*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ \ الاثنين ٢٨ جمادى الثانية ١٤٣٨ \ Monday, March 27, 2017
به همت اداره آموزش مسجد مقدس جمکران:
کارگاه فقه احکام فضای مجازی در مسجد مقدس جمکران برگزار می شود
حوزه/ کارگاه فقه احکام فضای مجازی در مسجد مقدس جمکران به همت اداره آموزش این مکان مقدس در ایام نوروز در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود.
۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۵:۵۵
استاد حوزه علمیه تهران مطرح کرد:
شبکه‌های مجازی؛ عامل تضعیف صله ارحام
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام القائم(عج) تهران با اشاره به اهمیت صله ارحام از دیدگاه اسلام، گفت: در سال های اخیر گسترش شبکه‌های مجازی تا حدودی این سنت حسنه را تحت تأثیر قرار داده است و بی تو‌جهی به این مسئله خطر تضعیف بینان خانواده‌ها را به دنبال دارد.
۱۳۹۶/۱/۶ - ۰۱:۰۵
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی وظیفه شرعی است/در زمینه فضای مجازی کم کاری شده است
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی جزو وظایف شرعی و تخطی از آن گناه است، مردم نیز باید احساس کنند رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی وظیفه شرعی است و به آن اجرای آن بپردازند.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۵:۳۹
عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س):
بی توجهی به آسیب های فضای مجازی، نهاد خانواده را به مخاطره می اندازد
عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س) تصریح کرد: بی شک کم توجهی و بی توجهی به آسیب های فضای مجازی، باعث به مخاطره افتادن سلامت و هویت نهاد خانواده می شود.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۱:۰۵
همزمان با بهار۹۶؛
ویژه‌نامه صدای پای بهار در پایگاه حوزه نت عرضه شد
حوزه/ به همت محققان مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، ویژه‌نامه اینترنتی عید نوروز با عنوان صدای پای بهار و با هدف ترویج آموزه‌های دینی و اسلامی، در پایگاه حوزه‌نت منتشر شد.
۱۳۹۶/۱/۲ - ۰۷:۴۸
عضو هیئت علمی دانشکده صدا و سیما:
فضای مجازی هم فرصت است هم تهدید/نوع رفتار ما تعیین کننده است
حوزه/ عضو هیئت علمی دانشکده صدا و سیما تصریح کرد: بی شک غفلت از آسیب های فضای مجازی برای جامعه ما و نیز افراد آن بسیار خطرناک است.
۱۳۹۶/۱/۱ - ۱۰:۴۰
رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی:
فهم درست و تولید مناسب، لازمه توفیق در فضای مجازی است
حوزه/ رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، فهم درست و تولید مناسب را لازمه توفیق در فضای مجازی دانست.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۰:۳۰
فیروزآبادی در گفت وگو با «حوزه» عنوان کرد:
سه دغدغه مهم شورای عالی فضای مجازی/ ابراز امیدواری برای راه اندازی برنامه جایگزین تلگرام تا پایان سال ۹۶
حوزه/ دبیر شورای عالی فضای مجازی، گفت: برای راه اندازی جایگزین تلگرام، ده ها گروه در کشور کار می کنند و امیدواریم در پایان سال آینده جایگزین های متناسب با تلگرام داشته باشیم.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۶
اهداف سینمای آمریکا برای ضدیت با انقلاب اسلامی
حوزه/ آنچه که در دستور کار آمریکا در قبال انقلاب اسلامی ایران قرار گرفته، استفاده از ابزار قدرتمند رسانه ای در قالب جنگ نرم است که از این میان، شبکه های ماهواره ای، فضای مجازی اینترنت و صنعت رؤیا سازی هالیوود از جایگاه خاصی برخوردار می باشد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۵:۳۸
در جمع طلاب خواهر مطرح شد؛
فرزندان مان را در فضای مجازی رها نکنیم
حوزه/ قبل از آن که فرزندان را تنها و بدون آمادگی در این فضای مجازی رها کنیم، فرصت ها و تهدیدات این فضا را خوب بشناسیم، تا بتوانیم فرزندان را در این مسیر هدایت کرده و از افتادن آنان در بیراهه ها جلوگیری نماییم.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۸