*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۵ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
توسط آستان مقدس عباسی؛
هفته فرهنگی حضرت عباس(ع) در بلژیک و آلمان برگزار شد +تصاویر
حوزه/ آستان مقدس عباسی با هماهنگی جمعیت اروپایی آشنایی ادیان و حضور شخصیت های دینی، فکری، فرهنگی و اجتماعی هفته فرهنگی حضرت عباس (ع) را در بلژیک برگزار کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۸:۰۸
نخستین مدرسه اسلامی فلاندر در سپتامبر افتتاح می شود
حوزه/ افتتاح رسمی نخستین مدرسه اسلامی منطقه فلاندر در بلژیک که قرار است اول سپتامبر انجام شود، با مخالفت های زیادی از سوی مقامات این کشور روبرو شده و روابط جامعه اسلامی بلژیک با دولت ترکیه موردپسند دولتمردان بلژیکی نیست.
۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۰۸:۳۹
ابتکار «سلام، من یک مسلمان هستم» در بیش از ۱۰ کشور اروپایی برگزار شد
حوزه/ در ابتکار مبارزه با اسلام هراسی که امسال توسط جوانان مسلمان در ۱۰ کشور اروپایی، کانادا و استرالیا به اجرا گذاشته شد، در کنار دیگر برنامه ها، گل رز و بروشورهای اسلام شناسی به رهگذاران داده شد.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۰۹:۱۹
راهپیمایی اعتراضی مسلمانان بروکسل علیه ممنوعیت «ذبح حلال»
حوزه/ مسلمانان بروکسل، پایتخت بلژیک روز گذشته با تجمع در مقابل مقر اتحادیه اروپا، اعتراض شان را به ممنوعیت «ذبح حلال» در این کشور و سایر کشورهای اروپایی ابراز داشتند.
۱۳۹۸/۱/۱۱ - ۱۶:۴۰
مسلمانان و یهودیان بلژیک علیه ممنوعیت ذبح دینی متحد می‌شوند
حوزه/ دو سازمان مسلمان و یهودی در بلژیک، با هم جبهه مخالف مشترکی را ایجاد کرده و به دادگاه قانون اساسی این کشور علیه ممنوعیت ذبح دینی (حلال و کوشر) شکایت کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۸
راهپیمایی مسلمانان برای حمایت از ذبح حلال در بروکسل
حوزه/ جمعی از مسلمانان شهر بروکسل پایتخت بلژیک، در راهپیمایی از جلوی دیوان عالی بروکسل، اعتراض شان را به قوانین ممنوع سازی ذبح حلال و اسلامی در این کشور نشان دادند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۷:۴۱
اهانت به اسلام و مسلمانان در مدرسه ای در بلژیک
حوزه/ دانش آموزان دبیرستانی در بلژیک در یک جشن فارغ التحصیلی در حالی که روسری و کمربندهای انفجاری تصنعی داشتند ، حرکات نماز را به صورت مضحک تقلید کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۷:۵۳
تا ۵ سال ساخت مساجد جدید در فلاندر بلژیک ممنوع می شود
حوزه/ وزیر داخلی دولت فلاندرز در بروکسل اعلام کرد که قانونی را پیشنهاد داد که بر اساس آن ساخت مساجد در این منطقه را تا ۵ سال آینده ممنوع خواهد کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۰۹:۵۷
جامعه مسلمانان بلژیک خواستار لغو قوانین جدید در مورد ذبح شرعی شدند
حوزه/ در پی قانون جدید دولت بلژیک مبنی بر ممنوعیت عدم استفاده از مواد یا ادوات بی حس کننده به هنگام ذبح شرعی حیوانات، جامعه مسلمانان این کشور، ضمن اعتراض از مقامات بلژیک خواستند این قانون را لغو کرده و یا در آن تجدید نظر کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۲
ضرب و شتم دختر بلژیکی از سوی مادرش به خاطر گرویدن به اسلام
حوزه/ مادر بلژیکی که به خاطر گرویدن دخترش به اسلام وی را مورد ضرب و شتم قرار داده بود روز گذشته توسط دادگاه عالی بروکسل به ۳ سال حبس و ۱۸۰ ماه کار مجانی برای دولت محکوم شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۴