*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ \ ۸ ذو القعدة ۱۴۳۹ \ Sunday, July 22, 2018
به میزبانی حوزه علمیه آیت الله علم الهدی تهران:
سومین کارگاه «ارتقاء سواد رسانه ای طلاب» برگزار شد
حوزه/ سومین کارگاه «ارتقاء سواد رسانه ای طلاب» خبرگزاری رسمی حوزه با همکاری و مشارکت مدیریت حوزه علمیه تهران،، در محل حوزه علمیه آیت الله علم الهدی(ره) تهران برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۹:۴۲
مدیر حوزه علمیه قزوین:
طلبه امروزی باید بر روی جامعه تأثیرگذار باشد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: باید یک طلبه بر روی جامعه خود تأثیرگذار باشد، به همین خاطر طلاب حوزه های علمیه نباید از نقش مهم و اساسی خود غافل شوند.
۱۳۹۷/۲/۷ - ۱۲:۵۲
معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
دشمن از فضای مجازی برای نابودی اسلام بیشترین استفاده ها را می برد
حوزه/ تمام دشمنان اسلام در صفی واحد، کمر همت علیه اسلام و آموزه های ناب الهی بسته اند و از تمام ظرفیت های نوین و به روز، از جمله فضای مجازی بیشترین استفاده را می برند.
۱۳۹۷/۲/۶ - ۲۲:۵۷
آیت الله العظمی جوادی آملی:
مردم دورویی و اختلاس و نجومی ببینند صحنه را ترک خواهند کرد
حوزه / حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: وظیفه داریم آنچه را دین به ما گفته عمل کنیم، اگر چنین کنیم مردم خود حافظ این نظام خواهند بود، اما اگر از ما دورویی و اختلاس و نجومی ببینند صحنه را ترک می کنند و در این شرایط که مردم در صحنه نباشند رهبر ولو علی بن ابیطالب(ع) باشد شکست قطعی خواهد بود.
۱۳۹۷/۲/۵ - ۲۰:۰۱
آیت لله موسوی اصفهانی:
وضع فضای مجازی و معیشت مردم نگران کننده است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه همدان گفت: وضعیت کنونی فضای مجازی کشورمان به ویژه شبکه های اجتماعی و موتور های جستجو گر غیر بومی به علت مدیریت دشمنان اسلام و انقلاب بسیار نابسامان و غیر قابل قبول است.
۱۳۹۷/۲/۵ - ۱۸:۳۵
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین:
فضای مجازی جبهه اصلی دشمن است
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: یکی از مقولات تاثیر گذار در حوزه فرهنگی، فضای مجازی است و جبهه اصلی دشمن نیز همین حوزه است و باید از ظرفیت فضای مجازی استفاده شود.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۱:۴۳
مدیر روابط عمومی حوزه علمیه استان قزوین:
حمایت از پیام رسان های داخلی در کشور جدی گرفته شود
حوزه/ مدیر روابط عمومی حوزه علمیه استان قزوین بر ضرورت حمایت از پیام رسان های داخلی تاکید کرد و گفت: پیام رسان های داخلی در همین مدت کوتاه که بسترهای لازم برای فعالیت آنها فراهم شده، رشد خوبی داشته اند و بدون شک آینده روشنی هم در انتظار آنها است، لذا حمایت از آنها در مقطع فعلی ضروری و الزامی است.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۱:۴۰
مدیرمسئول و سردبیر دین‌آنلاین:
علما و حوزویان به مطالبه گری برای ارتقای کیفی محصولات ایرانی بپردازند
حوزه/ مدیرمسئول و سردبیر دین‌آنلاین گفت: یکی از راه های حمایت از کالای ایرانی این است که علما و حوزویان به مطالبه گری برای ارتقای کیفی محصولات ساخت داخل اهتمام داشته باشند.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۰۱:۰۵
با توقف فعالیت ها در تلگرام؛
ستاد اقامه نماز را در «پیام رسان های داخلی» پیگیری کنید
حوزه/ کلیه فعالیت های تبلیغی و ترویجی و سایر فعالیت های ستاد اقامه نماز در فضای مجازی از این پس در پیام رسان های داخلی صورت می پذیرد.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۶:۰۲
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین:
ائمه جمعه تهدیدات فضای مجازی را برای آحاد مردم تبیین کنند
حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: ائمه جمعه بهترین مروجان و مبلغان دین هستند و باید تهدیدات فضای مجازی را برای آحاد مردم به خوبی تبیین کنند.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۰۲:۳۰