*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۵ شعبان ۱۴۳۹ \ Sunday, April 22, 2018
نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله:
هرکشور عربی که وارد سوریه شود اشغالگر است
حوزه/ شیخ دعموش گفت: ورود هرگونه نیروی نظامی عربی به سوریه بدون اجازه حکومت قانونی سوریه به معنای اشغالگری است و همچون اشغالگران با آنها برخورد خواهد شد.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۵:۰۲
عضو شورای مرکزی حزب الله:
اگر مقاومت نبود، امروز سرزمین های عربی قلمرو اسرائیل بود/ آزادی غوطه دمشق بزرگ ترین پیروزی مقاومت در سوریه است
حوزه/ شیخ قاووق تاکید کرد: آزادسازی غوطه شرقی دمشق بزرگ ترین پیروزی سوریه از زمان آغاز بحران این کشور است و همین است که آل سعود را عصبانی کرد تا اینکه خواستند شکست خود را جبران کنند و حمله موشکی آمریکا به سوریه اتفاق افتاد.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۲:۱۲
رئیس شورای سیاسی حزب الله:
دشمنان در انتخابات پارلمان، حزب الله را نشانه گرفته اند
حوزه/ آمریکا و هم پیمانانش انتخابات پارلمان لبنان را عرصه ای برای انتقام جویی شکست خود در سوریه می بینند و می خواهند از حزب الله به سود اسرائیل انتقام بگیرند.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۵:۳۲
از سوی حزب الله منتشر شد؛
بررسی غرب آسیا در جهان پسا تک قطبی غربی، چالش های مرحله انتقالی
حوزه/ مرکز مشاوره مطالعات و اسناد وابسته به حزب الله شانزدهمین شماره از سلسله مجموعه «محورها و گفتگوها» را با عنوان« غرب آسیا در جهان پسا تک قطبی غربی، چالش های مرحله انتقالی» در ۷۰ صفحه در بیروت منتشر کرد.
۱۳۹۷/۱/۳ - ۰۲:۴۱
عضو ارشد حزب الله:
پارلمان لبنان مطابق خواسته آمریکا و عربستان نخواهد بود
حوزه/ شیخ علی دعموش گفت: ما در جنگی قرار داریم که عربستان و آمریکا از طریق انتخابات علیه مقاومت به راه انداخته که هدفش جلوگیری از موفقیت حزب الله در انتخابات پارلمان است تا اختیار پارلمان را به دست گیرد و برای این کشور تصمیم گیری کند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۲۱:۵۳
معاون دبیرکل حزب الله:
حزب الله مانعی دشوار در برابر اسرائیل و آمریکا است
حوزه/ حوزه/ شیخ نعیم قاسم گفت: حزب الله گردنه‌ای سخت و دشوار در برابر آمریکا و اسرائیل است و آمریکا در برابر ما چاره ای جز شکست و بازگشت به عقب ندارد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۵:۳۹
رئیس شورای اجرائی حزب الله:
حزب الله بیشتر از سایر احزاب لبنان با مردم آشنا است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین صفی الدین گفت: حزب الله آشناترین احزاب با مردم و نیازهای آنها و داشته ها و توانایی آنها است و بیش از دیگران با رنج های مردم آشنا است، زیرا ما جریان مقاومتی هستیم که از همین مردم آغاز شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۳:۵۹
رئیس هیئت علمای پیروان مذهب اهل بیت(ع) در سوریه:
دشمن برای شکست دادن حزب الله سه توطئه را در نظر دارد
حوزه/ رئیس هیئت علمای پیروان مذهب اهل بیت(ع) در سوریه با اشاره به برنامه های دشمن برای شکست محور مقاومت گفت: دشمن برای شکست دادن حزب الله سه توطئه فساد اخلاقی، فساد تربیتی و فساد اجتماعی را در نظر دارد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۹:۳۵
نشست "زنان و فعالیت سیاسی" در حوزه علمیه لبنان برگزار شد
حوزه/ امروز صیح نشستی با عنوان "زنان و فعالیت سیاسی" از دیدگاه اسلام در حوزه علمیه حضرت زهرا(ع) وابسته به جامعة المصطفی شاخه لبنان برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۵:۵۱
انتشار کتابچه جنبش های سلفی و جهادی(جنبش نورالدين زنكی) در لبنان
حوزه/ مركز مشورتی مطالعات و اسناد وابسته به حزب الله لبنان نشريه ششم از سلسله نشريات غير ادواری خود را با موضوع « جنبش های سلفی و جهادی» منتشر كرد.
۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۶:۳۵