*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ \ ۶ صفر ۱۴۴۰ \ Monday, October 15, 2018
انتقاد شدید آل هاشم از ورود خرافات به عزاداری؛
روایت عروسی حضرت قاسم(ع) در میدان نبرد از کجا مطرح شده است؟/ عده ای تیشه به ریشه اسلام می زنند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: طبق شنیده‌ ها در یک مراسم‌ عزاداری، به خاطر عروسی حضرت قاسم(ع)، گل به دست گرفته بودند، چنین خرافاتی از کجا وارد می شود؟ روایت عروسی حضرت قاسم(ع) در میدان نبرد از کجا مطرح شده است؟عده ای به ظاهر عارف، با حضور در مجالس مذهبی تیشه به ریشه اسلام می زنند.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۰۹:۰۵
معاون اداری-مالی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:
حوزه علمیه خواهران نبض فرهنگی کشور است
حوزه/ دکتر محمدی زاده گفت: دلیل اهمیت حوزه های علمیه خواهران تاثیرگذاری بیشتر در اجتماع دانست ، حوزه های علمیه خواهران نبض فعالیت های فرهنگی کشور است.
۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۱:۴۸
تصاویر/ دومین گفت‌وگوی برخط مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران
حجت‌الاسلام والمسلمین عیدالکریم بهجت‌پور مدیر حوزه‌های علمیه خواهران در دومین گفت‌وگوی برخط با مدیران، استادان، طلاب، موسسان و هیئت‌امنای حوزه‌های علمیه خواهران، به بیان توضیحاتی در خصوص اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در راستای مدرسه‌محوری و رفع کاستی‌ها پرداخت
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۸:۱۷
رئیس شورای حوزه علمیه کرمان: فعالیت بانوان در مدیریت حوزه خواهران مهم و ارزشمند است
حوزه/ مدیر جدید حوزه علمیه خواهران استان کرمان به همراه کادر این مدیریت با آیت الله سید یحیی جعفری رئیس شورای حوزه علمیه کرمان دیدار و گفت وگو کرد.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۱:۲۲
حجت الاسلام و المسلمین اللهوردی:
توانایی بانوان در اداره امور حوزه علمیه قابل تقدیر است
حوزه/ مدیر جدید حوزه علمیه خواهران استان کرمان به همراه کادر این مدیریت با مدیر حوزه علمیه استان کرمان و مدیر سابق حوزه علمیه خواهران استان کرمان دیدار کرد.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۱:۱۲
مدیر حوزه علمیه خواهران کرمان تاکید کرد؛
لزوم ساماندهی به فارغ التحصیلان حوزه های علمیه خواهران
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان کرمان گفت: در چند سال اخیر با کاهش جذب طلبه رویرو بوده ایم که ما به دنبال جذب حد اکثری و نخبگان هستیم. رها سازی فارغ التحصیلان یکی دیگر از مشکلات است که باید فارغ التحصیلان حوزه خواهران ساماندهی شوند.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۹:۱۰
امام جمعه کرمان:
مدیریت بانوان در حوزه‎های علمیه خواهران شاهدی بر توانایی‎های و ظرفیت‎های آن‎ها است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی گفت: مساله مدیریت خانوم‎ها در حوزه خواهران مساله مورد توجهی است که امیدواریم با مدیرت خوب خانوم‎ها در این فضا شاهد ارتقای حوزه خواهران ‌در موضوعات و مسایل متنوعی باشیم. مدیریت بانوان در حوزه‎های خواهران شاهدی بر توانایی‎های و ظرفیت‎های آن‎ها است.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۹:۰۰
معاون حوزه علمیه خواهران مطرح کرد:
حضور گسترده مبلغان خواهر در ایام تبلیغی محرم
خانم ظهیری گفت: اعزام مبلغ های خواهر در چند عنوان شامل اعزام همسران روحانیون، تبلیغ های اختصاصی مبلغان خواهر به صورت مستقل و تبلیغ موردی به نهاد ها و مکان های تبلیغی صورت می پذیرد.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۰:۱۶
مدیر حوزه های علمیه خواهران در کرمان:
حوزه باشگاه هیچ جریان سیاسی نیست/ قرآن و ‌سیره می‎گویند «زن می‎تواند»
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین بهجت پور با تاکید بر این که حوزه نباید باشگاه هیچ جریان سیاسی باشد‌ و تنها باید نگاه به مقام معظم رهبری داشته باشد و ‌در آن مسیر حرکت کند‌، گفت: حوزه باید در خدمت مقام معظم رهبری و انقلاب بدون این که رنگی از کسی بگیرد، باشد.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۷:۳۴
مدیر جدید حوزه خواهران کرمان مطرح کرد:
ماموریت های مهم حوزه خواهران در دنیای امروز
حوزه/ خانم محمدی در مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید حوزه علمیه خواهران استان کرمان به نقش و وظایف حوزه خواهران اشاره کرد و گفت: حوزه خواهران باید با تمام توان به یاری و مدد نظام اسلامی بشتابد و با تولید اندیشه و ارائه راه حل برای مشکلات مخصوصا در حوزه بانوان نقش خود را ایفا کند.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۷:۰۷