*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ \ الجمعة ٧ جمادى الثانية ١٤٣٩ \ Friday, February 23, 2018
تایمز اسرائیل: گروه قدرتمند نُجَباء در جنگ احتمالی، کنار حزب‌الله است
حوزه/ یک روزنامه صهیونیستی در واکنش به سفر شیخ اکرم الکعبی به لبنان، از وعده وی مبنی بر اتحاد با حزب الله در جنگ احتمالی با آن رژیم، ابراز نگرانی کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۱۰:۱۸
اسقف اعظم قدس:
یقین داریم فلسطین به برکت مقاومت و رهبرش نصرالله به زودی آزاد می شود
حوزه/ اسقف عطاءالله حنا گفت: به برکت وجود مقاومت و رهبریِ سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله ما اطمینان داریم قدس به زودی به اصالت خود و فلسطین به اهالی خود باز می گردند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۶
رئیس شورای اجرائی حزب الله:
سوریه ثابت کرد همچنان فلسطین را اولویت خود می‌داند/ مسئولیت شرعی مقاومت این است که بر قدرت خود بیفزاید
حوزه/ با سرنگونی هواپیمای اسرائیلی برای دشمنان سوریه ثابت شد که سوریه مسئولانی شجاع دارد که دوست دارند همواره در جبهه دشمنی با اسرائیل و حمایت از فلسطین حضور داشته باشند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۱
مقاومت اسلامی "نجبا" اسرائیل را تهدید کرد
حوزه/ دبیرکل نُجَباء ضمن تأکید بر ایستادگی این جنبش در کنار حزب‌الله لبنان گفت: تا آزادی کامل قدس شریف از پا ننشسته و در هر نقطه از محور مقاومت مقابل اسرائیل صف‌آرایی می‌کنیم.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۵۶
سخنگوی هیئت علمای فلسطین در گفت‌وگو با «حوزه»:
حمایت ایران از فلسطین، ریشه اعتقادی دارد/ انتفاضه فلسطین باید به صورت مستمر شعله ور شود
حوزه/ شیخ «محمد صالح الموعد» تاکید کرد: اسماعیل هنیه و دیگر برادران حماس پس از فشارهای اعمال شده از سوی کشورهای عربی، یقین کردند که فقط ایران و حزب الله و محور مقاومت به صورت ثابت از آن ها حمایت می کنند و به همین دلیل رئیس دفتر سیاسی حماس به آیت الله خامنه ای نامه ارسال کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۱:۲۹
نائب رئیس مجلس اعلای شیعی لبنان:
همچنان به مبانی امام صدر پایبندیم/ حزب الله و جنبش امل فرزندان امام صدر هستند
حوزه/ شیخ خطیب گفت: قدرت ما برگرفته از ایمان و اعتقادات و میهن دوستی ما است که این ارزش ها را امام موسی صدر در میان ما تقویت کرد و از این رو توانستیم با تعدادی اندک و سلاحی ساده در برابر اشغالگران بایستیم و آنها را از سرزمین خود بیرون برانیم.
۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۲۲:۳۱
حجت الاسلام و المسلمین رئیسی با دبیرکل حزب الله لبنان دیدار کرد
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی پس از دیدار با رئیس پارلمان و رئیس مجلس اعلای شیعی لبنان، با سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله دیدار کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۸:۲۰
نماینده فراکسیون مقاومت پارلمان لبنان:
قدس به زودی به دست مقاومت آزاد می شود
حوزه/ نماینده فراکسیون مقاومت تاکید کرد: کسامی که توانستند نوک پیکان گردنکشان و ستمکاران جهان یعنی رژیم اشغالگر صهیونیستی را شکست دهند؛ به اذن خدای متعال خواهند توانست بر این دشمن پیروز شوند و او را از هستی محو کنند .
۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۰:۵۰
رئیس ستاد مشترک ارتش اشغالگر:
شیعه بزرگترین تهدید رژیم صهیونیستی است
حوزه/ گادی آیزنکوت گفت: تهدید شیعه بزرگ ترین تهدید پیش روی این رژیم است، اما به خاطر ضعف کشورهای عربی، اسرائیل از این خطر در امان است.
۱۳۹۶/۱۱/۷ - ۱۱:۴۶
رئیس شورای اجرائی حزب الله:
عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی زمینه از دست رفتن قدس و فلسطین است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین صفی الدین گفت: ما با هر نوع رابطه با رژیم صهیونیستی مخالفیم، زیرا این رابطه نوعی حمایت از اشغالگران است و زمینه را برای دست کشیدن از قدس و فلسطین فراهم می سازد.
۱۳۹۶/۱۱/۷ - ۱۱:۰۸