*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ \ الثلاثاء ١٨ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Tuesday, January 17, 2017
آیت الله العظمی بشیر النجفی:
پیروزی های عراق، مایه مباهات آیندگان است
این مایه افتخار است که فرزندان عراق، تاریخ این کشور را با دستان خود و با پیروزی های پی در پی رقم بزنند تا مایه مباهات آیندگان باشد و من از خداوند متعال می خواهم به زودی شما را پیروز گرداند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۲
تشکر عشایر عراق از مرجعیت و بسیج مردمی
حوزه/ شیخ عشیره الظاهر الحسن در منطقه الشرقاط عراق گفت: مرجعیت دینی و در راس آنهاحضرت آیت الله سیستانی موجب وحدت مردم عراق هستند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۱
حمایت اوقاف شیعیان عراق از بازسازی حرم عسکریین(ع) و بسیج مردمی
حوزه/ رئیس اداره اوقاف شیعیان عراق ضمن سفر به شهر مقدس سامرا در جریان روند بازسازی مرقد مقدس عسکریین(ع) و اوضاع رزمندگان عراق و نیازهای آنها قرار گرفت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۲
نماینده آیت‌الله سیستانی خطاب به بسیج مردمی:
در حفظ جان و مال مردم در مناطق آزاد شده بکوشید/نیروهای مردمی از اوامر فرماندهان اطاعت کنند
حوزه/شیخ عبد المهدی کربلائی مبارزان بسیج مردمی عراق را به تعامل نیکو با مردم و خانوادهایشان و حفظ اموال و دارایی آنها در مناطقی که آزاد می کنند توصیه و تاکید کرد: با رفتار خود مبلغ مذهب اهل بیت (ع) باشید.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۲:۴۰
توصیه آیت الله العظمی حکیم به نیروهای بسیج مردمی عراق
حوزه/ جنگ ما با تروریست ها برای دفاع از اعتقادات است و از این رو رفتار و عملکرد ما باید موجب دفاع از اعتقادات و تثبیت آن باشد و کاری انجام ندهیم که بر خلاف اعتقادات و باورهای اسلام باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۶
فرمانده بسیج مردمی عراق با سید عمار حکیم دیدار کرد
حوزه/ سید عمار الحکیم در دیدار با المهندس بر ضرورت استمرار حمایت از بسیج مردمی تاکید کرد و بسیج مردمی را یکی از نیروهای قدرتمند عراق دانست.
۱۳۹۵/۱۰/۳ - ۱۲:۴۴
رئیس جمهور عراق قانون رسمی شدن بسیج مردمی را امضا کرد
حوزه/ رییس جمهور عراق قانون پیوستن بسیج مردمی به مجموعه نیروهای امنیتی این کشور را امضا کرد.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۷:۱۸
نماینده پارلمان عراق خواستار محاکمه شیوخ حامی داعش شد
حوزه/ علی الزیدی گفت: سرنوشت شیوخ و سخنرانان حامی داعش نباید با سرنوشت داعش متفاوت باشد، زیرا اینها عاملان خرابی و فتنه و جنایت در موصل هستند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۶:۲۵
توسط حوزه علمیه نجف اشرف
نمایشگاه مجاهدت های روحانیت در مسیر اربعین افتتاح شد+ تصاویر
حوزه/ "کمیته ارشاد و تبلیغ" وابسته به آستان مقدس علوی نمایشگاه ویژه فعالیت های روحانیت را در مسیر پیاده روی زیارت اربعین برگزار کرد.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۳:۳۷
بازدید علمای حوزه نجف از منطقه عملیاتی موصل + تصاویر
حوزه/ صبح امروز گروهی از علما و روحانیون حوزه علمیه نجف اشرف با هماهنگی کمیته ارشاد و دفاع از مقدسات وابسته به آستان مقدس علوی از منطقه عملیاتی جنوب غرب موصل بازدید کردند.
۱۳۹۵/۸/۱۸ - ۱۰:۵۲