*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
رئیسی در گردهمایی ائمه جمعه کشور:
ائمه جمعه کمک کنند بسیاری از مسائل به عدلیه سرازیر نشود/ گزارشگران فساد باید مورد تشویق قرار گیرند
حوزه/ رئیس قوه قضائیه گفت: نقش علما و ائمه جمعه در امر گسترش عدالت و مبارزه با فساد از آن جهت که به تقویت معنویت در جامعه کمک می‌کنند، نقش بسیار برجسته‌ای است.
۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۵:۰۹
دادستان کل کشور در زنجان:
دستگاه قضایی برای مبارزه با فساد کمر همت را بسته است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین منتظری گفت: دستگاه قضایی برای مبارزه با فساد کمر همت را بسته است و امیدواریم جامعه مبرا از فساد شود و از این طریق اعتماد مردم جلب شود.
۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۱۴:۵۵
سخنگوی قوه قضائیه:
هیچ دادگاهی به استناد مطالب شنود عمل نمی کند/ آخرین وضعیت پرونده محمدرضا خاتمی
حوزه/ سخنگوی قوه قضائیه با بیان اینکه هیچ دادگاهی در هیچ برهه ای از زمان به استناد مطالب به دست آمده از شنود عمل نمی کند، گفت: به همه افراد اطمینان می دهیم در چار چوب اقدامات قانونی همه اقدامات انجام خواهد شد.
۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۵:۱۲
دادستان کل کشور در یزد:
اینستکس فرزند معلول برجام است/ «آقازاده» یا «خانم‌زاده» نباید مانع ورود دادستان‌ها به احقاق حقوق عامه شود
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین منتظری با بیان اینکه اینستکس فرزند معلول برجام است، گفت: اروپا می‌خواهد این فرزند معلول را به ما تحمیل کند ولی ان‌شاءالله مسئولانمان‌ این ولد معلول برجام را به دامن نگیرند.
۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۲:۵۰
رئیسی در جمع مسئولان عالی قضائی:
در برخورد با فساد هیچ رحمی نخواهد شد/ اینستکس اروپا کفایت نمی کند
حوزه/ رئیس قوه قضائیه با تاکید بر ضرورت اجرای تاکیدات مقام معظم رهبری در دیدار مسئولان و کارکنان دستگاه قضایی، اولویت اول کشور را معیشت مردم، رونق تولید، مقاومت و ایستادگی و صیانت از ارزش پول ملی دانست و تصریح کرد: مردم مطمئن باشند که در برخورد با فساد هیچ رحمی نخواهیم داشت.
۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۱۵:۳۰
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
رهایی از موریانه فساد درگرو اعمال نظارت‌های مداوم و دقیق است
حوزه/ امام جمعه بجنورد با اشاره به نقش نظارت در پیشگیری از فساد، گفت: اگر بخواهیم جامعه ما گرفتار فساد نشود باید نظارت‌ها و چشم‌های تیزبین به‌صورت مداوم فعالیت کنند.
۱۳۹۸/۴/۶ - ۱۷:۳۱
تصاویر/ نشست خبری رئیس دادگاه‌های انقلاب تهران
عکس: سبحان بیرانوند
۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۶:۳۵
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
فساد اقتصادی پایه های اجتماعی نظام را متزلزل می کند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: همان‌گونه که رهبری تأکید کرده‌اند هر جامعه ای که گرفتار سه غده فساد اقتصادی، فساد اخلاقی و فساد سیاسی شود پایه‌های اجتماعی آن جامعه متزلزل می‌شود.
۱۳۹۸/۴/۱ - ۱۵:۲۵
سخنگوى قوه قضاییه در جمع خبرنگاران:
ساختار جدید دستگاه قضایی بعد از هفته قوه قضاییه اجرایى می شود
حوزه/ اسماعیلی با بیان اینکه از محورهاى شاخص سند و برنامه تحول در قوه قضاییه، چابک‌سازى و کوچک‌سازى ستاد قوه قضاییه بود، گفت: ساختار جدید قوه قضاییه به تصویب ریاست دستگاه قضایی رسیده و از پایان هفته قوه قضاییه، عملیاتی و اجرایی و خواهد شد.
۱۳۹۸/۴/۱ - ۱۲:۴۴
رئیسی در حرم امام راحل (ره):
مبارزه با تبعیض و فساد از اولویت های دستگاه قضائی است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین رئیسی با بیان اینکه مبارزه با تبعیض و فساد و همچنین اجرای عدالت برنامه اصلی تحولی ما در این دوره خواهد بود، گفت: حقوق مردم در استفاده از ظرفیت‌ها در این نظام و در این کشور نباید دچار آسیب گردد.
۱۳۹۸/۴/۱ - ۱۰:۵۴