: باید این پیشینه تخریب شده وقف و ذهنیت نگران مردم نسبت به وقف را اصلاح و در این راستا فرهنگ سازی کنیم.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۲۲:۵۳
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور:
نخبگان تبلیغی حوزه، جامعه را با وقف و برکات فراوان آن آشنا کنند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از نخبگان تبلیغی حوزه خواست تا جامعه را با وقف و برکات و ثمرات فراوان آن در عرصه های مختلف، آشنا کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۴۸
مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان قزوین:
رسانه بهترین وسیله برای نهادینه سازی فرهنگ وقف در میان مردم است
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با اشاره به اینکه آن چیزی که امروز در بین مردم می‌تواند فرهنگ وقف را نهادینه کند قطعا رسانه است، تصریح کرد: بهره‌گیری از رسانه‌ها خود علم و هنر است و در این راه اول باید اصل رسانه را شناخت و سپس مخاطب اطلاع رسانی و رسانه را شناخت
۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۵:۵۱
مدیرکل اوقاف و امورخیریه قم :
به برکت وقف های قرآنی فضای قرآنی در جامعه شکل گرفته است
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امورخیریه قم با اشاره به اهمیت وقف های قرآنی، میزان این وقف ها را نسبت به وقف های سایر وقف ها کم دانست .
۱۳۹۶/۹/۵ - ۰۸:۰۶