*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ \ ۷ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Sunday, August 19, 2018
در نشست تخصصی دین و رسانه مطرح شد؛
جبهه معارض انقلاب به دنبال مرجعیت اجتماعی در فضای مجازی است
حوزه/ مسئول رسانه و فن‌آوری نو اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: جبهه معارض انقلاب به دنبال تغییر مرجعیت اجتماعی در فضای مجازی است.
۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۰:۲۳
مدیر مدرسه علمیه شهرستان ایوان:
حوزویان از فرصت فضای مجازی غافل نشوند
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهرستان ایوان گفت: امروز فضای مجازی تبدیل به جولانگاه دشمنان دین و نظام اسلامی شده است و نباید از این فضا که ظرفیت عظیمی برای تبلیغ دین محسوب می شود، غافل شد.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۹:۳۵
فرمانده سپاه الغدیر: مطالبه گری به حق مردم بستر ساز توسعه نظام است
حوزه/ فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با تاکید بر اینکه با مطالبه گری به حق مردم باید به سمت توسعه نظام حرکت کنیم، گفت: ما باید مطالبه به حق داشته و در راستای اهداف نظام و اسلام گام برداریم، زیرا همچنان جای کار دارد.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۰:۵۲
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
تخریب عملکرد نظام در دستور کار رسانه های غربی قرار دارد
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: در شرایط کنونی تخریب عملکرد نظام اسلامی در دستور کار رسانه های غربی قرار گرفته است که می طلبد اصحاب رسانه با تبیین آثار و برکات انقلاب اسلامی و نظام توطئه های دشمنان را خنثی کنند.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۸:۲۰
دبیر استان ها خبرگزاری رسمی حوزه تاکید کرد:
ضرورت توجه به کادر سازی رسانه ای در حوزه های علمیه
حوزه/ علیزاده فرد با اشاره به ضرورت ورود طلاب به فضای رسانه ای، گفت: شاید یکی از دلایل عدم ورود طلاب به فضای رسانه ای این است که هنوز اهمیت و جایگاه رسانه برای آنان تبیین نشده است، اما اگر طلبه ای به کارکردهای رسانه اشراف داشته باشد و از اهمیت و جایگاه آن مطلع شود حتما در رسالت تبلیغی خود موفق خواهد بود.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۰:۵۰
استاد حوزه خراسان:
بازنگری اعتقادی ، اولین گام برای اصلاح انسان است
حوزه/ استاد دروس خارج حوزه علمیه خراسان گفت: بازنگری در اعتقادات هنگام کم فروغ بودن لذت و انس با خدا، اولین گام برای اصلاح انسان است.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۲:۴۷