*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۷ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Friday, February 22, 2019
مسلمانان سیاتل گروه «با مسلمانان غذا بخور» راه انداختند
حوزه/ یک گروه اسلامی با نام «با مسلمانان غذا بخور» توسط جامعه اسلامی شهر سیاتل در آمریکا تشکیل شده که با مردم ادیان و فرهنگ های مختلف سر میز شام نشسته و در فضای سالمی گفتگو می کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۱:۰۴
مسلمان فارغ التحصیل هاروارد کتاب ضداسلام هراسی منتشر می‌کند
حوزه/ زینب مرچنت که فارغ التحصیل رشته روزنامه نگاری و امنیت بین المللی از دانشگاه هاروارد می باشد و بارها در فرودگاه ها با رفتار تبعیض آمیز ماموران امنیتی مواجه شده کتاب «مسلمان بودن» را منتشر کرده است.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۴:۴۴
گزارش جدید سازمان تحقیقاتی پیو:
گرایش ​سیاه پوستان آمریکایی به دین اسلام افزایش یافته است
حوزه/ آخرین نظرسنجی سازمان تحقیقاتی پیو نشان می دهد که هرچند بیشتر سیاه پوستان آمریکایی با مسیحیت شناخته می شوند، اما در سال های اخیر بسیاری تصمیم گرفته اند که به دین اسلام گرویده و دین اجدادشان را تجربه کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۴
۱۳۰ شخصیت مسلمان در آمریکا بر همبستگی با "اویغورها" تاکید کردند
حوزه/ شخصیت های مسلمان آمریکایی با امضای بیانیه ای از دولت جمهوری خلق چین خواستند دست از سرکوب ۳ میلیون مسلمان اویغور در استان سین کیانگ بردارد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۹:۰۵
علمای یمن:
نشست ورشو گواهی بر توطئه چینی برای حذف مسئله فلسطین است
حوزه/ علمای یمن در پی برگزاری نشست ورشو بیانیه ای صادر کرده و هرگونه عادی سازی روابط با اسرائیل را محکوم کرده و آن را خیانت به خداوند متعال و رسول اکرم(ص) دانستند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۸:۰۰
شیخ احمد قبلان کشورهای عربی را به برقراری روابط با ایران دعوت کرد
حوزه/ شیخ احمد قبلان مفتی جعفری ممتاز با اشاره به نشست ورشو گفت: اعراب در این نشست در قبال حقوق امت کوتاهی کرده و در برابر آمریکا که هیچ چیز جز امنیت اسرائیل برایش مهم نیست تسلیم شدند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۵
در آستانه سفر بن سلمان؛
پاکستان برای عادی سازی روابط با اسرائیل اعلام آمادگی کرد
حوزه/ شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان از نیت کشورش برای عادی سازی کامل روابط با اسرائیل خبر داد و اشاره کرد: گسترش روابط با اسرائیل مشروط به حل مسئله فلسطین است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۰
خطبای جمعه لبنان:
نشست ورشو مراسمی برای توطئه چینی علیه ایران و عادی سازی روابط با اسرائیل است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه به نشست ورشو اشاره کرده و گفتند: نشست ورشو، مراسمی برای توطئه چینی علیه ایران و تلاشی برای نزدیکی و دوستی نوچه های عربی آمریکا با رژیم اسرائیل است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۴
امام جمعه نجف اشرف:
نشست ورشو بیانگر شکست آمریکا علیه ایران است/ ملت بحرین به دنبال آزادی و دموکراسی است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه نماز جمعه نجف اشرف با بیان اینکه عراق قدرت کافی برای حمایت از خود را دارد و نیازی به حضور نیرو های آمریکایی در این کشور نیست، تاکید کرد: نشست ورشو دلیلی بر شکست تلاش های آمریکا در سرنگونی نظام جمهوری اسلامی است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۲۱:۱۴
رهبر جمعیت علمای پاکستان: حمله انتحاری به سپاه توسط آمریکا انجام شد
حوزه/ پیر معصوم نقوی در واکنش به حادثه اخیر در استان سیستان بلوچستان گفت: آمریکا همیشه علیه امت اسلامی فعالیت کرده است و متاسفانه برخی کشورهای مسلمان نیز در جنایت های آمریکا هم دست شده اند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۷:۰۵