*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۱ رمضان ۱۴۳۹ \ Sunday, May 27, 2018
عضو جامعه مدرسین حوزه:
فضیلت ملت ها به استقلالشان است
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: . اینکه ما امروز زیر سلطه ابرقدرت ها نیستیم و استقلال داریم، از عنایات خداوند متعال است که باید قدردان این نعمت بزرگ باشیم. چون مردمی که در زیر سلطه ظالمان نیستند بر سایر مردم جهان فضیلت دارند.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۹:۰۳
آیت الله فقیهی:
مستکبرین هیچگاه قلوبشان خاشع نخواهد شد
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: افرادی که می گویند فعلا بگذارید خوش باشیم و روحیه ای استکباری دارند هیچگاه قلوبشان خاشع نخواهد شد.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۶:۵۴
عضو جامعه مدرسین حوزه:
روزه به انسان اراده می بخشد
حوزه/ در برخی از روایات، از صبر به روزه هم تعبیر شده است. اینکه می فرمایند روزه سپری در برابر آتش است، به این دلیل است که روزه به ما اراده می بخشد.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۷:۴۸
آیت الله محسن فقیهی:
تبعیت از مقام معظم رهبری بر همگان واجب است/ نباید به اروپایی‌ها اعتماد کرد
حوزه/ استاد دروس خارج فقه و اصول حوزه علمیه قم گفت:همه مسئولان بدانند مشروعیت کل نظام به ولایت‌فقیه است و سه قوه وقتی مشروعیت دارند که مورد تأیید رهبری باشند، بنابراین اطاعت از ولایت‌فقیه بر مسئولان کشور بدون تردید واجب شرعی و قانونی است و هرگونه تخلف موجب سلب مشروعیت خواهد بود.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۴:۲۳
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
دولتمردان نسبت به حل مشکلات معیشتی کارگران اهتمام کنند
حوزه/ استاد حوزه علمیه قم خواستار اهتمام ویژه مسئولان و دولتمردان در زمینه حل مشکلات معیشتی کارگران شد.
۱۳۹۷/۲/۱۳ - ۱۸:۰۰
آیت‌الله محسن فقیهی:
نباید هیچ تشکل یا گروهی با رسالت ها و اهداف جامعه مدرسین تاسیس شود
حوزه / عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: وجود جامعه مدرسین نباید مانعی برای گردهم‌آیی‌های صنفی و یا علمی، فرهنگی و علمایی باشد و صد البته از سوی دیگر نباید هیچ تشکل و گروهی با رسالت‌ها و اهداف جامعه مدرسین تأسیس شود و نیز به‌هیچ وجه شایسته نیست عنوان یا جریانی ایجاد شود که به هر نحو نتیجه‌اش تضعیف جامعه مدرسین باشد.
۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۰:۲۲
عضو جامعه مدرسین:
ترویج فرهنگ ناب دینی از رسالت های مهم حوزه انقلابی است
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ، ترویج فرهنگ ناب دینی را از جمله رسالت های مهم حوزه انقلابی برشمرد.
۱۳۹۷/۲/۷ - ۱۱:۵۵
آیت الله فقیهی:
برگزاری مسابقات قرآنی سبب ترویج فرهنگ قرآنی در تمامی کشورهای مسلمان می‌شود
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه برگزاری مسابقات قرآنی آثار و برکات زیادی در جامعه دارد، گفت: حضور طلاب سرشناس خارجی در مسابقات قرآنی سبب توجه بیشتر به این مسابقات و تشویق افراد برای قدم گذاشتن در این وادی و سرانجام شرکت در این مسابقات می‌شود.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۷:۳۴
آیت الله محسن فقیهی:
تعطیلات نوروز بهترین فرصت برای تبیین امر به معروف و نهی از منکر است/مردم از روحانیان عمل می خواهند
حوزه/ درایام تعطیلات نوروز، طلاب و فضلا در هرجا هستند و از هر فرصتی برای امر به معروف و نهی از منکر با زبان و گفتار پر از محبت تذکر دهند و بی تفاوت نباشند.
۱۳۹۷/۱/۵ - ۱۷:۳۵
آیت الله محسن فقیهی:
مرحوم آیت الله شاه آبادی مورد تأیید رهبر انقلاب بود
حوزه/ عضو جامعه مدرسین گفت: آیت الله شاه آبادی دارای روحیه انقلابی، ولایت مدار و به رهبر انقلاب ابراز علاقه فراوان می کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۹:۲۷