*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ \ ۹ رمضان ۱۴۳۹ \ Friday, May 25, 2018
خبرنگار برجسته آمریکایی:
ایجاد اسلام هراسی از سیاست های صهیونیستی در غرب و آمریکاست
حوزه/ خبرنگار برجسته آمریکایی گفت: اسلام هراسی یکی از سیاست های لابی صهیونیستی در غرب و آمریکاست،چرا که همه رسانه های غربی و آمریکایی تحت نفوذ این سیاست نادرست هستند.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۶:۲۳
معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین:
فضای مجازی جوانان و خانواده ها را تهدید می‌کند
حوزه/ معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین گفت: فضای مجازی و بازی‌های رایانه‌ای از مهمترین اموری است که جوانان و خانواده‌های این مرز و بوم را تهدید می‌کند،چرا که اگر زندگی بشر در راه هدف اصلی انسانی باشد این همه مشکلات ندارد و مشکلات کنونی نیز ناشی از آن است که هم خود را و هم هدف اصلی را گم کرده است.
۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۰۶:۰۵
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
بسیج عراق و سوریه را از چنگال آمریکا نجات داد
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین با بیان اینکه صدور انقلاب اسلامی که مورد تأکید امام خمینی (ره) قرار دارد با تکیه بر روحیه بسیجی محقق خواهد شد، ادامه داد: همه مردم، مسلمانان و مستضعفان عالم قدر بسیج را می دانند، چرا که این فرهنگ کشورهایی نظیر عراق، یمن و سوریه را از چنگال آمریکا نجات داد.
۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۸:۴۶
استاد حوزه علمیه قزوین :
انقلاب اسلامی ایران یادگار ماندگار امام خمینی (ره) است
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: انقلاب اسلامی ایران یادگار ماندگار امام خمینی (ره) است، چرا که در تاریخ ۴۰ ساله انقلاب اسلامی این انقلاب فراز و نشیب های بسیاری را پشت سر گذاشته است که این موضوع نشان از عمق کینه توزی و دشمنی دشمنان انقلاب اسلامی می باشد.
۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۵:۳۳
مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان:
دشمن با رخنه فرهنگی و مدگرایی چادر را از سر زنان مسلمان بر می دارد
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه تاکستان با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن، گفت: دشمن می خواهد با رخنه فرهنگی و مدگرایی چادر را از سر زنان مسلمان بردارد و بنیان جامعه و خانواده ها را با بی بندوباری تضعیف کند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۷:۱۷
مشاور استاندار قزوین در امور روحانیون:
مردم کم کاری برخی مسئولان را به پای انقلاب نمی گذارند
حوزه/ حجت الاسلام قائد امینی با اشاره به اینکه آمریکا هیچ‌گاه از دشمنی با ایران دست بر نمی‌دارد، گفت: دشمنان امروز از مشکلات موجود جامعه مانند بیکاری، وضعیت اقتصادی و کم‌کاری‌های برخی از مسئولان سوء استفاده کرده و سعی دارند در کشور بحران ایجاد کنند، لذا مردم انقلابی باید مراقب توطئه ها باشند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۳
مدیر حوزه علمیه قزوین:
اقدام ترامپ فروپاشی رژیم صهیونیستی را تسهیل کرد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: اقدام ترامپ در اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی عملا مراحل فروپاشی و اضمحلال و سقوط اسرائیل را فراهم می‌کند و باید از آن به عنوان عملی که باعث همگرایی جهان اسلام می‌شود، حداکثر استفاده را ببریم.
۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۳:۵۸
مدیر حوزه علمیه قزوین:
پیام های عاشورا به فراموشی سپرده نشود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: امام سجاد (ع) به همراه حضرت زینب (س) نگذاشتند پیام های عاشورا به فراموشی سپرده شود، بلکه اهداف و اندیشه امام حسین (ع) را پرچم‌داری کردند و از کوفه تا شام و از شام تا مدینه برای مردم تبیین و تبلیغ کردند.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۱۰:۴۵
عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) در جمع حوزویان قزوین تبیین کرد :
دستاوردهای دفاع مقدس برای جامعه امروز
حوزه حجت الاسلام والمسلمین دلیر نقده ای در جمع طلاب و اساتید مدارس علمیه استان قزوین، گفت: شکستن اُبهت دو قدرت شرق و غرب، نه فقط در صحنه‌های نبرد و جنگ،‌ بلکه در تمامی صحنه‌ها به دست آمد. با خودباوری و اعتماد به نفس ایجاد شده در مردم،‌ به پیشرفت‌ها و ابتکاراتی دست زدیم که تحسین دوست و دشمن را برانگیخت.
۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۵:۳۷
تبیین اهداف انقلاب اسلامی برای جوانان توسط طلاب شیرازی
حوزه/ به همت طلاب شیرازی، سلسله نشست هایی با موضوع مسجد و انقلاب اسلامی ویژه جوانان و نوجوانان در شیراز برگزار می گردد.
۱۳۹۴/۱۱/۱۲ - ۱۶:۴۶