*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۹ شعبان ۱۴۴۰ \ Wednesday, April 24, 2019
ابتکار «سلام، من یک مسلمان هستم» در بیش از ۱۰ کشور اروپایی برگزار شد
حوزه/ در ابتکار مبارزه با اسلام هراسی که امسال توسط جوانان مسلمان در ۱۰ کشور اروپایی، کانادا و استرالیا به اجرا گذاشته شد، در کنار دیگر برنامه ها، گل رز و بروشورهای اسلام شناسی به رهگذاران داده شد.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۰۹:۱۹
راهپیمایی اعتراضی مسلمانان بروکسل علیه ممنوعیت «ذبح حلال»
حوزه/ مسلمانان بروکسل، پایتخت بلژیک روز گذشته با تجمع در مقابل مقر اتحادیه اروپا، اعتراض شان را به ممنوعیت «ذبح حلال» در این کشور و سایر کشورهای اروپایی ابراز داشتند.
۱۳۹۸/۱/۱۱ - ۱۶:۴۰
مسلمانان و یهودیان بلژیک علیه ممنوعیت ذبح دینی متحد می‌شوند
حوزه/ دو سازمان مسلمان و یهودی در بلژیک، با هم جبهه مخالف مشترکی را ایجاد کرده و به دادگاه قانون اساسی این کشور علیه ممنوعیت ذبح دینی (حلال و کوشر) شکایت کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۸
راهپیمایی مسلمانان برای حمایت از ذبح حلال در بروکسل
حوزه/ جمعی از مسلمانان شهر بروکسل پایتخت بلژیک، در راهپیمایی از جلوی دیوان عالی بروکسل، اعتراض شان را به قوانین ممنوع سازی ذبح حلال و اسلامی در این کشور نشان دادند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۷:۴۱
اهانت به اسلام و مسلمانان در مدرسه ای در بلژیک
حوزه/ دانش آموزان دبیرستانی در بلژیک در یک جشن فارغ التحصیلی در حالی که روسری و کمربندهای انفجاری تصنعی داشتند ، حرکات نماز را به صورت مضحک تقلید کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۷:۵۳
تا ۵ سال ساخت مساجد جدید در فلاندر بلژیک ممنوع می شود
حوزه/ وزیر داخلی دولت فلاندرز در بروکسل اعلام کرد که قانونی را پیشنهاد داد که بر اساس آن ساخت مساجد در این منطقه را تا ۵ سال آینده ممنوع خواهد کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۰۹:۵۷
جامعه مسلمانان بلژیک خواستار لغو قوانین جدید در مورد ذبح شرعی شدند
حوزه/ در پی قانون جدید دولت بلژیک مبنی بر ممنوعیت عدم استفاده از مواد یا ادوات بی حس کننده به هنگام ذبح شرعی حیوانات، جامعه مسلمانان این کشور، ضمن اعتراض از مقامات بلژیک خواستند این قانون را لغو کرده و یا در آن تجدید نظر کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۲
ضرب و شتم دختر بلژیکی از سوی مادرش به خاطر گرویدن به اسلام
حوزه/ مادر بلژیکی که به خاطر گرویدن دخترش به اسلام وی را مورد ضرب و شتم قرار داده بود روز گذشته توسط دادگاه عالی بروکسل به ۳ سال حبس و ۱۸۰ ماه کار مجانی برای دولت محکوم شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۴
فیلم حمله به بانوی محجبه مراکشی در بلژیک خشم کاربران اینترنتی را برانگیخت
حوزه/ بانوی محجبه مراکشی که در بلژیک مورد حمله اسلام هراسی قرار گرفته و از ناحیه صورت مجروح شده ، از مقامات این کشور خواست مهاجم فراری را هر چه زودتر شناسایی و بازداشت کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۰۷:۵۵
حسینیه بنیاد اهل بیت(ع) بلژیک آماده برگزاری ایام فاطمیه شد
حوزه/ در آستانه فرا رسیدن ایام عزاداری اولین روایت از شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها حسینیه بنیاد اهل بیت بلژیک سیاهپوش شده و برای برگزاری این مراسم آماده شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۶:۲۹