*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ \ الثلاثاء ١ جمادى الثانية ١٤٣٨ \ Tuesday, February 28, 2017
هشدار آیت الله العظمی مکارم به کشورهای منطقه:
ناتوی عربی، اروپایی علیه اسلام شکل گرفته است
حوزه/آمریکا نقشه کشیده است که همانگونه که سوریه و یمن را ویران کرد، سایر کشورهای اسلامی را نیز به جان یکدیگر بیندازند و با دست خودشان کشورهای خودشان را نابود کنند و از طرفی هم سلاح های دست دوم و سوم آمریکا به فروش برسد.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۰:۰۲
همراه با ضیافت نهار فرهنگی؛
«نقش زنان در اسلام» در کلیسای آمریکایی بررسی می‌شود
حوزه/کلیسای سنت پیتر در شهر منکیتو ایالت مینه سوتای آمریکا ضیافت نهار فرهنگی میان ادیانی با موضوع «نقش زنان در اسلام» برگزار می‌کند.
۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۰۰:۰۵
روحانی مبارز بحرینی:
ملت بحرین مقاومت را از مکتب امام حسین(ع) آموخته است
حوزه/ حجت الاسلام عبدالله الدقاق گفت: ملت بحرین با اقتدا به امام حسین (ع) و شعار هیهات مناالذله و الگوگیری از بصیرت و شجاعت حضرت عباس (ع) در تبعیت از امامش پیروز و شکست‌ناپذیر است.
۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۰:۰۱
پلیس نیویورک زن مسلمان را مجبور به برداشتن حجاب کرد
حوزه/ نیروهای پلیس نیویورک زن مسلمانی را که بی‌دلیل و به اشتباه بازداشت شده بود مجبور کردند حجابش را از سر بردارد.
۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۰۹:۵۵
ممانعت از ورود معلم مسلمان انگلیسی به آمریکا
حوزه/ یک معلم مسلمان انگلیسی که دانش آموزان مدرسه ‌ای در ولز را در یک سفر علمی همراهی می‌کرد، توسط نیروهای امنیتی فرودگاه از هواپیما به بیرون مشایعت شده و اجازه ورود به آمریکا نیافت.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۲۰:۰۵
روایت تلخ بازیگر هالیوودی از اسلام‌هراسی در آمریکا
حوزه/ بازیگر مسلمان آمریکایی که امسال به خاطر بازی در فیلم مهتاب نامزد جایزه اسکار شده، در صحبت با خبرنگاران به حضور پررنگ اسلام‌هراسی در جامعه آمریکا صحه گذاشت.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۵:۳۳
برگزاری نشست میان ادیانی یکی از کلیساهای هاروارد
حوزه/ نشست میان ادیانی در یکی از موسسات مذهبی دانشگاه هاروارد واقع در ایالت ماساچوست برگزار شده و به اهمیت درک و تحمل مذهبی میان پیروان ادیان مختلف می‌پردازد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۴۶
آیت الله العظمی جوادی آملی:
عقل عملی عالم بی عمل فلج می شود/ قائمان به علم و عقل توانایی اصلاح جامعه را دارند
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان اینکه کارخانه های اسلحه سازی استکبار و صهیونیسم برای آدم کشتن سه شیفته کار می کند، گفتند: اکثر بودجه کشورهای بزرگ صرف آدم کشی است و این ها قوم طاغوت هستند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۵
آیت الله العظمی مکارم در درس خارج فقه:
رسوایی مالی در حکومت اسلامی دردآور و خطرناک است
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی :سوءاستفاده های مالی و رسوایی های مالی در حکومت اسلامی بسیار دردناک و خطرناک است و به اعتماد مردم ضربه وارد می کند؛ کار به جایی رسیده که مال و مقام، ایمان افراد را با خود می برد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۸
استقبال بیش از ۹۰۰ نفر از نشست میان ادیانی در آمریکا
حوزه/ در پی نامه کودک ۱۲ ساله مسلمان به والدینش درباره اسلام هراسی در آمریکا، شست میان ادیانی در شهر اتلبارو در ایالت ماساچوست برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۲:۰۶