*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Friday, January 18, 2019
مدیر فرهنگی و رسانه ای بسیج سازندگی قم:
ارتقای سواد رسانه ای از الزامات مهم مقابله با دشمن در فضای مجازی است
حوزه/ مدیر فرهنگی و رسانه ای سازمان بسیج سازندگی استان قم گفت: در حال حاضر تلاش به منظور ارتقای سواد رسانه ای بر اساس مبانی انقلابی از الزامات مهم مقابله با دشمن در فضای مجازی است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۲۳:۱۲
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و مساجد استان قم:
خانواده ها از خطر فضای مجازی غافل نباشند
حوزه/ درشرایط کنونی باید جامعه را به سلاح مهم فضای مجازی برای خنثی کردن تهدید مسلح کنیم و با تمام ظرفیت ها و امکانات وارد شویم.
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۹:۲۶
دبیر شورای عالی حوزه های علمیه:
فضای مجازی باتلاق خانواده ها شده است/حوزه و روحانیت در مقابل فضای مجازی وظیفه دارند
حوزه/امروز فضای مجازی باتلاق خانواده ها شده و باعث شده زن و مرد نتوانند همدیگر را تحمل کنند. باید کاری کرد این فضا سالم بماند تا جامعه سالم بماند و راه آن برگزاری کارگاه های آموزشی سواد رسانه است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۸:۵۶
از سوی سازمان تبلیغات خوزستان؛
كارگاه آموزشی آشنايي با مباني سواد رسانه‌ای برگزار می‌شود
حوزه/ كارگاه آموزشی آشنايي با مباني سواد رسانه‌ای با حضور حجت الاسلام دكتر كهوند، کارشناس برتر فضای مجازی حوزه‌های علمیه، برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۰۹:۱۴
نهضت ملیِ ارتقای سواد رسانه ای؛ لازمه مقابله با آسیب های فضای مجازی
ما در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری نیازمند نهضت فراگیر ملی به منظور ارتقای سواد رسانه ای هستیم تا بلکه از این طریق بتوان بخشی از کمبودهای ناشی از ضعف آموزش های هوشمند و فرهنگ سازی لازم برای مقابله با آسیب های فضای مجازی و شبکه های اجتماعی را به نوعی جبران کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۳:۵۰
نشست هم‌افزایی رسانه‌ای اساتید حوزه علمیه خوزستان برگزار شد
حوزه/ نشست هم‌افزایی رسانه‌ای اساتید حوزه علمیه خوزستان، در راستای تقویت دانش رسانه‌ای و آشنایی بیشتر با آسیب‌ها و خطرات فضای مجازی در مدیریت حوزه علمیه استان، برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۰:۳۰
عضو شورای فرهنگ عمومی قم:
ارتقای سواد رسانه ای به اصلاح سبک زندگی کمک می کند
حوزه/ دبیر اتاق فکر شورای فرهنگ عمومی استان قم گفت: بی شک یکی از عواملی که به اصلاح سبک زندگی کمک می کند، تلاش در جهت ارتقای سواد رسانه ای است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۱:۰۰
یک کارشناس سواد رسانه تبیین کرد:
راهکارهای کاهش آسیب شبکه های اجتماعی
حوزه/ یک کارشناس سواد رسانه ای به راهکارهای مبنایی کاهش آسیب شبکه های اجتماعی اشاره کرد و گفت: راه کار اول این است که ما باید الگوی عملی فرزندان در استفاده از رسانه باشیم؛ اگر ما خوب عمل نکردیم و یکسره پای تلویزیون و موبایل خود باشیم، فرزند ما نیز از ما یاد می گیرد.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۱:۳۴