*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ \ ۸ شوال ۱۴۳۹ \ Saturday, June 23, 2018
در نشست مدرسه الزهراء(س) مینودشت مطرح شد؛
هدایتگری عقیدتی و سیاسی جامعه وظیفه اصلی حوزویان است
حوزه/ استاد مجمع تفسیر قرآن کریم در نشست مدرسه الزهراء(س) مینودشت گفت: وظیفه اصلی حوزویان هدایتگری جامعه است و در این زمینه طلاب باید خوب هدایت و اصلاح شوند تا بتوانند این امر مهم را به خوبی به انجام برسانند.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۲:۵۹
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
تربیت طلاب مجهز به مباحث روز نیاز ضروری جامعه است/ تقدیر از تلاش های آیت الله اعرافی
حوزه/ آیت الله طه محمدی، تربیت طلاب مجهز به مباحث روز را نیاز ضروری جامعه دانست و از زحمات و تلاش های آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه کشور قدردانی کرد.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۶:۲۹
تربیت اسلامی (۲۰)؛
ازدواج موقت؛ آری یا خیر؟
حوزه/ ازدواج موقت هر چند در زمان بحراني فشار شديد غريزة جنسي و ترس از آلوده شدن به گناه توصيه مي شود تا در اثر آن دچار گناه و منكرات و يا بيماري هاي رواني همچون اضطراب، بي ثباتي روحي و رواني نشود، اما آن به هيچ وجه فايده هاي روحي و رواني و مستمر ازدواج دائم را ندارد.
۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۰۶:۰۰
خاطرات طلبگی (۲۸)
خاطرات و نکات همسر یک طلبه از سفر تبلیغی / یک جعبه سوهان و چند تکه نبات
حوزه / وقتی داشتم خوراکی هایی که با خودمان از قم آورده بودیم را توی آشپزخانه می گذاشتم؛ با دیدن در و دیوار آشپزخانه خشکم زد... یک لایه خاک چسبانک روی در کابینت های زهوار در رفته نشسته بود و از هر گوشه ای یک تار عنکبوت آویزان بود...
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۷:۱۴
در یک کرسی آزاداندیشی؛
آثار اجتماعی «متعه» در زمان حال بررسی شد
حوزه/ در راستای تنویر افکار عمومی در جهت قبح زدایی از «متعه(ازدواج موقت)» در جامعه، کرسی آزاداندیشی با موضوع «آثار اجتماعی متعه در زمان حال» در مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) جویبار برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۳:۳۴
نتایج طرح سنجش علمی طلاب جامعه الزهرا(س)اعلام شد
حوزه/ طرح سنجش علمی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ اجرا شد و ۴۹ طلبه سطح دو و ۴۷ طلبه سطح سه در مصاحبه علمی این طرح قبول شدند.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۹:۲۰
معاون آموزش حوزه‌های علمیه خواهران خبر داد:
طراحی رشته‌های متناسب با نیازهای جامعه بانوان در سطح سه / طلاب دارای لیسانس،سطح ۲ را سریعتر طی می کنند
حوزه/معاون آموزش حوزه‌های علمیه خواهران گفت: طراحی رشته‌های جدید و متناسب با نیازها و توانمندی‌های جامعه بانوان در سطح سه از برنامه‌های معاونت آموزش حوزه‌های علمیه خواهران است.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۳:۱۰
سردبیر خبرگزاری حوزه:
صفحه ویژه بانوان در خبرگزاری حوزه راه اندازی می شود
حوزه/ هم اینک بانوان طلبه سهم زیادی در اخبار خبرگزاری حوزه ندارند و حتی در انتشار اخبار حوزه های خواهران به گفت و گو با مدیران ارشد – که عمدتا آقایان هستند- بسنده کرده ایم حال آنکه بانوان طلبه و همچنین اساتید حوزه های خواهران، فعالیت های متنوع آموزشی، پژوهشی، تبلیغی و فرهنگی دارند...
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۵:۳۱
رئیس شورای حوزه علمیه یزد :
بانوان طلبه در بحث پاسخگویی به شبهات فعالیت زیادی ندارند / کودکان ایرانی آماج شبهه پراکنی دشمنان اسلام و دین قرار گرفتند
حوزه / رئیس شورای حوزه علمیه یزد با بیان این که کودکان ایرانی آماج شبهه پراکنی دشمنان اسلام و دین قرار گرفته اند، گفت: بانوان طلبه در بحث پاسخگویی به شبهات فعالیت زیادی ندارند.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۷:۴۸
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی:
بانوان طلبه به نقد علمی سبک زندگی غربی بپردازند
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی تصریح کرد: برای روشنگری بیشتر و بهتر جامعه لازم است که بانوان طلبه به نقد علمی سبک زندگی غربی بپردازند.
۱۳۹۷/۱/۲ - ۱۰:۱۷