*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ \ ۲ ذو القعدة ۱۴۳۹ \ Monday, July 16, 2018
در نشست الگوی فقهی بازی های رایانه ای مطرح شد:
همه بازی های رایانه ای مصداق لهو و لغو نیستند/ ضرورت توجه محققین حوزوی به بازی های رایانه ای
حوزه/ در بازی های رایانه ای با موضوع شناسی دقیق می توان گفت، برخی مواردی که توسط برخی علما مصداق قمار و حرام معرفی شده است، جای تامل و بررسی بیشتری دارد.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۰:۴۶
پنج شنبه، ۳۱ خرداد سال جاری؛
نشست علمی بازی های رایانه ای، چیستی، ضرورت ها، و چالش های فقهی برگزار می شود
حوزه/ دبیر اجرایی نشست بازی های رایانه ای، چیستی، ضرورت ها، و چالش های فقهی از برگزاری این نشست در ۳۱ خرداد سال جاری در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی خبر داد.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۶:۱۲
از سوی مرکز دانش بازی های رایانه ای؛
نشست «بازی های رایانه ای، چیستی، ضرورت ها و چالش های فقهی» برگزار می شود
حوزه/ نشست علمی، با عنوان «بازی های رایانه ای، چیستی، ضروت ها و چالش های فقهی» از سوی مرکز دانش بازی های رایانه ای در قم برگزار می گردد.
۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۷:۴۴
کتاب «احکام بازی های رایانه ای» منتشر شد
حوزه/ با کتاب «احکام بازی های رایانه ای» به قلم محمود صادقی بیشتر آشنا شویم.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۰:۵۸
دارالافتاء مصر بازی نهنگ آبی را تحریم کرد
حوزه/ دارالافتاء مصر روز گذشته با صدور فتوایی مشارکت در بازی نهنگ آبی را تحریم کرد و از کسانی که در حال حاضر مشغول این بازی هستند خواست به سرعت از آن خارج شوند و از والدین نیز خواست مراقب رفتار فرزندان خود باشند و آنها را از خطرات این بازی کشنده آگاه کنند.
۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۲:۵۴
روحانی تولیدکننده بازی های رایانه ای:
مسئولان از اهمیت صنایع فرهنگی در اشتغالزایی غافل نشوند
حوزه/ روحانی تولید کننده بازی های رایانه ای و فعال این عرصه گفت: مسئولان و دولتمردان در بحث اشتغالزایی و حمایت ها در این راستا نباید از اهمیت و نقش صنایع فرهنگی و رسانه ای غافل شوند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۰۱:۰۵
دوره آموزش سواد بازی های رایانه ای و خانواده برگزار می گردد
حوزه/ به همت اداره تبلیغ مجازی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفترتبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، دوره آموزش غیرحضوری(مجازی) سواد بازی های رایانه ای با رویکرد نقش نظارتی والدین ویژه خانواده های طلاب برگزار می گردد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۰:۴۷
مدرس فضای مجازی:
خشونت بازی های رایانه ای به روان نوجوانان آسیب جدی می رساند
حوزه/ مدرس فضای مجازی و بازی های رایانه ای تصریح کرد: بی شک خشونت پیدا و پنهان در بازی های رسانه ای باعث آسیب جدی به روح و روان نوجوانان می شود.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۱۳:۵۷
عضو هیئت علمی دانشکده صدا و سیما:
دچار شدن به لهو و لعب، آفت مهم افراط در بازی های رایانه ای است
حوزه/ عضو هیئت علمی گروه فرهنگ و ارتباطات اسلامی دانشکده صدا و سیما تصریح کرد: گذراندن عمر به بطالت و نیز دچار شدن به امور لهو و لعب از جمله آفات افراط در انجام بازی های رایانه ای است.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۰۱:۴۰