*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ \ ۳ شوال ۱۴۳۹ \ Monday, June 18, 2018
عضو ارشد حزب الله: تنها امید مردم فلسطین به مقاومت و موشک های آن است
حوزه/ شیخ قاووق گفت: تا دیروز جنایت‌های اسرائیل علیه فلسطین و ملت آن با سکوت عربی همراه بود؛ اما امروز این جنایت ها با همدستی و توطئه عربی صورت می گیرد.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۵:۰۱
سفیر پاکستان با معاون دبیرکل حزب الله لبنان دیدار کرد
حوزه/ آفتاب احمد کوکر سفیر پاکستان با شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان در حضور عمار الموسوی مسئول روابط بین الملل حزب الله دیدار کرد.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۲۲:۱۰
نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله: عربستان گاو شیرده و آلت دست آمریکا است
حوزه/ شیخ دعموش گفت: سیاست های آمریکا سیاست هایی خصمانه برای ملت های منطقه و مقاومت و ایران است و البته آمریکا و سیاست های او سودی نیز برای عربستان و سایر کشورهای خلیج فارس نخواهد داشت
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۵:۳۱
تحریم حزب الله؛ تحریمی بی اثر که برای ششمین بار تکرار می‌شود
حوزه/ در پی ششمین مرتبه تحریم حزب الله توسط آل خلیفه، شبکه های اجتماعی شاهد واکنش تمسخر آمیز کاربران به این تصمیم آمریکا و کشورهای خلیج است؛ چراکه این کشورها حزب الله را تحریم اقتصادی کرده اند در حالی که رهبران حزب الله هیچ حسابی بانکی در هیچ کدام از کشورهای تحریم کننده ندارند.
۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۷:۵۷
روزنامه الانباء کویت:
تحریم حزب الله هدفی جز دور کردن حزب از پست های کلیدی دولت ندارد
حوزه/ روزنامه الانباء کویت با اشاره به تحریم های جدید حزب الله لبنان توسط آمریکا و شورای همکاری خلیج فارس گفت: این تحریم ها هدفی جز دور کردن حزب الله از پست های کلیدی دولت لبنان ندارد.
۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۰۳:۳۶
مسئول ارشد حزب الله لبنان:
جهانیان شاهد همبستگی ملت ایران و لبنان هستند
حوزه/ عضو ارشد حزب الله لبنان گفت: سفر متقابل علما و بزرگان میان ایران و لبنان با توجه به وجود حوزه های علمیه در دو کشور از اهمیت فراوانی برخوردار است.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۰:۲۵
نائب رئیس شورای اجزائی حزب الله:
نتایج انتخابات پارلمان موجب تقویت حاکمیت و استقلال لبنان خواهد شد
حوزه/ شیخ علی دعموش از حضور چشمگیر مردم در انتخابات پارلمان قدردانی کرد و آن را همچون یک همه پرسی دانست که با وجود تمام تبلیغات منفی و توطئه ها و تخریب ها مردم در آن به مقاومت رای دادند.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۵:۱۵
نماینده مقام معظم رهبری در سوریه:
اندیشه الهی و قرآنی مقاومت مورد پذیرش مردم شریف لبنان واقع شد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالفضل طباطبایی طی پیامی خطاب به سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان، پیروزی سیاسی حزب الله را در انتخابات پارلمانی این کشور تبریک گفت.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۱:۰۳
عضو شورای مرکزی حزب الله:
با رأی به مقاومت، با توطئه ها و دخالت های آل سعود مقابله می‌کنیم
حوزه/ شیخ نیبل قاووق گفت: رژیم آل سعود روند عادی سازی و نزدیکی با دشمن اسرائیلی را تکمیل می کند و دیدار هیئت های بحرینی و اماراتی با رژیم صهیونیستی، شاهدی آشکار بر این مسئله است.
۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۰:۵۷
خطبای جمعه لبنان تاکید کردند:
انتقال سفارت آمریکا به قدس، اولین گام در حذف مسئله فلسطین است/دارالفتوای لبنان جایگاه ملی خود را حفظ کند
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه، مسئله انتخابات پارلمانی لبنان محور سخنان خود قرار داده و اشاره کردند: مردم در انتخابات روز یکشنبه به مسئولیت ملی خود عمل و در خصوص سرنوشت لبنان و ملت آن به دقت بیاندیشند و با تکیه بر عقل و منطق کسانی را انتخاب کنند که امنیت، حاکمیت و استقرار لبنان را از خطر حفظ کنند، به ویژه که در جنگ "جرود عرسال" مشخص شد که خطر تروریسم تا چه اندازه لبنان را تهدید می کند.
۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۲۲:۰۴