*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ \ ۶ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Thursday, December 13, 2018
حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی تأکید کرد؛
ضرورت بهره گیری حداکثری طلاب از فرصت جوانی برای علم آموزی در حوزه
حوزه/ مدیر حوزه علمیه مازندران بر ضرورت بهره گیری حداکثری طلاب از دوران جوانی به منظور فراگیری علم دین تأکید کرد و گفت: امروز امکانات و شرایط بسیار خوبی برای تحصیل در حوزه موجود است که باید از آن نهایت استفاده را داشته باشیم.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۸:۱۹
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران:
انس با قرآن موجب افزایش انگیزه و هدف در طلاب می شود
حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران در ادامه سخنان خود بر ضرورت انس و الفت طلاب با قرآن و عترت تأکید کرد و گفت: کسانی که بی انگیزه و بی هدف هستند و نمی دانند چکار می خواهند کنند انس با قرآن و عترت ندارند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۷:۰۰
حجت الاسلام صادقی خبر داد؛
بهره گیری از توان تبلیغی طلاب در روستاهای مازندران
حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران از آموزش طلاب مدارس علمیه استان به منظور به بهره گیری از توان تبلیغی آنها در مناطق مختلف استان خبر داد و گفت: با توجه به کمبود کمبود هایی که در اینخصوص داریم از ظرفیت تبلیغی مدارس علمیه بهره خواهیم گرفت.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۴:۳۰
تصاویری از مدرسه علمیه ابا جعفر(ع) شهر قم
عکس: جهانبخش پیری پور
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۳:۰۱
از ابتدای سالتحصیلی جاری؛
جلسات درس خارج فقه و اصول در تبریز برگزار می شود
حوزه/ با صدور مجوز تدریس درس خارج از سوی شورای عالی حوزه های علمیه کشور، کرسی درس خارج فقه و اصول در مدرسه علمیه طالبیه تبریز برگزار می شود.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۲:۳۰
آزمون حفظ قرآن و نهج البلاغه طلاب در قائمشهر برگزار شد
حوزه/آزمون سالانه حفظ قرآن کریم و نهج البلاغه امروز در مدرسه علمیه امام صادق(ع) قائمشهر برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۷:۳۷
به میزبانی مدرسه امام محمد باقر شیرگاه؛
دوره تربیت مشاوره در حوزه مازندران برگزار شد
حوزه/ دوره تکمیلی تربیت مشاور حوزه علمیه مازندران با موضوع «فرزند پروری» در مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع) شیرگاه برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۴:۳۱
مسؤول مدرسه علمیه آیت الله صالحی:
طلبه باید در کسب علم و تقوا جدیت داشته باشد
حوزه/ حجت الاسلام صالحی با بیان اینکه طلبه باید در کسب علم و تقوا جدیت داشته باشد، گفت: اگر این تلاش و جدیت وجود داشته باشد به طور حتم خداوند متعال نیز راه رسیدن طلبه به موفقیت را نیز هموارتر خواهد کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۰۴
مدیر کل اوقاف مازندران:
واقفان خیر اندیش به اداره و توسعه حوزه های علمیه کمک کنند
حجت الاسلام حیدری با تأکید براین که در حال حاضر نیز نیازمند تقویت موقوفات مربوط به حوزه های علمیه هستیم، گفت: یکی از بهترین راه هایی که می تواند موجب تقویت و گسترش فعالیت های حوزه های علمیه شود سوق دادن واقفان خیر اندیش به سوی حوزه های علمیه است.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۶:۴۱
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
حوزه جای عافیت طلبی نیست
حجت الاسلام والمسلمین مشایخ با بیان این که طلاب باید مشکلات و سختی ها را تحمل کنند تا بتوانند در آینده به اهداف والای خود دست پیدا کنند، خاطرنشان کرد: حوزه جای عافیت طلبی نیست و طلبه ای که بخواهد چنین رویکردی را در حوزه دنبال کند به طور حتم به اهداف والای طلبگی دست نخواهد یافت.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۵:۳۱