*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۵ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
در پی مرگ محمد مرسی؛
جوانان جماعت اخوان المسلمین خواستار تحقیق بین‌المللی و تظاهرات مقابل سفارتخانه‌های مصر شدند
حوزه/ جریان جوانان جماعت اخوان المسلمین عبد الفتاح السیسی را به قتل محمد مرسی متهم کرده و گفت: محمد مرسی شش سال بعد از کودتای نظامی و محاکمه وی به اتهام واهی درگذشت.
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۰۳:۳۰
آیت الله العظمی حکیم:
ارتباط عاطفی با اعتقادات و سیره اهل‌بیت(ع) منبع قدرت و انسجام جامعه است
حوزه/ حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع نجف اشرف گفتند: من به صاحبان موکب ها و هیئت های حسینی که خدمت رسانی کرده و با این کار موجب قدرت و انسجام جامعه می شوند، افتخار می کنم.
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۰۳:۲۳
معاون دبیرکل حزب‌الله در دیدار دیپلمات کوبایی:
وحدت نیروهای مقاومت در جهان موجب شکست طرح‌های آمریکا است
حوزه/ شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان از یک عضو کمیته مرکزی حزب کمونیست کوبا و الکساندر مورگا سفیر این کشور استقبال کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۰۱:۴۰
جبهه عمل اسلامی لبنان:
کنفرانس منامه برای توجیه معامله قرن و حذف مسئله فلسطین است
حوزه/ جبهه عمل اسلامی اشاره کرد: کنفرانس منامه که در ۲۵ و ۲۶ ژوئن و با مشارکت رسمی رژیم صهیونیستی برگزار می شود، در جهت توجیه معامله قرن و حذف و فروش مسئله فلسطین و امضای توافق نامه های عادی سازی روابط به صورت رسمی میان برخی از کشور های عربی و رژیم غاصب اسرائیل است.
۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۲۲:۳۲
نشست احزاب لبنانی و فلسطینی تاکید کرد:
فلسطین قابل فروش نیست/ قدردانی از تحرکات مردمی در مخالفت با معامله قرن و نشست منامه
حوزه/ نشست مشترک احزاب، قدرت ها، شخصیت های ملی لبنانی و ائتلاف نیروهای فلسطینی، کنفرانس منامه که در جهت حذف مسئله فلسطین و نادیده گرفن حقوق ملی و تاریخی ملت فلسطین برگزار می شود را محکوم کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۸:۱۵
واکنش های بین‌المللی به درگذشت محمد مرسی
حوزه/ مقامات و شخصیت های بین المللی به درگذشت محمد مرسی رئیس جمهور سابق مصر واکنش نشان دادند و در مسجد الاقصی برایش نماز میت غیابی خوانده شد.
۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۵:۳۰
تدفین محمد مرسی بدون مراسم تشییع و حضور خبرنگاران
حوزه/ عبد المنعم عبد المقصور وکیل محمد مرسی رئیس جمهور سابق مصر گفت: امروز صبح، جسد مرسی بدون مراسم تشییع و با حضور خانواده اش در شهر نصر در قاهره با تدابیر شدید امنیتی دفن شد.
۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۵:۳۰
پنچ جوان بحرینی توسط نیروهای رژیم آل خلیفه بازداشت شدند
حوزه/ مزدوران و شبه نظامی های وابسته به رژیم آل خلیفه با هجوم گسترده به مناطق مختلف بحرین، تعدادی از جوانان را بازداشت کردند.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۲:۵۵
عضو ارشد حزب الله:
مخالفت امام خامنه ای با پیام ترامپ نشانگر قدرت و عظمت ایران است
حوزه/ شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله طی مراسمی گفت: ایران کشوری قدرتمند و مقتدر است و با آمریکا از موضع قدرت تعامل می کند.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۷:۴۴
دبیرکل جبهه عمل اسلامی اردن: مشارکت در کنفرانس منامه پذیرفتنی نیست و خیانت به وطن است
حوزه/ "مراد العضایله" دبیرکل جبهه عمل اسلامی اردن با معامله قرن و مشارکت در کنفرانس منامه مخالفت کرد و گفت: حتی اگر این حضور در حد نگهبانی سفارت اردن در بحرین باشد، قابل قبول نیست.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۷:۴۱