*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
هشدار نماینده ولی فقیه در سپاه:
دشمنان دنبال تغییر ذائقه سیاسی مسئولان کشورند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تغییر ذائقه سیاسی مسئولان کشور را از برنامه های دشمن خواند و گفت: آنها بر این باورند و می خواهند به مسئولان ایرانی بقبولانند که مقاومت و ایستادگی جوابگوی ملت ایران نیست و تنها برون رفت از این وضعیت، همکاری با استکبار است.
۱۳۹۷/۹/۶ - ۱۰:۴۰
با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران:
همایش روحانیون شاغل در رده‌های نمایندگی سپاه استان قم برگزار می‌شود
حوزه/ مسئول امور روحانیون نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم از برگزاری همایش روحانیون شاغل و پیشکسوت رده‌های نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه خبر داد.
۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۸:۳۸
نماینده ولی فقیه در سپاه:
کشورهای اروپایی در تقسیم کار خود با آمریکا کار می کنند /تلاش دشمن برای تغییر ذائقه سیاسی نخبگان و مسئولان
حوزه/حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی یادآورشد: کشورهای اروپایی در تقسیم کار خود با آمریکا کار می کنند؛ امروزه متاسفانه روشنفکرنماهای غرب زده و حتی متحجرین و زاهد نمای غیر انقلابی پیاده نظام دشمن هستند؛ امروزه جبهه ای عظیم و وسیع و نامتجانس در کنار هم شکل گرفته و در مقابل انقلاب قرارگرفته اند.
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۳:۳۴
آیت‌الله العظمی سبحانی در دیدار نماینده ولی فقیه در سپاه:
استعداد نظامی باید با ایمان و اعتقاد راسخ همراه باشد
حوزه/ حضرت آیت‌الله سبحانی ایمان و تقوا را از نکات مورد توجه در سپاه برشمرد و با اشاره به تاکید قرآن کریم بر علم و ایمان گفت: استعداد نظامی همواره باید با ایمان و اعتقاد راسخ همراه باشد.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۶:۳۰
نماینده ولی فقیه در سپاه:
تداوم عزت ملت ایران با زنده نگاه داشتن فرهنگ شهادت امکان پذیر است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: تداوم عزت ملت ایران در سایه زنده نگاه داشتن فرهنگ شهادت در جامعه امکان پذیر است.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۰۷:۵۰
نماینده ولی فقیه در سپاه:
مجاهدت انقلابی در زمینه بصیرت افزایی، راه مقابله با جنگ روانی اخیر دشمن است
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: بی شک راه مقابله با جنگ روانی اخیر دشمن، مجاهدت انقلابی در زمینه بصیرت افزایی جامعه است.
۱۳۹۷/۶/۱ - ۰۹:۱۰
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ؛
۱۶۰ موسسه علمی وابسته به دولت آمریکا به دنبال راه مقابله با ایران هستند/ انقلاب اسلامی مرگ تدریجی دشمن را رقم زده است
حوزه/ نماینده مقام معظم رهبری در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز ۱۶۰ موسسه علمی وابسته به دولت و دانشگاهی در آمریکا راه‌های مقابله با ایران را مورد بررسی قرار دادند و نقطه مشترک آن‌ها این بود که انقلاب اسلامی را باید از راه تعامل از بین برد.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۰۱:۳۱
نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران:
قم جنبه معرفتي و باطني را در مسابقات قرآني طلاب جهان اسلام فراهم مي‌كند
حوزه/ حجت‌الاسلام والمسلمين حاجي صادقي گفت: پيامي كه اين مسابقات در قم دارد اين است كه بيشتر به جنبه‌هاي معرفتي، باطني و معارف قرآن مي‌پردازد و به ظواهر توجهي ندارد.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۷:۲۳
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران :
فتنه دهه ۹۰ ، فتنه تعامل و نفوذ است/ دشمن برای حوزه های علمیه برنامه جدّی دارد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به استکبار جهانی برای حوزه های علمیه، برنامه جدی دارد، تصریح کرد: فتنه دهه ۹۰ از جنس فتنه نفوذ و تعامل است.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۱:۴۶