*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ \ ۹ محرم ۱۴۴۰ \ Wednesday, September 19, 2018
امام جمعه خنج: منبرهای ماه محرم توأم با دشمن شناسی باشد
حوزه/ امام جمعه خنج گفت: یکی از وظایف طلاب شیعی در این زمانه دفاع از حریم ولایت، دشمن شناسی و دشمن ستیزی است، منبری که عاری از دشمن شناسی، مبارزه، دعوت به مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن قسم خورده باشد این منبر هیچ خاصیتی ندارد، سلاح طلبه منبر و تریبون است که باید از این فرصت به نحو شایسته در جهت دشمن ستیزی استفاده کند.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۴:۱۶
عضو هیئت مدیره انجمن تبلیغ و ارتباطات حوزه:
شیو ه های خلاقانه در تبیین اهداف و آرمان های قیام حسینی در فضای مجازی برای مخاطبان به کار گرفته شود
حوزه/ عضو هیئت مدیره انجمن تبلیغ و ارتباطات حوزه علمیه قم بر لزوم تبیین و تشریح اهداف و آرمان های قیام حسینی در فضای مجازی برای عموم مخاطبان به خصوص نسل جدید تاکید کرد.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۰۹:۲۳
در گفت وگو با عضو هیئت علمی فرهنگستان علوم اسلامی تاکید شد؛
ارتقای سطح سواد رسانه ای؛ پیش نیاز حضور موثر در فضای مجازی
حوزه/ عضو هیئت علمی فرهنگستان علوم اسلامی با تاکید بر این که ارتقای سواد رسانه ای، لازمه مقابله با آسیب های فرهنگی فضای مجازی است، ایمن سازی فرهنگی و رسانه ای را شرط حضور در این عرصه دانست.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۰۱:۰۰
اعلام فراخوان پنجمین سوگواره مجازی بلاغ در فضای مجازی
حوزه/ فراخوان پنجمین سوگواره مجازی بلاغ با شعار «مشی انقلاب حسینی رمز ماندگاری انقلاب اسلامی» از سوی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم منتشر شد.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۰۹:۵۰
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی:
فضای مجازی بستر مناسبی برای شایعه پراکنی است/ وجدان اخلاقی باید در همه جامعه اسلامی بیدار شود
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین رفیعی گفت: شاید نشود جلوی شایعه پراکندی گرفته شود، اما می شود جلوی پذیرش آن مساله را در خودمان بگیریم، متاسفانه امروز فضای مجازی به بستر مناسبی برای شایعه پراکندی و انتقال مفاهیم کذب شده است.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۱۲:۰۶
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم:
حضور مبلغان دینی در فضای مجازی کافی نیست
حوزه/ حجت‌الاسلام والمسلمین اسکندری حضور مبلغان دینی در فضای مجازی را کافی ندانست و گفت: در شرایطی که نیازمند وحدت و انسجام هستیم، مبلغان دینی باید از بیان مباحث اختلاف برانگیز پرهیز کنند.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۰۸:۵۴
گروه مجازی معاونین تهذیب استان ها در پیام رسان داخلی « بله » راه اندازی شد
حوزه/ گروه مجازی معاونت تهذیب استان ها با هدف تعامل و هم افزایی بیشتر صف و ستاد بر روی پیام رسان داخلی « بله » فعالیت خود را آغاز کرد.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۸:۳۵
حجت الاسلام والمسلمین رزاقی:
ترویج شایعات گناهی نا بخشودنی است/سعادت انسان در گرو زندگی اجتماعی سالم است
حوزه/ خطیب حوزوی گفت: ما باید در تعاملات اجتماعی خود دقت داشته باشیم، مبادا حرف های بی اساس در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی سبب شود، مروج شایعات بی اساس باشیم.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۵:۱۳
خطیب حوزوی مطرح کرد:
بردن آبروی دیگران یکی از معضلات فضای مجازی است
حوزه/ امروز متاسفانه ترویج مسائل کذب و بردن آبروی مومنان یکی از مفاسد بزرگ فضای مجازی شده است.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۰:۴۵
رئیس اداره تبلیغ مجازی دفتر تبلیغات اسلامی خبر داد:
پنجمین سوگواره مجازی بلاغ در فضای مجازی برگزار می گردد
حوزه/ پنجمین سوگواره مجازی بلاغ به مناسب ایام محرم ۱۴۴۰ با شعار «مشی انقلاب حسینی رمز ماندگاری انقلاب اسلامی» برگزاری می شود.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۲:۴۰