*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۷ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Friday, February 22, 2019
مسیرهای راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در کردستان اعلام شد
حوزه/ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ در شهرستان‌های مختلف استان کردستان اعلام کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۱۵
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خبر داد:
راهپیمایی ۲۲ بهمن در بیش از هزار شهر و ۱۰ هزار روستای کشور
حوزه/ قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور و رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امسال و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در بیش از ۱۰۰۰شهر و شهرستان و ۱۰ هزار روستای کشور برگزاری می شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۴:۵۸
با صدور اطلاعیه ای صورت گرفت؛
دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیرجند برای حضور پرشور مردم در مراسم ۱۲ بهمن
حوزه/شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با صدور اطلاعیه ای از مردم خراسان جنوبی برای حضور در مراسم گرامی داشت ۱۲ بهمن در خراسان جنوبی دعوت کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۰
دعوت شورای هماهنگی تبلیغات از مردم برای حضور درآیین بزرگداشت انقلاب اسلامی
حوزه/ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم در بیانیه ای از مردم شریف و ولایتمدار این استان، برای حضور در آیین بزرگداشت چهلمین دهه فجر فاطمی که روز جمعه ۱۲ بهمن ماه در حرم حضرت معصومه(س) برگزار می شود، دعوت کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۱۱
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ برنامه در دهه فجر امسال در خراسان‌جنوبی اجرا می‌شود
حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی از برگزاری بیش از ۲هزار و ۵۰۰برنامه به مناسبت دهه فجر سال جاری در خراسان‌جنوبی خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۳:۴۳
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی خبر داد:
اجرای برنامه‌های دهه فجر با رنگ و بوی فاطمی
حوزه/رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی‌ خراسان‌جنوبی از برگزاری همه مراسم‌ها و برنامه‌های دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با رنگ و بوی فاطمی خبر داد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۸
درخواست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سمنان از دستگاه‌های اجرایی
حوزه/ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان از دستگاه‌های اجرایی شهرستان سمنان خواست تا نسبت به آمادگی و همکاری خود با این شورا در برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، اعلام آمادگی کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۳
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
مردم سنگ تمام گذاشتند
حوزه/ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی در بیانیه اعلام کرد: حضور منسجم و یکپارچه مردم در اجتماعات باشکوه سراسر استان ضمن میثاقی مجدد با آرمان های حضرت امام خمینی(ره) حامل این پیام مهم بود که امکان فروپاشی نظام و استحالۀ کشور از درون وجود ندارد و پیوند مردم و انقلاب پیوندی ابدی است.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۵:۳۶
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد:
۵۰۰ برنامه با محوریت حماسه ۹ دی در یزد اجرا می شود
حوزه/ قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از اجرای ۵۰۰ برنامه با محوریت حماسه نهم دی، در استان خبر داد.
۱۳۹۷/۱۰/۶ - ۱۸:۰۰
آیت الله اعرافی خبر داد:
طراحی و اجرای ۱۰۰ برنامه بصیرت افزایی از طرف حوزه در دهه بصیرت
حوزه/ در آستانه دهه بصیرت و ولایت، دفتر اجتماعی و سیاسی حوزه قریب ۱۰۰برنامه بصیرت افزایی طراحی و اجرا کرده است و همه مراکز حوزه آمادگی خود را برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن مراسم یوم الله ۹ دی ماه و بعد از آن دیدار و بیعت با مقام معظم رهبری در ۱۹ دی ماه اعلام می کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۶ - ۱۵:۲۴