*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ \ ۴ ذو القعدة ۱۴۳۹ \ Wednesday, July 18, 2018
معرفی انصارالله یمن در کتاب «حوثیان یمن»
حوزه / کتاب حوثیان یمن؛ به قلم حجت الاسلام سید محمد طباطبایی فر که ازسوی انتشارات دانشگاه ادیان و مذاهب و مجمع جهانی اهل بیت(ع) منتشر شده به معرفی جنبش حوثیان و تبیین رویکردها و مواضع کلامی، فقهی و سیاسی این جنبش پرداخته است.
۱۳۹۵/۳/۸ - ۱۲:۰۹
به مناسبت سالروز میلاد مولود کعبه(۱)
نگاهی به سیر مطالعاتی امام علی علیه السلام
حوزه / عالمان دین درعصر حاضر با تالیف آثاری درباره شخصیت امام علی (علیه السلام) گوشه ای اززندگی امام اول شیعیان را به تصویر کشیده اند باشد که مطالعه این آثار ما را درجهت شناخت بیشتر این نورخلقت یاری نماید.
۱۳۹۵/۱/۲۹ - ۱۰:۳۶
نگاهی به کتاب آداب سفر در فرهنگ نيايش‏
حوزه / کتاب آداب سفر در فرهنگ نيايش تالیف سيّد جليل القدر رضي الدّين ابو القاسم على معروف به سيّد ابن طاوس است.
۱۳۹۴/۱۲/۲۵ - ۱۲:۲۰
کتابشناسی
کتاب «روابط انسانی در مدیریت اسلامی»
حوزه/ در مدیریت اسلامی انگیزه های فردی و گروهی جهت دهنده نیست بلکه ارزش های انسانی و اسلامی جهت دهنده است؛ از این رو، همۀ تلاش های مدیر بر مبنای حق و در جهت آرمان های حق خواهی و حق جویی استوار است.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۷:۴۴
نگاهی به چند کتاب فاطمی
خبرگزاری حوزه به مناسبت ایام فاطمیه چند کتاب فاطمی را معرفی می کند.
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۳
در آمریکا منتشر می شود
سری جدید کتاب های "جورج کنجکاو" با موضوع اسلام
حوزه / سری جدید کتاب های مشهور کودکانه جورج کنجکاو، قرار است درباره ملاقات شخصیت اصلی داستان با یک خانواده مسلمان در ماه مبارک رمضان باشد.
۱۳۹۴/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۹
بررسی ویژگی های صاحبان خرد در کتاب اولوا الالباب
حوزه/ واژۀ «اولوا الالباب» به معنای صاحبان مغز، خِرد ناب، اندیشه های پاکیزه و درک های عمیق است؛ این کلمه در سراسر قرآن کریم ۱۶ بار به کار رفته و کلمّه «لُب» غالباً به صورت جمع و با ترکیب «اولوا الالباب» آمده است.
۱۳۹۴/۱۱/۲۱ - ۱۳:۵۵
معرفی کتاب «ارتداد»
حوزه/ کتاب «ارتداد» تحلیل حکم ارتداد و نقد و بررسی شبهات به قلم سید محمد شفیعی مازندرانی به علاقه مندان کتاب معرفی می گردد.
۱۳۹۴/۱۱/۱۰ - ۱۴:۱۶
نگاهی به کتاب «چیستی انسان در اسلام»
حوزه/ کتاب چیستی انسان در اسلام اثر حجت الاسلام و المسلمین محمد تقی سهرابی فر است که در گروه کلام و دین پژوهی پژوهشکده حکمت و دین پژوهی پژوهشگاه سامان یافته و به تازگی به چاپ دوم خود نیز رسیده است.
۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۲
کتابی برای شناخت افراط گرایان،«غلوّ و برتربینی ناروا»
حوزه/ کتاب «غلوّ و برتربینی ناروا» در متون و فرهنگ اسلامی به قلم حجت الاسلام والمسلمین علی رضایی بیرجندی به منظور بیان اندیشه های افراط گر نگاشته شده است.
۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۸