*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۵ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
یک گروه داوطلب از مسجد کولچستر انگلستان پشتیبانی کردند
حوزه/ جمعی از شهروندان داوطلب در شهر کولچستر بریتانیا، گروه مردمی با نام «دوستان مسجد کولچستر» تشکیل داده و شب های ماه رمضان به نگهبانی از مسجد و ابراز همبستگی با مسلمانان مشغول شدند.
۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۱۶:۱۵
مشابه سازی عامل حمله به مساجد نیوزیلند خشم بازی کنندگان کامپیوتری را برانگیخت
حوزه/ هزاران کاربر بازی های کامپیوتری به ساخت یک شخصیت مشابه عامل حمله به مساجد کرایست چرچ در نیوزیلند در بازی اعتراض کرده و با پرکردن نامه اعتراضی خواستار برچیده شدن این بازی نژادپرستانه شدند.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۴:۰۲
در مینه سوتای آمریکا؛
نژادپرستی که به روی مسلمانان اسلحه کشیده بود فقط به ۴۵ روز زندان محکوم شد!
حوزه/ یک مرد نژادپرست در شهر "کری" در مینه سوتای آمریکا که در فروشگاه مک دونالد به روی گروهی از نوجوانان از جمله یک دختر محجبه سیاه پوست اسلحه کشیده بود، تنها به ۴۵ روز زندان، پرداخت جریمه و منع استفاده از اسلحه محکوم شد.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۲۳:۰۰
تظاهرات مردم شهرهای مختلف نیوزیلند علیه نژادپرستی و اسلام هراسی
حوزه/ در پاسخ به حملات مساجد کرایست چرچ مردم شهرهای مختلف نیوزیلند از جمله ولینگتون پایتخت این کشور و شهر های کرایست چرچ، دانیدین و اوکلند، علیه نژادپرستی و اسلام هراسی دست به تظاهرات زدند.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۰۹:۲۱
نژادپرست آمریکایی متهم به ارسال پودر سفید منسوب به سیاه زخم به مسجد شد
حوزه/ دادگاهی در ایالت کنتیکت، یک مرد آمریکایی را به چند رقم جرم از جمله فرستادن پودر سفید رنگ منسوب به سیاه زخم به مرکز اسلامی نیولندن در گروتون متهم ساخت.
۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۳:۴۷
حملات برنامه ریزی شده علیه مسلمانان ایرلند در ایام رمضان
حوزه/ سه مرد مسلمان در ایام ماه رمضان، هنگامی که به سمت مسجد در حرکت بودند، مورد حمله گروهی مهاجم قرار گرفته و در اثر ضرب و شتم شدید در بیمارستان بستری شدند.
۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۰۳:۲۰
رسانه های نیوزلند متعهد شدند، برتری نژاد سفید را تبلیغ نکنند
حوزه/ ۵ سازمان خبری رسانه ای در نیوزیلند با امضای توافق نامه ای اعلام کردندکه نخواهند گذاشت مهاجم مسلح حمله به مساجد کرایست چرچ، این فرصت را به دست آورد تا از دادگاه برای ترویج تفکرات نژادپرستانه سوءاستفاده کند.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۲۰:۰۵
واکنش آیت الله اعرافی به جنایت تروریستی نیوزلند؛
این حملات تروریستی نتیجه تبلیغات مسموم اسلام هراسی است/ حوزه علمیه خواهان تعقیب عاملان است
حوزه / مدیر حوزه های حوزه با اشاره به جنایت تروریستی در نیوزلند تاکید کرد: حوزه‌های علمیه این جنایت را محکوم کرده و خواستار تعقیب عاملان آن بوده و از دولت‌ها و ملت‌ها می‌خواهد با اندیشه‌های نژاد پرستانه و افکار اسلام هراسی در جهان مقابله کرده و از عبادتگاه‌ها حفاظت نمایند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۱:۲۶
رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان حمله تروریستی نیوزلند را محکوم کرد
حوزه/ آیت الله عبدالامیر قبلان رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان با صدور بیانیه ای حمله تروریستی به دو مسجد در نیوزلند را که نمازگزاران بی گناه را هدف قرار داده و حرمت خانه خود را زیر پا گذاشته محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۹:۲۱
هماهنگ کننده حقوق بشر سازمان ملل در فلسطین
فلسطینیان قربانی جنایات و سیاست‌های نژادپرستانه "اسرائیل" هستند
حوزه/ هماهنگ کننده حقوق بشر سازمان ملل در اراضی فلسطینی تاکید کرد که فلسطینیان قربانی تبعیض ‌نژادی و جنایات رژیم صهیونیستی هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۱:۳۵