*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۵ شعبان ۱۴۴۰ \ Saturday, April 20, 2019
انتشار جدول زمانی ترور نشان داد؛
​پلیس فرصت بازداشت مهاجم حمله به مسجد کرایست چرچ را داشته است!
حوزه/ جدول زمانی که به تازگی توسط پلیس نیوزیلند منتشر شده نشان می دهد که هنگام حضور ماموران پلیس در محل نخستین صحنه حمله، فرد مهاجم هنوز محل را ترک نکرده و اگر به خاطر اتوبوس عبوری نبود قادر به دستگیری او بوده اند.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۰۹:۱۳
قربانی ۴ ساله حمله تروریستی مسجد کرایست چرچ از کما در آمد
حوزه/ دختربچه ۴ ساله ای که در حمله تروریستی به مسجد کرایست چرچ چندین بار مورد شلیک گلوله قرار گرفت، اوایل این هفته از کما درآمد، اما هنوز در وضعیت وخیمی به سر می برد.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۹:۰۵
مردی با تیشرت «ترامپ» علیه عزاداران در مسجد کرایست چرچ شعار داد
حوزه/ یک مرد نژادپرست روز گذشته در حالی که تیشرتی با عبارت «ترامپ برای نیوزیلند» به تن داشت، علیه نمازگزاران و بازماندگان حمله تروریستی در مساجد کرایست چرچ فریاد سرداد.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۲:۰۴
نتایج تحقیق درباره حمله کرایست چرچ تا ماه دسامبر به دولت ارائه می شود
حوزه/ جاسیندا آردرن، نخست‌وزیر نیوزیلند با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که گزارش کمیته تحقیق درباره حمله تروریستی به دو مسجد در شهر کرایست چرچ تا تاریخ دهم دسامبر ارائه خواهد شد.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۳:۱۶
دیوار گل مساجد کرایست چرچ هنوز برپاست
حوزه/ درحالی که سه هفته از حمله تروریستی مرگبار در دو مسجد شهر کرایست چرچ می گذرد، مردم این شهر همچنان دیوار گل بزرگی را به یادبود قربانیان نگه داشته و به نشانه غم و اتحاد گل های تازه به آن اضافه می کنند.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۱:۳۷
آخرین اس ام اس قربانی حمله تروریستی کرایست چرچ به همسرش
حوزه/ در آخرین پیام کوتاهی که یکی از قربانیان حمله تروریستی مسجد النور در کرایست چرچ برای همسرش ۲۰ دقیقه پس از تیرخوردن فرستاده، تصویر قلب ایموجی به چشم می خورد.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۰۹:۴۰
مهاجم مساجد نیوزیلند فردا محاکمه می‌شود
حوزه/ طبق بیانیه منتشر شده توسط پلیس نیوزیلند، عامل کشتار مسلمانان در مساجد کرایست چرچ در نیوزیلند جمعه در دادگاه حاضر می‌شود تا پاسخ گوی ۵۰ اتهام قتل و ۳۹ اتهام تلاش برای قتل باشد.
۱۳۹۸/۱/۱۵ - ۱۲:۴۶
مسلمانان همیلتون ۲۰۰ بسته غذای حلال برای بازماندگان حمله ترویستی آماده کردند
حوزه/ مسلمانان کانادایی در شهر همیلتون زمانی که متوجه کمبود غذای حلال برای بازماندگان حمله تروریستی در مساجد کرایست چرچ شدند، به آماده سازی و ارسال ۲۰۰ بسته غذایی به این محل اقدام کردند.
۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۷:۰۵
غم و اندوه جان مادر یکی از قربانیان حمله تروریستی مسجد نیوزیلند را گرفت
حوزه/ مادر یکی از قربانیان حمله تروریستی مساجد شهر کرایست چرچ در نیوزیلند که برای شرکت در مراسم تشییع جنازه پسرش آمده بود، از شدت اندوه فراوان سکته کرد و جان باخت.
۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۵:۲۰
مسجد کنتاکی درهایش را به روی غیرمسلمانان می گشاید
حوزه/ در پاسخ به حمله مسلحانه به دو مسجد در شهر کرایست چرچ در نیوزیلند، مسجد لکسینگتون در کنتاکی آمریکا، درهایش را به روی غیرمسلمانان گشوده و از آنان برای بازدید از مسجد دعوت می کند.
۱۳۹۸/۱/۳ - ۲۲:۰۵