*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ \ ۹ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Tuesday, August 21, 2018
در مدرسه فاطمه الزهراء (س) اصفهان بررسی شد:
راه های رسیدن به رزق و روزی
حوزه/ نشست اخلاقي با موضوع «کارکردهای باور درست در مورد رزق و روزی» در مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهراء(س) اصفهان برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۱:۱۵
در مدرسه خواهران فاطمه الزهراء(س) اصفهان بیان شد:
خودسنجی با معیار قرار دادن ائمه اطهار(ع)
حوزه/ نشست اخلاقی با موضوع «خودسنجی با معیار قرار دادن ائمه اطهار(ع)» با سخنرانی خانم وجیهه شکرانی پور معاون پژوهش و مشاور مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) اصفهان، در این مدرسه برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۱:۵۷
در مدرسه علميه خواهران فاطمه الزهراء(س) اصفهان بررسی شد:
صرفه جویی در مصرف آب و کمک به گذر از بحران کم آبی
حوزه/ نشست اجتماعی با موضوع «صرفه جویی در مصرف آب و کمک به گذر از بحران کم آبی»، با حضور کارشناسان، در مدرسه فاطمه الزهراء(س) اصفهان برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۱:۲۱
دکتر جمیله علم الهدی:
تناسب آموزش های خواهران طلبه با نیازهای جامعه بررسی شود/ پژوهش محوری در حوزه رونق یابد
حوزه/ مدیر هیئت اندیشه ورز خانواده، تعلیم و تربیت و سبک زندگی اسلامی حوزه خراسان گفت: باید در کنار برگزاری نشست ها و همایش های تخصصی، تناسب آموزش های ویژه خواهران طلبه با نیازهای جامعه به صورت علمی مورد مطالعه قرار گیرد.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۴:۰۱
پیامهای شما
از پیام «طلبه زردپوش» تا اعتراض به ضوابط انتقالی طلاب به قم
حوزه / تمام پیامهایی که از طریق ارسال به ادمین خبرگزاری حوزه(در شبکه های اجتماعی) یا بخش «ارتباط با ما» در سایت حوزه نیوز ارسال می کنید، مطالعه می شود و به تناوب، تعدادی از این پیامها را منتشر می کنیم. از اینکه با رسانه رسمی حوزه همراهید، خرسندیم.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۲:۱۷
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی:
فراگیری علوم دینی سرآمد همه خیرات است
حوزه/مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به حدیث «اَلْعِلْمُ رَأسُ الْخَیرِ کلِّهِ»، گفت: بهترین علم، علمی است که نفع دنیا و آخرت را به همراه داشته باشد که همان علم دین و هدایت‌گری مردم است.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۴:۴۴
مدیر حوزه علمیه خواهران اصفهان تبیین کرد:
ویژگی های حوزه و طلبه انقلابی
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان با تاکید بر ضرورت انقلابی ماندن حوزه های علمیه، تصریح کرد: امروز آنچه اسلام را نگه می دارد روحیه انقلابی است و حوزه ها باید انقلابی باشند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۱:۲۱
آغاز امتحانات ۷ هزار طلبه آموزش مجازی و غیرحضوری جامعة الزهرا(س)
حوزه/ مدیر مرکز آموزش غیرحضوری و مجازی از آغاز برگزاری امتحانات حضوری پایان ترم طلاب این مرکز در ۳۸ حوزه امتحانی در سراسر کشور خبر داد.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۰:۵۳
حجت الاسلام والمسلمین بهجت‌پور در گفت و گو با «نمای حوزه»:
این تصور که حوزه علمیه تنها به دنبال گریه و اشک است باید اصلاح شود / باید فضا را برای یک نظام آموزشی شاداب فراهم کنیم
حوزه / مدیر حوزه های علمیه خواهران گفت: ما نمی‌توانیم بانوانی را تربیت کنیم که نسبت به شادابی بی‌تفاوت هستند و نباید نظام آموزشی و تربیتی ما خودش را نسبت به این امور بی‌تفاوت بداند. این تصور که حوزه علمیه تنها باید به دنبال علم و معرفت و گریه و اشک و غم باشد باید اصلاح شود و بانوان ما در کنار این امور باید شاداب‌ترین افراد باشند .
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۷:۲۸
مدیر سابق حوزه علمیه خواهران استان گلستان مطرح کرد:
استفاده بانوان در پست های مدیریتی رویکرد جدید مدیریت حوزه های خواهران کشور
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین وردانی گفت: با توجه به رویکرد جدید مدیریت حوزه های علمیه خواهران کشور مبنی بر استفاده از ظرفیت بانوان در پست های مدیریتی، استان گلستان اولین استان پیش قدم در این زمینه بوده است
۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۱۷:۳۳