*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۶ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Thursday, February 21, 2019
عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی:
برای مقابله با معضلات فرهنگی از ظرفیت فضای مجازی استفاده کنیم
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی بر لزوم استفاده هر چه بیشتر و بهتر از ظرفیت فضای مجازی به منظور مقابله با معضلات فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۷:۲۰
نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین:
بهره گیری درست از فضای مجازی، لازمه توفیق در جنگ رسانه ای است
حوزه/ نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: بهره گیری درست و هوشمندانه از فضای مجازی در مسیر اهداف دین و انقلاب، لازمه توفیق در جنگ رسانه ای امروز علیه دشمن است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۱:۲۰
نماینده مجلس شورای اسلامی:
جهان به دهکده مجازی تبدیل شده است/ به عنوان مسئولان نظام بد عمل کردیم
حوزه/ جهان در عصر کنونی به دهکده مجازی تبدیل شده که خانه ای با فعالیت در فضای مجازی، کلیسای مجازی را راه اندازی نموده بود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۳:۱۳
کارشناس مهدویت در جمع طلاب و فضلای البرز بررسی کرد:
واقعیت های پشت پرده فرقه احمدالحسن
حوزه/ در حال حاضر مکان استقرار احمد الحسن معلوم نیست و گمانه زنی های متعددی از ارتباط او با رژیم صهیونیستی و حمایت مالی وهابیت از این جریان مطرح می گردد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۳
مدیر حوزه علمیه سفیران هدایت قزوین:
در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان با درایت ایستادگی نماییم
حوزه/ مدیر حوزه علمیه سفیران هدایت قزوین گفت: تلاش استکبار جهانی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی بهره گیری از فضای مجازی، شبکه های اجتماعی و ماهواره است که موضوع مهمی بوده و باید همه در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان، با درایت ایستادگی نماییم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۱
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
یک عالم موفق باید اهل مطالعه و نوآوری باشد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: یک عالم موفق باید اهل مطالعه و نوآوری بوده تا بتواند در خصوص انواع شبهاتی که در رابطه با احکام اسلامی و دینی در شبکه های مجازی مطرح می شود، پاسخگو بوده وتحلیل درستی ارائه نماید.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۶
راه های درمان وابستگی کودک و نوجوان به فضای مجازی
حوزه/ نشست درمان وابستگی کودک و نوجوان به فضای مجازی با موضوع تبیین نگاه کاربردی و درمانی به فضای مجازی و نقش والدین در راستای تربیت شایسته کودکان و نقش بنیادین نظام خانواده در پرهیز از وابسته شدن کودکان به فضای مجازی برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۷
مدیر حوزه علمیه قزوین: انقلاب اسلامی یک طرح هدایت گری برای بشریت در این زمان بود
مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: انقلاب اسلامی یک طرح هدایت گری برای جامعه بشریت در این زمان بود و حضرت امام خمینی (ره) اعتقاد داشتند که اسلام برای اداره جامعه طرح دارد و مقدمات لازم را پیش بینی کرده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۸