*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ \ الخميس ٣ ذو القعدة ١٤٣٨ \ Thursday, July 27, 2017
مسلمانان شیکاگو درمانگاه رایگان برای محرومان راه اندازی‌ کردند
حوزه/ پزشکان مسلمان مرکز اسلامی ناپرویل در شیکاگو درمانگاه رایگانی راه اندازی کرده‌اند و برای آشناسازی غیرمسلمانان به منظور استفاده از امکانات این درمانگاه از کلیسا کمک می‌گیرند.
۱۳۹۶/۵/۵ - ۰۲:۱۳
واشنگتن پست نوشت:
افزایش اسلام‌هراسی در آمریکا/ دو سوم مسلمانان آمریکا رفتار ترامپ را غیردوستانه می‌دانند
حوزه/ یک مطالعه جدید که توسط مرکز تحقیقاتی پیو و از طریق مصاحبه تلفنی با ۱۰۰۱ مسلمان انجام گرفته نشان می‌دهد که تبعیض علیه مسلمانان در ایالات متحده رو به افزایش است.
۱۳۹۶/۵/۴ - ۲۰:۱۵
روز درهای باز مرکز اسلامی در ایلینوی آمریکا برگزار شد
حوزه/ مرکز اسلامی دکالب در ایالت ایلینوی آمریکا مراسم روز درهای باز برگزار کرد و در این نشست برای غیرمسلمانان به ویژه جامعه مسیحیان تور مسجدگردی برپا کرد.
۱۳۹۶/۵/۲ - ۲۱:۵۵
جریان العمل الاسلامی بحرین:
آمریکا مسئول جنایت های نظام های بحرین و عربستان است
حوزه/ جریان العمل الاسلامی بحرین با صدور بیانیه ای اعلام کرد آمریکا مسئول جنایت هایی است که دو نظام عربستان و آل خلیفه مرتکب می شوند و این دو رژیم در سایه حمایت های آمریکا مرتکب قتل و اعدام و از بین بردن مخالفان خود و شکنجه آنها می شوند.
۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۱:۳۵
مرکز فرهنگی مسلمانان نیویورک با طراحی ویژه و ابتکاری ساخته می‌شود
حوزه/ یک شرکت معماری در نیویورک قصد دارد با همکاری انجمن آمریکایی مسلمانان، مجتمع فرهنگی با طراحی عمودی ویژه‌ای را بسازد که فعالیت‌های میان ادیانی و فرهنگی را در اولویت قرار می‌دهد.
۱۳۹۶/۵/۱ - ۲۱:۰۳
کمپین میان‌ادیانی «همسایه‌تان را بشناسید» در آمریکا راه اندازی شد
حوزه/ با افزایش روز افزون اسلام‌هراسی در آمریکا، سازمان «شبکه اسلامی» آمریکا با ۷۰ سازمان میان ادیانی ارتباط برقرار کرده و یک کمپین یک هفته‌ای با نام «همسایه‌تان را بشناسید» ایجاد کرده است.
۱۳۹۶/۵/۱ - ۰۰:۱۹
اکثر آمریکایی‌ها یک بار هم یک مسلمان را از نزدیک ملاقات نکرده‌اند
حوزه/ تحقیقات اخیر نشان می‌دهد که بسیاری از مردم آمریکا دیدگاه‌های منفی نسبت به اسلام دارند و اکثر آنان در طول زندگی یک بار هم یک مسلمان را از نزدیک ملاقات نکرده‌اند.
۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۱۹:۵۹
اقدام ابتکاری یک استاد دانشگاه مسلمان:
تدریس زبان‌های برنامه‌نویسی به جوانان مسلمان در مساجد میشیگان
حوزه/ یک متخصص آی.‌تی در ایالت میشیگان، برنامه منحصر به فردی برای جوانان مسلمان در مساجد و مراکز اسلامی راه اندازی کرده و در کلاس‌های نیمه وقت به آن‌ها زبان‌های برنامه نویسی می‌آموزد.
۱۳۹۶/۴/۲۹ - ۱۰:۲۰
طی ۲ ماه گذشته؛
مزاحم تلفنی چندین بار مسجد جورجیای آمریکا را مورد تهدید قرار داد
حوزه/ به گفته اعضای شورای روابط اسلامی آمریکایی در جورجیا، یک مزاحم تلفنی در ۲ ماه گذشته چند تماس تهدیدآمیز به مسجد این شهر داشته و پیام‌های هولناکی گذاشته است.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۲۱:۵۰
روحانی و پزشک یمنی:
وهابیت را غربی ها ساختند تا مانع گسترش اسلام بشوند
حوزه/ وهابی ها در اروپا و آمریکا نیز مراکزی دارند که در این مراکز با اجازه و نظارت غربی ها فعالیت می کنند تا موجب نفرت مردم غرب از اسلام بشوند و موج گرایش جهانی به اسلام متوقف شود.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۴:۰۶