*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۸ شعبان ۱۴۴۰ \ Tuesday, April 23, 2019
تجمع علمای مسلمان لبنان:
اقدام ترامپ در مورد جولان پیامدهای جهانی خطرناکی خواهد داشت
حوزه/ تجمع علمای مسلمانان لبنان با صدور بیانیه ای اقدام ترامپ را در به رسمیت شناختن حاکمیت رژیم صهیونیستی بر بلندی های جولان محکوم و به شدت با آن مخالفت کرد.
۱۳۹۸/۱/۸ - ۲۰:۰۵
تجمع علمای مسلمان لبنان در محکومیت حادثه نیوزلند:
تروریسم ساخته سازمان اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل است
حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان در بیانیه ی خود گفت: صهیونیسم و آمریکا از مدت ها قبل برای گسترش اسلام هراسی در جوامع غربی برنامه ریزی کردند و این مسئله منجر به رشد جریان های افراطرای در این کشورها شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۲
دیدار هیئتی از اتحادیه سازمان‌های غیر دولتی ایران با تجمع علمای مسلمان لبنان
حوزه/ هیئتی از اتحادیه سازمان های غیر دولتی جمهوری اسلامی ایران به ریاست حجت الاسلام و المسلمین محمد تقی سیفایی با تجمع علمای مسلمان لبنان دیدار کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۷
تجمع علمای مسلمان لبنان:
برای آزادی فلسطین راهی جز مقاومت نیست
حوزه/ تجمع علمای مسلمان طی بیانیه ای هجوم رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان به مسجدالاقصی و هتک حرمت و نقض قدسیت آن را محکوم کرده و از نگهبانان مسجد خواست به شدت با آنان برخورد کرده و با هر امکانی که هست آن ها را طرد کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۵:۴۶
تجمع علمای مسلمان لبنان:
انتقال داعش به مناطق دیگر بیانگر همدستی آمریکا با تروریست هاست/از راهپیمایی بازگشت حمایت می کنیم
حوزه/ تجمع علمای مسلمان با صدور بیانیه ای تحولات سیاسی و اوضاع فلسطین اشغالی مورد بررسی قرار داده و گفت: دشمن صهیونیستی به تعرض خود به صحن های مسجد الاقصی ادامه داده و باب الرحمه را بسته و مانع حضور فلسطینی ها در مسجد شدند.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۴:۳۸
تجمع علمای مسلمان لبنان:
انفجار تروریستی زاهدان بیانگر شکست آمریکا در جنگ علیه ایران است
حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان با صدور بیانیه ای گفت: آمریکا تلاش می کند از طریق تحریک رژیم صهیونیستی و برخی حکّام کشور های عربی ضرباتی را به جمهوری اسلامی ایران وارد کند و در این جنایت از گروهک های تکفیری کمک می گیرد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۳:۳۰
تجمع علمای مسلمان لبنان در سالگرد انقلاب اسلامی:
فشارهای آمریکا علیه ایران موجب تقویت انقلاب اسلامی می‌شود
حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان با صدور پیامی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به رهبر معظم انقلاب تبریک گفت.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۱۱
در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛
شیخ جبری: انقلاب اسلامی، اسلام اصیل محمدی را زنده کرد
حوزه/ به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، حزب الله و مرکز فرهنگی امام خمینی در بیروت کنفرانسی با عنوان "چهل بهار" برگزار کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۳:۴۰
در بیانیه تجمع علمای مسلمان لبنان بیان شد:
رژیم اسرائیل تشکیل دولت لبنان را پیروزی حزب‌الله می داند
حوزه/ تجمع علمای مسلمان در بیانیه ای از تشکیل دولت لبنان استقبال و ابراز امیدواری کرد که دولت اوضاع اقتصادی و اجتماعی را سر و سامان بخشد و مشکلاتی را که در پی تأخیر در تشکیل دولت بوجود آمده حل کند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۶:۰۴
اسقف لبنانی: آزادی دینی ارامنه در ایران شایسته قدردانی است
حوزه/ هیئتی از تجمع علمای مسلمان به ریاست شیخ حسین غبریس مسئول روابط عمومی با اسقف نشینان ارامنه ارتدکس دیدار و میلاد حضرت عیسی (ع) را به آنان تبریک گفتند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۵:۳۹