*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۶ شعبان ۱۴۴۰ \ Sunday, April 21, 2019
جوان مؤمن انقلابی (۶)؛
قوّت، عزّت و اقتدار؛ سه کلیدواژه رهبر انقلاب برای استفاده جوانان از قرآن
حوزه/ جوانان انقلابی! آشنایی‌تان با قرآن، اُنستان با قرآن، استفاده‌تان از قرآن را روزبه‌روز بیشتر کنید؛ این مایه‌ی قوّت شما است، این مایه‌ی اقتدار شما است، این مایه‌ی عزّت شما است.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۲۳:۳۰
پیام انقلاب | عادتی که انقلاب اسلامی ایران در هم شکست
حوزه/ دنیا عادت کرد به تقسیم میان سلطه گر و سلطه پذیر؛ به طور سنتی، جمعی از ملت ها باید زیر فرمان و یوغ استثمار و استکبار دولت ها و ملت های دیگری قرار می گرفتند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۰۶:۳۰
پیام انقلاب | احساس عزت ملت ایران؛ دستاورد انقلاب اسلامی
حوزه/ یكی از اساسی‌ترین قلم هائی كه انقلاب اسلامی به ما ملت ایران عطا كرد، احساس عزت بود. امام بزرگوار ما مظهر عزت بود. آن روزی كه امام علناً فرمود «آمریكا هیچ غلطی نمی‌تواند بكند»، اوج اقتدار سیاسی و نظامی آمریكا در دنیا بود. امام احساس عزت را به این مردم برگرداند و انقلاب احساس عزت را به ملت ایران برگرداند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۰۶:۳۰
پیام انقلاب | عزت و عظمت ملت ایران در دنیا؛ برکت انقلاب اسلامی ایران
حوزه/ امروز در دنیا عزت و عظمت ملت ایران - كه دشمن هم به آن اقرار می كند - به بركت همین انقلاب و این حضور مردمی است و ملت ایران این را از دست نخواهند داد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۶:۳۰
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
طلاب علوم دینی تاریخ انقلاب را مطالعه نمایند / قدردان ولایت فقیه در جامعه اسلامی باشیم
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: طلاب علوم دینی تاریخ انقلاب را مطالعه نمایند، چرا که انقلاب اسلامی شامل حوادث زیادی همه عرصه های مختلف بوده که باید این مسئله اولویت اصلی قرار گیرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۵:۲۹
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
برای ترویج و توسعه فعالیت‌های قرآنی باید تلاش نماییم
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین بر تدبر، تفکر و بهره گیری بیشتر طلاب مدارس علمیه قزوین از آیات نورانی این کتاب آسمانی تاکید کرد.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۶:۰۸
قطره ای از دریا؛
آیه ای که ثابت می کند عزّت و ذلّت انسان دست خداست
حوزه/ در تفاسیر مى ‏خوانیم كه پیامبر اسلام‏ صلى الله علیه و آله پس از آنكه مكّه را فتح نمود، وعده‏ ى فتح ایران و روم را به مسلمانان داد. در آن موقع منافقان با تعجّب به یكدیگر نگاه مى ‏كردند كه این آیه نازل شد. گروهى از مفسّران، نزول آیه را در موقع حفر خندق دانسته ‏اند. آن زمان كه پیامبر ...
۱۳۹۷/۸/۳ - ۰۴:۰۰
دیدار خادمان حرم رضوی با خانواده های شهدای آبیک+ عکس
حوزه/ خادمان حرم مطهر رضوی در قالب کاروان زیرسایه خورشید با خانواده های شهدای شهرستان آبیک دیدار کردند.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۲۳:۰۰
همراه با نهج البلاغه (۳۰)؛
چرا بنده دیگران؟
حوزه/ امام عليه ‏السلام به همه مسلمانان هشدار مى ‏دهد كه: مبادا آزادى و ارزش انسانى خود را، كه خداوند به شما ارزانى داشته است، پايمال كنيد و به طمع مال و مقام، در برابر انسانى همچون خودتان، بندگى كنيد، زيرا خداوند، همه انسانها را آزاد و يكسان آفريده است.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۲۲:۳۰
شیخ احمد قطان: مقاومت به ما عزّت، کرامت و بزرگی بخشید
حوزه/ جمعیت "قولنا و العمل" لبنان به مناسبت عید مقاومت و سالروز آزادی جنوب لبنان مراسمی با حضور شخصیت های دینی، سیاسی و نظامی لبنان برگزار کرد.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۲۲:۱۵