*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۱ آیان ۱۳۹۷ \ ۱۴ صفر ۱۴۴۰ \ Tuesday, October 23, 2018
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
چهلمین سال انقلاب، سال بلوغ انقلابی است
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: چهلمین سال انقلاب، سال بلوغ انقلاب است که تبدیل به شجره طبیه پر ثمر و بالنده شده است و علی‌رغم همه شیطنت‌ها انقلاب در حال صدور است.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۵:۳۵
استاد حوزه علمیه قم در جمع طلاب:
درس ها و پیام های مباهله تبیین شود
حوزه/ مباهله درس ها و پیام های اجتماعی سیاسی و فرهنگی در بردارد که باید بیش از پیش به آحاد مردم به خصوص نسل جوان شناسانده شود.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۹:۰۰
رئیس سازمان بسیج طلاب قزوین:
آمریکا دست از دشمنی با مردم ایران بر نمی دارد
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: بدخواهان این نظام همواره موانع زیادی را در طول مسیر انقلاب اسلامی ایجاد کرده‌اند، اما مردم متدین ایران اسلامی همواره ضمن حفظ اتحاد و همبستگی خود تمامی توطئه‌های دشمنان را به فضل خداوند متعال نقش بر آب خواهند کرد.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۶:۱۶
مدیر حوزه علمیه قزوین در جمع مدیران مدارس:
رواج ناامیدی در جامعه و ناکارآمد نشان دادن نظام مهمترین استراتژی دشمن است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی گفت: در شرایط کنونی مهمترین استراتژی دشمن، رواج ناامیدی در جامعه و ناکارآمد نشان دادن نظام است و با استفاده از شبکه های مجازی و ماهواره ای تلاش کرده این اهداف را محقق کند.
۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۳:۳۶
در هم اندیشی مدیران مدارس ۲۹ استان اعلام شد:
برگزاری بیش از ۲۰۰ نشست تخصصی در اردوی ۴۰ روزه «لاحقان ولایت»
حوزه/ مدیر اجرایی اردوی آموزشی «لاحقان ولایت» از برگزاری بیش از ۲۰۰ نشست تخصصی در بخش های آموزشی و فرهنگی در اردوی ۴۰ روزه طلاب ۲۹ استان خبر داد.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۵:۳۰
خبرنگار برجسته آمریکایی:
ایجاد اسلام هراسی از سیاست های صهیونیستی در غرب و آمریکاست
حوزه/ خبرنگار برجسته آمریکایی گفت: اسلام هراسی یکی از سیاست های لابی صهیونیستی در غرب و آمریکاست،چرا که همه رسانه های غربی و آمریکایی تحت نفوذ این سیاست نادرست هستند.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۶:۲۳
معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین:
فضای مجازی جوانان و خانواده ها را تهدید می‌کند
حوزه/ معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین گفت: فضای مجازی و بازی‌های رایانه‌ای از مهمترین اموری است که جوانان و خانواده‌های این مرز و بوم را تهدید می‌کند،چرا که اگر زندگی بشر در راه هدف اصلی انسانی باشد این همه مشکلات ندارد و مشکلات کنونی نیز ناشی از آن است که هم خود را و هم هدف اصلی را گم کرده است.
۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۰۶:۰۵
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
بسیج عراق و سوریه را از چنگال آمریکا نجات داد
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین با بیان اینکه صدور انقلاب اسلامی که مورد تأکید امام خمینی (ره) قرار دارد با تکیه بر روحیه بسیجی محقق خواهد شد، ادامه داد: همه مردم، مسلمانان و مستضعفان عالم قدر بسیج را می دانند، چرا که این فرهنگ کشورهایی نظیر عراق، یمن و سوریه را از چنگال آمریکا نجات داد.
۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۸:۴۶
استاد حوزه علمیه قزوین :
انقلاب اسلامی ایران یادگار ماندگار امام خمینی (ره) است
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: انقلاب اسلامی ایران یادگار ماندگار امام خمینی (ره) است، چرا که در تاریخ ۴۰ ساله انقلاب اسلامی این انقلاب فراز و نشیب های بسیاری را پشت سر گذاشته است که این موضوع نشان از عمق کینه توزی و دشمنی دشمنان انقلاب اسلامی می باشد.
۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۵:۳۳
مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان:
دشمن با رخنه فرهنگی و مدگرایی چادر را از سر زنان مسلمان بر می دارد
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه تاکستان با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن، گفت: دشمن می خواهد با رخنه فرهنگی و مدگرایی چادر را از سر زنان مسلمان بردارد و بنیان جامعه و خانواده ها را با بی بندوباری تضعیف کند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۷:۱۷