*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ \ ۸ شوال ۱۴۳۹ \ Saturday, June 23, 2018
یک سال پس از حمله تروریستی؛
نامه های تهدید آمیز علیه مسجد فینربری انگلیس ادامه دارد
حوزه/ به گفته یک مقام اسلامی در انگلستان، مسجد فینزبری در پارک لندن که سال گذشته نمازگزارانش در ماه رمضان توسط یک ون متعلق به یک تروریست راست افراطی زیر گرفته شدند، تهدیدات علیه این مرکز اسلامی همچنان ادامه دارد.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۰۳:۱۰
برای نخستین بار در انگلستان:
​دانشگاه وارویک یک دوره آموزشی برای محصلان مدارس اسلامی برگزار می کند
حوزه/ دانشگاه وارویک در انگلستان به منظور پر کردن شکاف میان حوزه های علمیه و مدارس اسلامی و مراکز آموزش عالی، یک دوره یک ترمی «دسترسی آموزشی» با عنوان «جایزه تحصیلات تکمیلی در آموزش و پرورش اسلامی» ارائه داده است.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۸:۲۵
سفره های افطاری شهر ایلفورد با حضور صدها تن از مردم شهر گسترده شد
حوزه/ صدها تن از مردم شهر ایلفورد در نزدیکی لندن، در مراسم افطاری میان ادیانی روبروی ۷ مسجد این شهر شرکت داشتند و در این گردهمایی پیروان ادیان مختلف از غذاهای حلال و سنتی اسلامی بهره‌مند شدند.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۰:۵۶
نماز عید فطر برای نخستین بار در میدلزبورو برگزار می شود
حوزه/ مسلمانان در بندر میدلزبوروی در انگلستان برای نخستین بار مراسم نماز عید فطر را در یک پارک و فضای باز برگزار می کنند. در این مراسم قرار است ۱ هزار تن از مسلمانان شهر شرکت داشته باشند.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۳:۳۶
بیمارستانی در منچستر برای نخستین بار افطاری داد + تصاویر
حوزه/ بیمارستان منچستر رویال انگلستان در حرکتی موفقیت آمیز برای نخستین بار امسال اقدام به دادن شام افطاری به بیماران، کارمندان و بازدیدکنندگان مسلمان در ایام ماه مبارک رمضان کرد.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۰۸:۴۰
حضور هزاران نفر از مردم بریستول، در افطار میان ادیانی +تصاویر
حوزه/ مراسم افطاری میان ادیانی در شهر بریستول در انگلستان با حضور هزاران نفر از مردم این شهر برگزار شد. در این افطار بزرگ، از جمعیت بزرگ شرکت کنندگان با بسته های غذایی و انواع خوردنی جات پذیرایی به عمل آمد.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۲۱:۵۵
یک مسجد و معبد در لیدز انگلستان به آتش کشیده شد
حوزه/ در ساعت ۳:۴۵ روز سه شنبه نیروهای پلیس به مسجد جامع ابوحریره در لیدز انگلستان اعزام شدند که در اثر پرتاب بطری حاوی بنزین، درب ورودی این مرکز اسلامی و یک معبد سیک ها در همان منطقه به آتش کشیده شده بود.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۷:۱۰
مسلمانان بیرمنگام به بی خانمان های شهر افطاری می دهند + تصاویر
حوزه/ اعضای خیریه اسلامی «بنیاد توسعه بیرمنگام» در انگلستان در ایام ماه مبارک رمضان صدها بسته غذای گرم میان نیازمندان و بی خانمان های شهرشان توزیع می کنند.
۱۳۹۷/۳/۱۴ - ۱۳:۰۴
مراسم «افطاری بزرگ» در آکسفورد با حضور ۴۰۰ نفر برگزار شد+ تصاویر
حوزه/ مراسم «افطاری بزرگ» در دانشگاه آکسفورد با همکاری پروژه بی خانمان های آکسفورد و جامعه اسلامی دانشگاه آکسفورد، با حضور نزدیک به ۴۰۰ نفر برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۵:۵۱
شورای مسلمانان بریتانیا خواستار تحقیق رسمی درباره اسلام هراسی در حزب محافظه کار انگلیس شد
حوزه/ شورای مسلمانان بریتانیا که نماینده بیش از ۵۰۰ مسجد، مدارس اسلامی و مراکز دینی در این کشور است خواستار آغاز یک تحقیق رسمی فوری در رابطه با اتهامات اخیر اسلام هراسی در حزب محافظه کار انگلیس شد.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۲۳:۳۵