*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۷ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 23, 2019
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
قیمت و کیفیت مناسب محصولات ایرانی عامل گرایش مردم به خرید آن هاست
حوزه/ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: قیمت و کیفیت مناسب محصولات ایرانی باعث می شود که مردم رغبت و گرایش به خرید و مصرف آن ها پیدا کنند.
۱۳۹۷/۴/۳ - ۰۷:۱۰
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
حل مشکلات عدیده تولیدکنندگان ، لازمه حمایت از کالای ایرانی است
حوزه/ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، حل مشکلات عدیده تولیدکنندگان در کشور را لازمه حمایت عملی از کالای ایرانی در سال جاری برشمرد.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۰۱:۵۵
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت و گو با خبرگزاری«حوزه»:
غیرت ایرانی در حمایت از کالای داخلی به رونق اقتصادی می انجامد
حوزه/ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از عومل مهمی که باعث ایجاد رونق اقتصادی می شود، غیرت و تعصب ایرانی در حمایت از کالای ساخت کشور است.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۲۳:۵۵
نماینده شبستر در مجلس شورای اسلامی:
توجه به اقتصاد اسلامی، فقر را ریشه کن خواهد کرد/ اقدامات تروریستی داعش در تهران، پازل تسحیلاتی آمریکا بود
حوزه/ اگر ما به اقتصاد اسلامی توجه کرده و در آن مواردی همچون خمس، زکات، کسب حلال و .. را رعایت نماییم، قاعدتا چیزی به اسم فقر نخواهیم داشت و اگر از این موارد دورتر شویم قطعا شرایط سخت‌تر می‌شود.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۰۱:۳۲
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس
دولت و مجلس فرهنگ دینی را به حوزه بسپارند
حجت الاسلام روح الله بیگی با تاکید بر اهمیت تعامل دولت و مجلس با حوزه علمیه گفت: یقیناً اگر مجلس و دولت دست به دست هم بدهند و امور فرهنگی و مذهبی را با تصوی بودجه مناسبت به حوزه بسپارند کارستان می‌شود.
۱۳۹۲/۱۱/۱۵ - ۰۹:۵۷
برای زندگی بهتر چند بچه کافی است؟!
«فرزند کمتر زندگی بهتر»، جمله‌ای‌ کوتاه که سالها برای نهادینه‌ شدن آن تلاش کردیم و اکنون کشور را با پدیده پیری جمعیت مواجه کرده است.
۱۳۹۲/۱۰/۱۷ - ۰۸:۳۱