*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
آیت الله حسینی بوشهری در هشداری به جنگ افروزان:
اگر در منطقه اتفاقی بیفتد اول کسانی ضرر می کنند که افسارشان دست آمریکاست
حوزه/ نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: کشورهایی را بدبخت می دانم که افسار خود را به دست آمریکا داده و این کشور را فرشته نجات می دانند، در حالی که نمی دانند اگر حادثه ای پیش آید نخستین کسانی که متضرر می شوند همین کشورها هستند که می خواهند پای دشمن را به منطقه باز کنند.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۴:۰۳
خطیب جمعه قم:
برخی روزنامه ها می خواهند در دل مردم رعب ایجاد کنند/نگران از بین رفتن قبح روزه خواری هستیم
حوزه/ خطیب جمعه قم گفت: متاسفانه برخی مباحث را تیتر روزنامه های خود می کنند و برخی حالت رعب و ترس درونی خود را به جامعه منتقل می کنند تا جامعه را بترسانند؛ اگر همراهی با ملت و رهبری و انقلاب نمی کنید، لا اقل دل مردم ما را خالی نکنید؛ این مردم، ملتی هستند که هشت سال در همه دشمنان انقلاب و اسلام جنگیده است.
۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۴:۲۶
آیت الله حسینی بوشهری:
رسانه حوزه روز به روز بانشاط تر و حرفه ای تر شده است / از مسئولیت های جدید رسانه ای غافل نباشیم
دبیر شورای عالی حوزه گفت:رسانه حوزه از روزی که پا گرفته خوشبختانه روز به روز با نشاط تر، روان تر و حرفه ای تر عمل کرده است اما امروز که کار، جا افتاده است باید ایجاد جاذبه کنید و تنوع داشته باشید.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۳:۳۱
آیت الله حسینی بوشهری:
هر جایی که اراده انقلابی و روحیه بسیجی وجود داشته، موفق بوده ایم
حوزه/ دبیر شورای عالی حوزه های علمیه کشور با بیان این که هر جایی که اراده انقلابی و روحیه بسیجی وجود داشته، موفق بوده ایم ، بر لزوم تقویت اطلاع رسانی فعالیت های بسیج سازندگی در خدمت رسانی به مردم و محرومان تاکید کرد.
۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۱۴:۲۲
عکس ارسالی مخاطبان/ حضور آیت الله حسینی بوشهری در مطب دکتر بدون تشریفات
آیت الله حسینی بوشهری دبیرشورای عالی حوزه و عضو خبرگان رهبری در مطب دکتر بدون تشریفات و کنار بقیه مردم در نوبت
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۰۰:۰۲
روایتی از سفر آیت الله حسینی بوشهری به لرستان
فیلم/ روحانیت در کنار مردم
۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۱۳:۰۵
دبیر شورای عالی حوزه در همایش مبلغان ماه رمضان:
دشمن از طریق فضای مجازی در صدد ایجاد انحراف در عقاید مردم است
حوزه آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به ناتوی فرهنگی دشمن و استفاده آنها از رسانه وتبلیغ به جای جنگ سخت برای پیشبرد منافع استعماری خود، گفت: دشمن از طریق فضای مجازی با استفاده از مطالب مسموم و شبهه پراکنی در صدد ایجاد انحراف در عقاید مردم است .
۱۳۹۸/۲/۹ - ۱۵:۲۰