*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Friday, January 18, 2019
آیت الله العظمی شبیری زنجانی:
طلاب قبل از ورود به رشته های تخصصی، به مبانی اجتهاد مسلط شوند
حوزه / حضرت آیت الله شبیری زنجانی، تخصص در اصول و فقه را برای ورود به بسیاری از پژوهشهای دینی ضروری دانستند و گفتند: طلبه قبل از آنکه وارد هر رشته‌ای در علوم اسلامی بشود مناسب است اصول و فقه را خوب خوانده باشد و به مبانی اجتهاد مسلط شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۲۱:۰۷
تسلیت آیت الله العظمی شبیری زنجانی به بیت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام
حوزه/ حضرت آیت الله شبیری زنجانی، در تماس تلفنی با فرزند آیت الله هاشمی شاهرودی،ارتحال این عالم ربانی را تسلیت گفتند.
۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۳:۰۱
در پی نامه آیت الله یزدی به آیت الله العظمی شبیری زنجانی صادر شد؛
بیانیه مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم
حوزه/ مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی نامه آیت الله محمد یزدی به آیت الله العظمی شبیری زنجانی بیانیه ای صادر کرد.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۲:۴۶
دیداری که رسانه ای نشد
حوزه / پنج شنبه ۱۹ مهر آیت الله شبیری زنجانی ناهار مهمان آیت الله خامنه ای بودند. دیدار از ساعت یک و نیم تا چهار بعد از ظهر طول کشید...
۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۲:۰۴
جمعی از اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم:
کارنامه مدافعان امروز مرجعیت مشحون از اهانت به مقدسات و مرجعیت و تقلید است
حوزه / جمعی از اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم با انتقاد از هجمه به جامعه مدرسین تصریح کردند: ادعای دفاع از مرجعیت از جانب کسانی مطرح می‌شود که سابقه آنان مشحون از بی اعتنایی بلکه اهانت به مقدسات دینی و مرجعیت و اجتهاد و تقلید است. کسانی که تقلید را کار میمون می‌دانستند امروز به یکباره مدافع مرجعیت شده‌اند.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۲۱:۴۹
جمعی از حوزویان و شاگردان آیت الله العظمی شبیری زنجانی:
تخطئه یک مرجع تقلید نتیجه ای جز وهن حوزه و نظام ندارد
حوزه / جمعی از حوزویان، جمعی از اساتید حوزه و جمعی از شاگردان آیت الله العظمی شبیری زنجانی طی نامه ای از نامه آیت الله یزدی به معظم له انتقاد کردند.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۸:۳۶
خبرگزاری حوزه گزارش می کند؛
روایتی از واکنش شخصیت های حوزوی به نامه رئیس جامعه مدرسین (۱)
حوزه/ نامه سرگشاده رئیس جامعه مدرسین به یکی از مراجع عظام تقلید واکنش هایی را در پی داشت که حوزه نیوز روایتی از این واکنش ها را تقدیم حضور علاقمندان می نماید.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۴:۱۱
واکنش روزنامه ها کشور به نامه جنجالی چه بود؟ +تصاویر
حوزه/ نامه سرگشاده آیت الله محمد یزدی، رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به آیت الله العظمی شبیری زنجانی، حاشیه ها و واکنش های مثبت و منفی در پی داشت که برخی از روزنامه های امروز کشور به این نامه پرداختند.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۱:۰۴
دفتر آیت الله العظمی شبیری واکنشی به نامه آیت الله یزدی نداشته است
حوزه / یکی از اعضای دفتر آیت الله العظمی شبیری زنجانی گفت: هم دفتر و هم حضرت آیت الله در خصوص نامه آیت الله یزدی به معظم له، موضع خاصی نداشته و فعلا سکوت را پیش گرفته اند.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۹:۴۵
رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین:
در موارد گفتمان ارکان و بزرگان حوزه از قلم فرسایی نابجا پرهیز شود
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال گفت: توصیه می شود در موارد گفتمان ارکان و بزرگان حوزه علمیه ، دیگران نسبت به ورود و قلم فرسائی های نابجا پرهیز نمایند.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۰۹:۵۲