*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ \ الأحد ٤ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Sunday, January 21, 2018
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری:
خروجی راهیان نور نباید آمار یا چفیه و پلاک باشد/ «دفاع مقدس» و «شهدا» سرمایه های تمام نشدنی اند
حوزه/ رئیس هیئت امناء مؤسسه روایت سیره شهدا با اشاره به ضرورت توجه به زیارت با معرفت در راهیان نور، تأکید کرد: خروجی راهیان نور نباید آمار یا چفیه و پلاک باشد، بلکه خروجی آن باید پایین آمدن آمار بی‌حجابی، فساد و ناهنجاری های فرهنگی و اجتماعی باشد.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۲:۴۱
عکس: حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری خادم زوار حضرت ارباب
حوزه/ عشق خدمت به زائران سیدالشهدا(ع)، پست و مقام و جایگاه نمی شناسد و هرکسی در هر لباسی آرزوی خادمی زوار حضرت ارباب را دارد.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۸:۱۰
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری:
پیاده روی بزرگ اربعین را به حرکتی مخصوص شیعیان تبدیل نکنیم
حوزه/ رئیس هیئت امناء موسسه روایت سیره شهدا گفت: نباید فرهنگ و همچنین پیاده روی بزرگ اربعین را به حرکتی مخصوص شیعیان تبدیل کنیم، بلکه باید توجه داشته باشیم که از دیگر ادیان و مذاهب نیز جهت احترام و ابراز مودت به آزاد مردی چون امام حسین(ع) در پیاده روی اربعین شرکت می‌‌کنند فرهنگ و نهضت حسینی است .
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۱:۱۲
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری:
دشمن سعی دارد شعور حسینی را از عزاداری‌ها حذف کند
حوزه/ رئیس هیئت امنای مؤسسه روایت سیره شهدا گفت: عزاداری دو جنبه شور و شعور داشته و هر کدام از آنان نیز علائمی دارند اما باید دانست که شور لازم بوده، اما کافی نیست و هیچ کس نیز حق مبارزه با شور حسینی را ندارد و باید توجه داشته باشیم دشمن سعی دارد شعور حسینی را از عزاداری‌های ما حذف نماید..
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۰۸:۰۵
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری تشریح کرد:
سه غفلت بزرگ و جدی در زندگی
حوزه/ «کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا» یعنی اگر یک لحظه در زندگی ایمان به غیب نباشد، غفلتی جدی سراغ ما می آید، به تعبیری مسلمان های زمان امام حسین(ع) در امتحانات نیم ترم کم آوردند، لذا در امتحان نهایی که عاشورا بود مردود شدند.
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۱۱:۵۷
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری:
بالارفتن درجه ایمان به غیب بسیاری از مشکلات جامعه را حل خواهد کرد
حوزه/ دشمنان امام حسین(ع) به باطن عالم به عنوان لایه غیبی اعتقاد نداشتند؛ عالم غیب عالمی است که با حس درک نمی شود، در واقع با حواس ظاهری درک نمی شود؛ اگر فرزندان را با ایمان به غیب تربیت نکنیم موجب این کلاهبرداری هایی می شود که در جامعه می بینیم.
۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۳:۴۷
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری:
مهمترین دلیل عزت شهید حججی ادای تکلیف بود
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری با اشاره به عزت شهید حججی در جامعه، گفت: مهمترین دلیل عزت شهید حججی ادای تکلیف بود، من و شما هم می توانیم با انجام تکلیف این معامله را با خدا داشته باشیم.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۰۹:۰۶
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری در حرم رضوی:
امر به معروف و نهی از منکر بالاترین تعهد اجتماعی است
حوزه/ رئیس موسسه روایت سیره شهدا با اشاره به این که در سایه کرامت اجتماعی جامعه به آرامش، پیشرفت و تحقق حکومت اسلامی می رسد، گفت: قرآن از همت اجتماعی به عنوان امر به معروف و نهی از منکر یاد می کند که ما را به تعهدات اجتماعی و کرامت می‌رساند.
۱۳۹۶/۵/۱۳ - ۱۵:۴۵
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری تبیین کرد:
ویژگی های مهم «مومن انقلابی»
حوزه/ رئیس مؤسسه روایت سیره شهدا گفت: مؤمنان انقلابی مانند حضرت علی(ع) در برابر زیاده خواهی برادر خود هم می ایستند، لذا مسئولان نظام باید به این نکته توجه داشته باشند که اگر اطرافیان و بستگان آنان زیاده خواهی کردند، قاطعانه جلوی آن ها بایستند.
۱۳۹۶/۵/۸ - ۱۷:۱۴
۲۸ تیرماه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری؛
سومین یادواره شهدای طلبه و روحانی شهرهای کشکوئیه و بیاض برگزار می شود
حوزه/ سومین یادواره شهدی طلبه و روحانی مناطق کشکوئیه و بیاض استان کرمان و نکوداشت موسس جامعه علمیه امیرالمومنین(ع)، ۲۸ تیرماه، با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری، در تقی آباد کشکوئیه برگزار می شود.
۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۰۹:۳۱