*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
ثبت دو موقوفه جدید به ارزش ۸۵۰ میلیون ریال در شبستر
حوزه/ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شبستر از ثبت دو وقف جدید در نخستین روزکاری سال ۱۳۹۸ در این شهرستان به ارزش ۸۵۰ میلیون ریال خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۹ - ۱۸:۱۰
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی:
وقف راهگشای رونق تولید است
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه وقف راهگشای رونق تولید و یکی از راه های بهبود شرایط اقتصادی است گفت: سازمان اوقاف با بهره‌گیری از ظرفیت مشاوره وقف، به واقفان و خیرین نیک اندیش در جهت ایجاد وقف های جدید در حوزه تولید و اشتغال مشاوره خواهد داد تا موقوفات بر اساس نیازهای جامعه ثبت گردد.
۱۳۹۸/۱/۶ - ۱۶:۵۲
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی مطرح کرد؛
متروکه شدن بسیاری از موقوفات به دلیل عدم اجازه واقف برای تبدیل به احسن
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: در گذشته موقوفات خیلی مشاوره ای نبود و هرچه واقفان خودشان تشخیص می دادند می نوشتند و به همین دلیل خیلی از اراضی موقوفه متروکه شده است، چون واقفان اجازه ای برای تبدیل به احسن شدن نداده اند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۲
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی:
همایش تجلیل از برترین های علمی برگزار می شود
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی به همایش تجلیل از استعدادهای برتر استان اشاره کرد و گفت: این همایش از محل موقوفه بنیاد فرهنگی البرر، شنبه ۲۸ مهرماه از ساعت ۸ در مجتمع فرهنگی غدیر بیرجند برگزار می شود.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۵۰
آیا می توان اموال موقوفه را معامله کرد؟
حوزه/ مرجع تقلید جهان تشیع به سؤالی پیرامون «آیا می توان اموالی که موقوفه هستند را معامله کرد؟» پاسخ دادند.
۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۰۶:۰۵
مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی:
موقوفات آذربایجان شرقی تا سال ۱۴۰۰ سنددار می ‌شود
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی گفت: تاکنون ۸۰ درصد از موقوفات استان آذربایجان شرقی سنددار شده‌ اند که در صدور سند برای موقوفات جزو استان‌ های نمونه کشور هستیم.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۰۲:۲۵
مدیرکل اوقاف فارس تشریح کرد:
اطعام بیش از ۱۵۰ هزار نفر عزادار در ایام محرم/ برگزاری مراسمات محرم در ۴۲۰ بقعه متبرکه شیراز
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس گفت: پیش بینی می شود میزان اطعام در ایام محرم بیش از ۱۵۰ هزار نفر از محل موقوفات متصرفه و بیش از این از موقوفات غیر متصرفه خواهد بود.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۵:۵۳
ثبت ۲۲۸۱ موقوفه شهرستان کاشان در سامانه جامع موقوفات
حوزه/ رئیس اداره اوقاف وامورخیریه کاشان ثبت ۲۲۸۱ موقوفه در سامانه جامع موقوفات و اماکن متبرکه خبر داد و گفت: از این تعداد ۱۵۲۲ موقوفه، ۶۴۴ مورد مسجد، ۹۴ مورد حسینیه، ۲ مورد زینبیه، ۱۲ تکیه، ۴ آرامستان و ۳ دارالقرآن می باشند.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۵:۳۲
آیت الله اعرافی در جمع مدیران مدارس اردبیل:
حوزه های استان ها به آموزش های کاربردی و مهارتی توجه کنند
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه کشور با اشاره به این که تحصیل و تدریس در حوزه فراتر از نگاه مادی، توأم با یک عشق و علاقه خاصی است، گفت: آموزش های کاربردی و مهارتی و نیز هنری به خصوص در شرایط امروز دارای اهمیت خاصی است.
۱۳۹۷/۶/۳ - ۱۹:۱۳
مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی:
مدارس علمیه آذربایجان شرقی کمترین میزان موقوفه را دارند
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه اغلب مدارس علمیه استان با کمبود اعتبارات و منابع مالی مواجه هستند، گفت: مدارس علمیه استان کمترین میزان موقوفه را دارا هستند.
۱۳۹۷/۴/۱۸ - ۲۰:۰۷