*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ \ السبت ٢ المحرّم ١٤٣٩ \ Saturday, September 23, 2017
حزب الله شکست محاصره دیر الزور را تبریک گفت و آن را مقدمه آزادی سوریه دانست
حوزه/ حزب الله لبنان شکست محاصره جنایتکارانه دیر الزور را به رئیس جمهور، ملت و نیرو های مسلح سوریه تبریک گفت و آن را مقدمه آزادی مناطق باقی مانده از تصرف گروهک تروریستی داعش دانست.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۹:۴۲
حزب الله لبنان جنایت علیه مسلمانان میانمار را محکوم کرد
حوزه/ حزب الله لبنان، جنایت های مرتکب شده علیه مسلمانان "روهینگا" در میانمار را که منجر به قربانی شدن هزاران نفر و آواره شدن ده ها هزار نفر شده را محکوم کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۲۱:۰۸
نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله:
برخی در لبنان از همکاری ارتش و مقاومت عصبانی هستند
حوزه/ شیخ دعموش گفت: ارتش و مقاومت هر دو عامل قدرت لبنان هستند و نقش همدیگر را در دفاع از لبنان کامل می کنند و هنگامی که با هم جمع و متحد شوند می توانند به نتایج بزرگی دشت پیدا کنند.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۱:۵۵
رئیس جمعیت قولنا و العمل لبنان:
همزمانی عید قربان و پیروزی مقاومت دو عید را رقم زد
حوزه/ شیخ احمد قطان رئیس جمعیت قولنا و العمل لبنان بر ضرورت تحکیم وحدت ملی و اسلامی میان تمام لبنانی ها به خصوص در مناسبت های همچو عید قربان تاکید کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۸:۰۹
رئیس هیئت شرعی حزب الله:
پیروزی در برابر داعش متعلق به تمام لبنان است/ مقاومت، یادگار امام موسی صدر است
حوزه/ شیخ یزبک گفت: جنگ موجود در منطقه جنگی مذهبی نیست، بلکه جنگی سیاسی است که آمریکا از آن برای تامین منافع خود و حمایت از دشمن صهیونیستی استفاده می کند.
۱۳۹۶/۶/۹ - ۱۳:۴۸
عضو شورای مرکزی حزب الله:
مقاومت و ارتش لبنان روزهای طلایی خود را سپری می کنند
حوزه/ شیخ قاووق گفت: نبرد از بیابان های سوریه تا جرود لبنان یک نبرد است، زیرا خطر داعش برای همه این سرزمین یکی است و همه را تهدید می کند و اگر داعش در پشت مرزهای ما در سوریه باقی بماند، لبنان نیز ثبات نخواهد داشت و اگر فداکاری مجاهدان مقاومت در سوریه نبود، اکنون تروریست ها در لبنان جولان می دادند.
۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۵:۴۴
رئیس شورای اجرایی حزب الله:
لبنان نمی تواند نسبت به اتفاقات سوریه بی تفاوت باشد
حوزه/ رئیس شورای اجرایی حزب الله گفت: لبنان به عنوان نزدیک ترین همسایه سوریه نمی تواند نسبت به اتفاقات سوریه بی تفاوت باشد بلکه باید موضع سیاسی و اقتصادی متناسب با پیرامون خود داشته باشد.
۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۰:۲۶
رئیس دفتر سیاسی حزب الله:
سرنوشت منطقه را خون شهدا تعیین می کند نه آمریکا
حوزه/ رئیس دفتر سیاسی حزب الله گفت: به لحظه شکست توطئه آمریکا و صهیونیسم در منطقه نزدیک شده ایم و فاصله آمریکا با تحمیل سیاست های خود بر منطقه زیاد شده است و برای همه روشن شده این شهدا و خون شهدا است که سرنوشت آینده منطقه و اسلام را تعیین می کند.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۶:۳۳
نماینده لبنانی عضو فراکسیون مقاومت:
پیروزی کامل مقاومت نزدیک است
حوزه/ الموسوی گفت: دشمنان مقاومت لازم است بدانند که محور آنها و هم پیمانان آمریکایی و سعودی آنها در سوریه شکست خورده است و پیروزی کامل مقاومت بسیار نزدیک است.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۷:۲۵
نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله
آمریکا و اسرائیل نیز در عرسال شکست خوردند/ آماده ایم با ارتش لبنان، داعش را نابود کنیم
حوزه/ شیخ دعموش گفت: ماموریت نابودی داعش در لبنان بر عهده ارتش قرار دارد و ارتش این توانایی را نیز دارد و البته مقاومت نیز کاملا آماده است در این راه به ارتش کمک کند.
۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۱۸:۴۷