*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
شورای علمای موریتانی توسط دولت این کشور معلق شد
حوزه/ روز گذشته و به دستور دادستان کل شهر نوآکشوت پایتخت کشور موریتانی، شورای علمای مسلمان این کشور تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمد.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۲۰:۱۵
نماینده مجلس ملی موریتانی:
دولت موریتانی در آموزش احکام اسلامی به بانوان کوتاهی می‌کند
حوزه/ خانم لیلا ابواحمد، نماینده مجلس ملی موریتانی: بسیاری از زنان و دختران جوان در کشور، حتی از ساده ترین احکام اسلامی مربوط به خود مطلع نیستند و این مسئله ضعف و کم کاری دولت در این زمینه را می رساند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۲۰:۰۵
با مشارکت وزارت اوقاف و امور دینی؛
کنفرانس ملی «نقش تصوف در تحکیم مسالمت اجتماعی» در موریتانی برگزار شد
حوزه/ با مشارکت وزارت اوقاف و امور دینی کشور موریتانی، اولین دور کنفرانس ملی با موضوع «نقش تصوف در تحکیم مسالمت اجتماعی»، در شهر نوآکشوت پایتخت این کشور برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۲:۲۷
امام جمعه نوآکشوت: وابستگی جامعه اسلامی به دنیای غرب مشکل‌ساز خواهد شد
حوزه/ شیخ محمود لمراموت، امام جمعه شهر «نوآکشوت» پایتخت کشور موریتانی در بخشی از خطبه های نماز جمعه این هفته تعمیق روابط جهان اسلام با کشور های غربی را نکوهش کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۰
در مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در موریتانی:
سفیر ایران در نوآکشوت نقش مهم موریتانی در تبلیغ اسلام را ستود
حوزه/ سفیر جمهوری اسلامی ایران در شهر نوآکشوت پایتخت کشور موریتانی، در مراسم جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران که در محل ساختمان سفارت ایران در این شهر برگزار شد، نقش مهم موریتانی در تبلیغ اسلام را ستود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۰۸:۲۳
مشاور رئیس جمهور موریتانی در امور زنان:
تعداد مراکز اسلامی ویژه زنان در موریتانی ۷۰ درصد افزایش می‌یابد
حوزه/ خانم مت بنت محمدو، در حاشیه کنفرانس ملی «نقش زنان مسلمان در تکامل خانواده» گفت: تا پایان شش ماهه اول سال جاری میلادی، شاهد افزایش چشمگیر تعداد مراکز اسلامی ویژه بانوان در سراسر موریتانی خواهیم بود.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۸:۴۰
کنفرانس ملی «نقش زنان مسلمان در تکامل خانواده» در موریتانی برگزار شد
حوزه/ عصر روز گذشته کنفرانس ملی «نقش زنان مسلمان در تکامل خانواده» در محل فرهنگسرای ملی شهر نوآکشوت پایتخت موریتانی برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۲:۲۳
به میزبانی کشور موریتانی؛
کنفرانس بین‌المللی «علمای اسلامی مغرب عربی» در نوآکشوت برگزار شد
حوزه/ صبح روز گذشته کنفرانس بین المللی «علمای اسلامی مغرب عربی»، موسوم به (UNPM)، به میزبانی کشور موریتانی و در سالن اجلاس سران شهر نوآکشوت پایتخت این کشور برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۰:۰۱
شیخ الازهر بعد از پرتغال به موریتانی سفر کرد
حوزه/ احمد الطیب شیخ الازهر بعد از سفر پرتغال به کشور موریتانی سفر و با علما و مسئولین این کشور دیدار کرد و به بحث و گفتگو پیرامون مبارزه با خشونت و افراطی‌گری پرداخت.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۱:۲۵
عالم اهل موریتانی:
سیاست تکفیر، به وحدت جهان اسلام ضربه می زند
حوزه/ عالم موریتانیایی گفت: سیاست های غلط برخی کشورها و تبلیغات دشمنانه آنان از جمله سیاست تکفیر، به اصل وحدت ضربه بسیار شدیدی می زند ولی در مقابل همه این جریانات، ایران اسلامی وجود دارد که قدم های بزرگی برای وحدت و علیه تروریسم بر می دارد.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۵:۵۸