*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ \ ۹ صفر ۱۴۴۰ \ Thursday, October 18, 2018
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
قیمت و کیفیت مناسب محصولات ایرانی عامل گرایش مردم به خرید آن هاست
حوزه/ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: قیمت و کیفیت مناسب محصولات ایرانی باعث می شود که مردم رغبت و گرایش به خرید و مصرف آن ها پیدا کنند.
۱۳۹۷/۴/۳ - ۰۷:۱۰
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
حل مشکلات عدیده تولیدکنندگان ، لازمه حمایت از کالای ایرانی است
حوزه/ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، حل مشکلات عدیده تولیدکنندگان در کشور را لازمه حمایت عملی از کالای ایرانی در سال جاری برشمرد.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۰۱:۵۵
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت و گو با خبرگزاری«حوزه»:
غیرت ایرانی در حمایت از کالای داخلی به رونق اقتصادی می انجامد
حوزه/ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از عومل مهمی که باعث ایجاد رونق اقتصادی می شود، غیرت و تعصب ایرانی در حمایت از کالای ساخت کشور است.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۲۳:۵۵
نماینده شبستر در مجلس شورای اسلامی:
توجه به اقتصاد اسلامی، فقر را ریشه کن خواهد کرد/ اقدامات تروریستی داعش در تهران، پازل تسحیلاتی آمریکا بود
حوزه/ اگر ما به اقتصاد اسلامی توجه کرده و در آن مواردی همچون خمس، زکات، کسب حلال و .. را رعایت نماییم، قاعدتا چیزی به اسم فقر نخواهیم داشت و اگر از این موارد دورتر شویم قطعا شرایط سخت‌تر می‌شود.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۰۱:۳۲
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس
دولت و مجلس فرهنگ دینی را به حوزه بسپارند
حجت الاسلام روح الله بیگی با تاکید بر اهمیت تعامل دولت و مجلس با حوزه علمیه گفت: یقیناً اگر مجلس و دولت دست به دست هم بدهند و امور فرهنگی و مذهبی را با تصوی بودجه مناسبت به حوزه بسپارند کارستان می‌شود.
۱۳۹۲/۱۱/۱۵ - ۰۹:۵۷
برای زندگی بهتر چند بچه کافی است؟!
«فرزند کمتر زندگی بهتر»، جمله‌ای‌ کوتاه که سالها برای نهادینه‌ شدن آن تلاش کردیم و اکنون کشور را با پدیده پیری جمعیت مواجه کرده است.
۱۳۹۲/۱۰/۱۷ - ۰۸:۳۱