*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Sunday, July 21, 2019
تجمع علمای مسلمان لبنان: سفر وزیر خارجه رژیم اسرائیل به امارات برای تحریک علیه ایران بود
حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان با صدور بیانیه ای سفر "یسرائیل کاتس" وزیر امور خارجه دشمن صهیونیستی به ابوظبی پایتخت امارات را محکوم کرد و گامی در جهت عادی سازی روابط میان رژیم اسرائیل و برخی از کشور های حاشیه خلیج فارس دانست.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۲۱:۴۰
در نشست علمایی لبنان تاکید شد:
امت اسلامی برای مقابله با توطئه های جدید دشمنان آماده باشد
حوزه/ علمای برای مخالفت با معامله قرن و تحت عنوان "نباید در برابر یک وجب از سرزمین فلسطین کوتاهی کرد" نشستی در بیروت برگزار کردند.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۷:۱۰
تجمع علمای مسلمان لبنان:
تحریم امام خامنه ای اهانت به تمامی مسلمانان است
حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان گفت: در پی هجمه های هدفمند آمریکا برای تحمیل معامله قرن علیه ملت ها از طریق به تسلیم در آوردن حکام عرب، فریاد ملت ها به ویژه در کشور هایی که مجری دیکته های آمریکاست در مقابل این هجمه بلند شد.
۱۳۹۸/۴/۶ - ۲۳:۲۵
تجمع علمای مسلمان لبنان:
اسرائیل در هجوم به نفتکش های عمانی نقش داشته است
حوزه/ تجمع علمای مسلمان در نشست هفتگی خود گفت: رژیم صهیونیستی در حمله به نفتکش های عمان که همزمان با سفر نخست وزیر ژاپن به ایران صورت گرفت، دست داشت و هدفش از این کار تحریک به جنگ علیه ایران بود.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۸:۲۹
عضو ارشد حزب الله: اگر توانستیم معامله قرن را با شکست مواجه کنیم، به پیروزی کامل رسیده ایم
حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان مراسم یادبودی برای امام خمینی در منطقه "حاره حریک" لبنان با حضور علمای دینی و شخصیت های مختلف برگزار کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۱۲:۱۷
تجمع علمای مسلمان لبنان:
آمریکا سخنگوی اسرائیل است/ مقاومت فلسطینی ها تا نابودی اسرائیل ادامه دارد
حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان با صدور بیانیه ای گفت: فریاد جنگ در منطقه حاشیه خلیج فارس در نتیجه تهدید های آمریکا علیه ایران و تلاش آن برای تحمیل سیاست های خود در منطقه بلند شده است.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۲:۵۱
تجمع علمای مسلمان لبنان:
مسئله فلسطین همچنان در وجدان امت زنده است
حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان در بیانیه خود به مناسبت سالگرد روز نکبت گفت: مسئله فلسطین با وجود تمامی توطئه هایی که از سوی قدرت های بزرگ و در رأس آن آمریکا صورت می گیرد، همچنان در وجدان امت زنده است.
۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۴:۵۵
تجمع علمای مسلمان لبنان:
آمریکا راهی جز عقب نشینی ندارد
حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان در بیانیه ای گفت: حوادثی که در جهان اتفاق افتاده، ثابت کرده است که یک قدرت در جهان رشد یافته که در برابر آمریکا و سیاست های آن در منطقه ایستاده و این قدرت همان محور مقاومت است که به رهبری جمهوری اسلامی ایران هدایت می شود.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۴:۵۳
تجمع علمای مسلمان لبنان:
اقدام ترامپ در مورد جولان پیامدهای جهانی خطرناکی خواهد داشت
حوزه/ تجمع علمای مسلمانان لبنان با صدور بیانیه ای اقدام ترامپ را در به رسمیت شناختن حاکمیت رژیم صهیونیستی بر بلندی های جولان محکوم و به شدت با آن مخالفت کرد.
۱۳۹۸/۱/۸ - ۲۰:۰۵
تجمع علمای مسلمان لبنان در محکومیت حادثه نیوزلند:
تروریسم ساخته سازمان اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل است
حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان در بیانیه ی خود گفت: صهیونیسم و آمریکا از مدت ها قبل برای گسترش اسلام هراسی در جوامع غربی برنامه ریزی کردند و این مسئله منجر به رشد جریان های افراطرای در این کشورها شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۲