*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
همکاری قرآنی آستان مقدس حسینی با اندونزی
حوزه/ دارالقرآن الکریم آستان مقدس حسینی در چارچوب ارتباط با نخبه های دینی جهان اسلامی از یک هیئت آکادمیک اندویزیایی استقبال کرد.
۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۱۰:۳۹
تصاویر/ نشست تخصصی حقوق بشر امریکایی؛ تروریسم و تحریم
عکس: سبحان بیرانوند
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۹:۲۷
فعّال حقوق بشر :
تقسیم بندی تروریست ها به خوب و بد جفای نابخشودنی آمریکایی هاست
حوزه/ سعید حقانی ، فعال حقوق بشر گفت: در تروریست خوب و تروریست بد آن هایی که در راستای اهداف امریکا حرکت کنند تروریست خوب تلقی می شوند ولی اگر گروهک دیگر در راستای برنامه های امریکا حرکت نکنند، آمریکا علیه آن موضع گیری می کند و به آن ها عنوان تروریست بد می دهد.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۵:۲۳
پیشنهاد حوزه عروة الوثقی لاهور برای مبارزه با تروریسم
حوزه/ هیئتی از طرف حوزه علمیه عروة الوثقی لاهور پاکستان در دیدار با استاندار ایالت پنجاب چند پیشنهاد درمورد مبارزه با تروریسم ارائه کردند.
۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۲۳:۰۵
علمای لبنان تاکید کردند:
تروریسم ساخته و پرداخته آمریکا و اسرائیل است
حوزه/ نشستی با حضور علمای دینی از جنبش توحید اسلامی، شورای علمای فلسطین، جنبش انصارالله، کمیته سنی یاری مقاومت، جمعیت نور الیقین، هیئت اسلامی فلسطین و جنبش امت تحت عنوان "تروریسم ساخته آمریکا و اسرائیل است" در بیروت برگزار و در خصوص اوضاع عمومی و تحولات منطقه بحث و گفتگو شد.
۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۱۹:۰۲
الوفاق بحرین:
قانون تروریسم بحرین بهانه‌ای است برای حذف مخالفان آل خلیفه
حوزه/ جمعیت الوفاق بحرین در واکنش به صدور قوانین جدیدی توسط پادشاه بحرین که قانون مبارزه با تروریسم خوانده می شود بیانیه ای صادر کرد.
۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۵:۱۹
آیت الله العظمی حکیم در دیدار سفیر سوئد:
مرجعیت دینی بر همزیستی مسالمت آمیز و احترام به دیگران تاکید دارد
حوزه/ آیت الله حکیم در دیدار سفیر سوئد از جامعه بین الملل خواستند برای ریشه کن کردن تمام انواع و اقسام تروریسم و افراطی گری و نابودی کامل این غده سرطانی تلاش جدّی داشته باشند.
۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۰:۰۰
جریان "الوفاء" بحرین:
رژیم آل سعود بر اساس تفکر داعشی مرتکب جنایت کشتار شیعیان شد
حوزه/ جریان وفاء اسلامی بحرین گفت: کشتار وحشیانه بیش از ۳۰ انسان بی گناه از سوی رژیم آل سعود بر اساس اندیشه داعشی و نادیده گرفتن معیار های شرع اسلامی و قانون وضعی انجام گرفت و محاکمه آن ها به صورت صوری و فاقد معیار های عدالت و شرایط لازم بود.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۲۱:۰۵
تجمع علمای جبل عامل اعدام شیعیان توسط رژیم آل سعود را محکوم کرد
حوزه/ تجمع علمای جبل عامل لبنان اعدام ۳۷ نفر از شهروندان عربستان سعودی از جمله ۳۲ شهروند شیعه را محکوم کرد.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۱۴:۱۵
روحانی اهل سنت لبنان:
اقدام آمریکا علیه سپاه را محکوم می کنیم/ تحریم ها بر قدرت ایران می افزاید
حوزه/ شیخ احمد قطان گفت: ما اقدام آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریسم را محکوم می کنیم و این اقدام واکنش طبیعی است به آنچه سپاه به مستضعفین و مقاومت در سرتاسر جهان تقدیم می کند.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۲۲:۲۰