*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٤ رمضان ١٤٣٨ \ Tuesday, May 30, 2017
عضو شورای مرکزی حزب الله:دوره اسرائیل تمام شده است
حوزه/ شیخ بغدادی گفت: دوران اسرائیل سپری شده و دیگر حمایت های آمریکا و برخی نظام های عربی هم سودی برای آنها نخواهد داشت.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۲:۲۱
رئیس دارالافتاء جعفری لبنان:
رابطه با آمریکا به زیان امت اسلام است
حوزه/ رابطه با آمریکا نباید فقط به سود آمریکا و زیان کشورهای عربی و اسلامی باشد و جایز نیست در چنین رابطه ای ایران، حزب الله، یمن، سوریه و حماس دشمن مسلمانان و اسرائیل یک کشور معتدل تلقی شود!
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۴:۴۰
واکنش حزب الله به اقدام کینه توزانه عربستان
حوزه/ قرار دادن نام سید صفی الدین در لیست تروریست ها اقدامی نمایشی و بی ارزش است که در تاثیری در فضای لبنان نخواهد داشت.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۰۹:۵۰
مقام ارشد حزب الله:
محاکمه شیخ عیسی قاسم اقدامی احمقانه و خطرناک است
حوزه/ نظام باید به این واقعیت پی ببرد که رفتاری که علیه شیخ عیسی قاسم در پیش گرفته، رفتاری احمقانه و نشان دهنده این است که نظام به پایان راه رسیده است.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۲:۴۴
سلفی های لبنان، ابزاری علیه مقاومت و حزب الله
حوزه/ سلفی های لبنان ابزاری منطقه ای در دست جریان المستقبل هستند که از آنها علیه حزب الله و حتی اهل سنت لبنان استفاده می کند.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۰۹:۳۰
معاون دبیرکل حزب الله لبنان:
همه گروه ها از خلاء قانونی در لبنان متضرر می شوند
حوزه/ شیخ نعیم قاسم گفت: گر زمان بگذرد و ما باز هم به خلأ قانونی و مدیریتی برسیم، همه متضرر می شوند و زیان می بینند، اما اگر این قانون جدید انتخابات بر اساس نسبیت تصویب شود همه سود می برند.
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۴:۴۰
عضو شورای مرکزی حزب الله:
نشست سران عرب با آمریکا مایه ننگ است
حوزه/ شیخ قاووق نشست آمریکا با سران برخی کشورهای عربی را مایه اهانت به عرب ها دانست، زیرا سران این کشورها فلسطین را تنها گذاشته اند و از تجاوز عربستان به یمن و تکفیری ها حمایت می کنند.
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۴:۳۷
معاون دبیرکل حزب الله:تصویب قانون انتخابات می تواند ایستگاهی برای تقویت سیاسی و اقتصادی لبنان باشد
حوزه/ قانون جدید انتخابات می تواند دارای پیام مثبت برای تمام نیروهای سیاسی و ایستگاهی برای تقویت ثبات سیاسی و اقتصادی و بهانه ای باشد برای کسانی که چشم امید به بیگانگان و خارج از کشور دوخته اند تا بار دیگر به لبنان اعتماد کنند.
۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۱۵:۴۸
مقام ارشد حزب الله:
احزاب لبنان فرصت زیادی ندارند/ حزب الله نگران امنیت و وحدت ملی کشور است
حوزه/ شیخ دعموش گفت:مردم لبنان فرصت چندانی برای توافق بر سر قانون جدید انتخابات در مهلت قانونی باقی مانده ندارند و البته حزب الله لبنان نیز برای رسیدن به این قانون با هم پیمانان خود همکاری های لازم را انجام می دهد.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۷:۴۵
جنبش الاصلاح والوحدة:
برخی می خواهند لبنان در بحران باقی بماند/ حزب الله همسو با خواسته مردم است
حوزه/ جنبش الاصلاح و الوحدة گفت: ما از موضع گیری جنبش امل و حزب الله در برابر این قانون تقدیر می کنیم و اعلام می کنیم که موضع این دو حزب همسو با خواسته تمام مردم است.
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۲:۰۷