*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ \ الثلاثاء ١٨ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Tuesday, January 17, 2017
آیت الله موسوی اصفهانی:
دشمنان اصل خدا محوری را نشانه گرفته اند/ حوزویان تخصصی وارد فضای مجازی شوند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان با اشاره به نقشه دشمنان برای دین گریزی جوانان، گفت: دشمنان اصل خدا محوری را نشانه گرفته اند نه یک دین و مذهب را؛ آنها می خواهند خداوند را در جوامع بشری کم رنگ کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۲
حجت الاسلام موسوی:
روحانیت از فضای مجازی به صورت هدفمند استفاده کند
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه مطلع الفجر شهرستان گیلانغرب گفت: روحانیت باید از فضای مجازی، به صورت هدفمند استفاده و دامنه فعالیت های تبلیغی خود را گسترش داد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۱:۳۵
کارشناس دینی کرمانشاه:
حضور روحانیون توانمند در فضای مجازی ضروری است
حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امیرالمومنین (ع) شهرستان صحنه، با اشاره به اهمیت فضاهای مجازی گفت: دشمنان با استفاده از این ابزار، ایمان و غیرت جوانان ما را نشانه گرفته اند که اگر اقدامی جهادی نشود اثراتی جبران ناپذیر را به دنبال دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲
تولیت آستان قدس رضوی:
معضلات فرهنگی اول انقلاب با روحیه جهادی مرتفع شد نه بودجه
حوزه/ تولیت ‌آستان قدس رضوی گفت: استکبار ابتدا با تغییر ذائقه و سپس با تحمیل فرهنگ خود به دنبال به استعمار کشیدن ملت‌هاست، در این شرایط متولیان فرهنگی باید برای ذائقه­ سازی اسلامی تلاش کنند و از فطرت‌های پاک که بزرگترین سرمایه برای ذائقه ­سازی اسلامی است، به بهترین شکل بهره ببرند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۴
مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه:
فضای مجازی عصاره تبلیغات چندرسانه‌ای دشمن است
حوزه/ حجت الاسلام سیدحبیب الله موسوی با اشاره به اهمیت فضای مجازی در عصر کنونی، گفت: فضای مجازی عصاره تبلیغات صدایی، سیمایی و ماهواره ای در یک تبلت یا موبایل است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۰
با شرکت در دوره ‌آموزشی ضمن خدمت؛
مدیران مدارس اصفهان با آسیب ها و فرصت های فضای مجازی آشنا شدند
حوزه/ مسئول دفتر برنامه ریزی و نظارت مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان از برگزاری دوره آموزشی ضمن خدمت مسئولین واحدهای مرکز مدیریت حوزه استان و مدیران مدارس با عنوان "فضای مجازی و اهمیت آن" خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۲
استاد مرکز تخصصی نماز مطرح کرد:
فضای مجازی؛ سفره ای است که دشمن پهن کرده است
حجت الاسلام شریفی گفت: فضای مجازی، سفره ای است که دشمن برای جامعه و جوانان ما پهن کرده و مطالب این فضا کاملا هدفمند طراحی شده، بنابراین ما باید بدانیم در این باره چکار باید بکنیم و بخشی از این وظیفه به عهده طلاب و روحانیون و بخشی به عهده دولت است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۲
حجت الاسلام والمسلمین فاطمیان:
فضای مجازی قتلگاه جوانان است، مسئولان چاره اندیشی کنند
حوزه / حجت الاسلام و المسلمین فاطمیان گفت: امروز فضای مجازی به قتلگاهی برای بسیاری از جوانان تبدیل شده و زمینه گمراهی اخلاقی، فکری و دینی آنها را فراهم می‌کند، لذا مسئولان باید این حوزه را جدی بگیرند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۹
معاون پژوهش حوزه کاشان :
جایگزین کردن نرم افزارهای بومی اولین گام در بستن راه نفوذ دشمن است
حوزه / معاون پژوهش حوزه علمیه کاشان، جایگزین کردن نرم افزارهای بومی ایرانی را اولین گام در بستن راه نفوذ دشمن دانست.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۷:۵۲