*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ \ الاثنين ٣ جمادى الثانية ١٤٣٩ \ Monday, February 19, 2018
با سخنرانی آیت الله حسینی بوشهری؛
یادواره شهدای یگان حفاظت از شخصیت ها در قم برگزار می شود
حوزه/ اولین یادواره شهدای یگان حفاظت از شخصیت های سپاه امام علی بین ابیطالب(ع) استان قم با سخنرانی آیت الله حسینی بوشهری برگزار می شود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۲:۱۸
آیت الله حسینی بوشهری:
نسل جدید حوزه با تراث بزرگان ارتباط برقرار کند
حوزه/نائب رئیس جامعه مدرسین با بیان این که باید نسل جدید حوزه با تراث حوزه ارتباط برقرار کند گفت: امروز شیعه هراسی یکی از پروژه های جدی دشمنان اسلام است؛ بسنده کردن به تحقیق و احیا و همچنین انحصار آن در قم و ایران و یا لبنان به تنهایی رسالت را کامل نمی کند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۴
آیت الله حسینی بوشهری :
فضای فکری و رفتاری مردم را عوض کرده اند/ دشمن بساط خود را برای بدعت گذاری و انحراف پهن کرده است
حوزه/ متأسفانه امروز برخی از برنامه‌ها به گونه ای است که فضای فکری و رفتاری مردم را عوض کردند، در گذشته به نماز عشاء «نماز خفتن» می‌گفتند، افراد پس از نماز عشاء می‌خوابیدند و صبح زود برای اعمال عبادی و مستحبی برمی‌خاستند، اما امروز به صورت شبانه روز، وقت مردم را با فیلم، سریال، فضای مجازی و غیره پر کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۳:۵۸
نائب رئیس جامعه مدرسین:
نوآوری های امام جمعه تبریز الگویی برای سایر شهرها باشد
حوزه/ آیت الله حسینی بوشهری گفت: اقدامات و نوآوری های امام جمعه تبریز به یک الگویی برای سایر شهرها تبدیل شود تا سوء تفاهم ایجاد شده دشمن علیه انقلاب اسلامی و روحانیت از بین برود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۳
عضو شورای عالی حوزه های علمیه:
نقش کلیدی ولایت فقیه و حضور مردم در صحنه توطئه ها را خنثی کرده است/عزت و جایگاه انقلاب مایه خشم و کینه دشمن شده است
حوزه/نائب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: مردم با حضور در صحنه و حوادث ثابت کرده اند دوست را از دشمن تشخیص می دهند و گرفتار توطئه ها نمی شوند، بلکه با حضور خود فتنه ها را خنثی می کنند و اجازه خود نمایی به دشمنان نظام را نمی دهند و نخواهند داد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۱:۵۵
نائب رئیس جامعه مدرسین حوزه:
فضای مجازی زندگی افراد مختلف را ویران کرده است/ طلاب ازکاربردهای منفی فضای مجازی که ذهن را تخریب می کند، دوری کنند
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: متاسفانه امروزه فضای مجازی زندگی افراد مختلف را ویران کرده است و یک طلبه علوم دینی، باید از کاربردهای منفی فضای مجازی که ذهن او را تخریب می کند،دوری کند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۰:۳۱
عضو شورای عالی حوزه های علمیه:
برای ریشه کنی بی سوادی در جامعه اتاق فکر تشکیل شود
حوزه/ در جامعه اسلامی زشت و نازیبا است که بعد از۳۸ سال از پیروزی انقلاب، شاهد افرادی باشیم که از نعمت سواد برخوردار نباشند و این مسئله جای نگرانی است و لازم است رفع کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۱۱:۰۹
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌ شمالی خبر داد:
آیت‌الله حسینی بوشهری سخنران مراسم ۹ خراسان شمالی/برگزاری مراسم در ۳۷ نقطه استان
حوزه/رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌ شمالی با اشاره به برنامه‌های گرامیداشت یوم‌الله ۹ دی گفت: آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری، عضو مجلس خبرگان رهبری، معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه، استاد حوزه علمیه قم و امام جمعه موقت قم سخنران مراسم محوری یوم‌الله ۹ دی در این استان است.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۰۲:۳۵
عضو شورای عالی حوزه های علمیه:
مدعیان حقوق بشرارزشی برای انسانها قائل نیستند
حوزه/ امروز در دنیایی هستیم که حاکمان ظلم و مدعیان حقوق بشر، سخن از حقوق بشر می گویند ، ولی خودشان درعمل بدتر از همه هستند و ذره ای برای انسانها ارزش قائل نیستند.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۳:۵۱