*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ \ الجمعة ٢١ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Friday, January 20, 2017
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
مراکز دولتی و حاکمیتی باید در خط مقدم ترویج عفاف و حجاب باشند
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: مراکز دولتی و حاکمیتی خود باید در خط مقدم ترویج عفاف و حجاب در کشور باشند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۷
برپایی نمایشگاه «حجاب» در کتابخانه مرکزی حرم رضوی
حوزه/ نمایشگاهی از اسناد تاریخی و کتاب‌های چاپی با موضوع حجاب، در کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی گشایش یافت.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۹:۳۶
جانشین قائم مقام وزیر کشور در دیدار با آیت الله اعرافی:
بدحجابی در دستگاه های خصوصی زیرمجموعه دولت را پیگیری خواهیم کرد
حوزه/ جانشین قائم مقام وزیر کشور در ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی گفت: یکی از برنامه هایی که در این ستاد به دنبال آن هستیم، مشکل بدحجابی در دستگاه های خصوصی زیرمجموعه دولت است که پیگیر آن بوده و جلسات مختلفی را تا به امروز برگزار نموده ایم.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۴۱
آیت الله العظمی جوادی آملی:
امنیت و آرامش جامعه با عمل به دین کامل خواهد شد
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی بیان داشتند: تامین امنیت و آرامش همه افراد جامعه که در ولای پرچم اسلام هستند به عهده حکومت اسلامی و در زمان کنونی نیز بر عهده نیروی انتظامی است.
۱۳۹۵/۵/۲۰ - ۰۹:۰۱
به بهانه انتشار تصاویر حضور بازیگران در جشن حافظ؛
فشن شوهای وطنی با چاشنی بدحجابی و بدپوششی!
در یکی دو روز اخیر از سوی سایت ها و فضای مجازی و از جمله خبرگزاری های مطرح کشور، انتشار تصاویر بازیگران دعوت شده به شانزدهمین جشن حافظ در تالار وحدت بار دیگر ثابت کرد که نفوذ فرهنگی دشمن به ویژه در حیطه هنر و دنیای بازیگری را باید بیش از پیش جدی گرفت.
۱۳۹۵/۵/۵ - ۰۹:۵۱
مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) قم:
در ترویج فرهنگ عفاف به یک هفته اکتفا نکنیم
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) قم با بیان اینکه تعیین یک هفته به عنوان هفته حجاب و عفاف تدبیر بسیار مناسبی است، گفت: ما نباید تنها به یک هفته برای پرداختن به امر مهم حجاب و عفاف اکتفا کنیم.
۱۳۹۵/۵/۱ - ۱۶:۳۰
مدیر مدرسه علمیه علوی قم:
گسترش بی‌حجابی از شیوه‌های استعمارگران است/قانون حجاب و عفاف قابلیت اجرا پیدا نکرده است
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه علوی قم گفت: دشمنان گاهی با رواج یک مد، مطرح کردن تضاد آزادی زن با پوشش از طریق ماهواره و فضای مجازی در تلاشند که بی‌حجابی را در جامعه گسترش داده و به اهداف خود دست یابند.
۱۳۹۵/۴/۲۶ - ۰۱:۰۰
همسر شهید مدافع حرم :
زنان با حفظ عفت و حجاب مکر دشمنان را باطل کردند
حوزه/ احمدی زاده گفت: ۹۰درصد وصیت نامه شهدا در رابطه باحفظ حجاب و عفاف است و زنان با حفظ عفاف و حجاب مکر دشمنان را باطل کردند.
۱۳۹۵/۴/۲۲ - ۱۸:۳۷
معاون فرهنگی حوزه خواهران فارس؛
حجاب ثمره درختی است که ریشه آن حیا و عفاف است
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان فارس، با بیان این که حجاب میراث انبیا و ملل مختلف و قانونی مطابق با فطرت پاک انسانی است، گفت: حجاب ثمره درختی است که ریشه آن حیا وعفاف باشد.
۱۳۹۵/۴/۲۲ - ۱۲:۳۰