*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ \ ۶ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Wednesday, November 14, 2018
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین:
ایستادگی در برابر آمریکا تبدیل به یک شعار منطقه‌ای در دنیا شده است
حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: امروز ایستادگی در برابر آمریکا تبدیل به یک شعار منطقه‌ای در دنیا شده و تنها در ایران نیست که شعار مرگ بر آمریکا سر می‌دهند.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۵:۱۸
رئیس شورای حوزه علمیه بوشهر تبیین کرد:
هفت ویژگی جبهه مقاومت دانشگاهی
حوزه/ ایجاد جبهه مقاومت دانشگاهی نیازمند چند اصل است که اولین آن، حرکت در مسیر مقام معظم رهبری که همان راه حضرت امام راحل است
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۵:۴۹
کارشناس غرب آسیا در گفت و گو با «حوزه»:
شمارش معکوس برای پاکسازی کامل سوریه آغاز شده است
حوزه/سید رضا صدر الحسینی گفت: با وجود کمبودهای اقتصادی و معیشتی که در عراق وجود دارد، دست های پنهان و آشکاری توسط بازماندگان حزب بعث و حامیان تروریست ها و سعودی ها با مدیریت کلان آمریکا و انگلیس در عراق مشاهده می شود.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۴:۱۵
کارگردان لبنانی در حاشیه جشنواره رسانه‌ای غدیر:
خبرگزاری حوزه تمام تلاش خود را جهت نزدیکی میان ادیان و مذاهب صرف کرده است
علی کلوش کارگردان لبنانی در حاشیه جشنواره رسانه‌ای غدیرگفت: بسیاری از رسانه ها با یکی دانستن اهل تسنن و وهابیت، آب در آسیاب دشمن می ریزند. نقش حوزه و اهالی رسانه آشکارسازی اندیشه های وهابیت با کمک و یاری علمای اهل سنت است.
۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۱۲:۱۵
خطیب نماز جمعه بجنورد:
جای پیگیری مطالبات در کف خیابان نیست/ تحریم‌ها نشانه عجز آمریکا در برابر مقاومت ملت است
خطیب نماز جمعه بجنورد با اشاره به ایستادگی مردم ایران در برابر تنگناهای اقتصادی، گفت: هرچند شاید به کارگزاران نظام نقد داشته باشیم، اما جای آن در خیابان‌ها نیست؛ در حالی که دشمن می‌خواهد مردم را به خیابان‌ها بیاورند.
۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۱۸:۲۰
نامه اعتراضی مدیران حوزه قزوین به رئیس مجلس
حوزه/ جمعی از مدیران حوزه علمیه قزوین تلاش برخی نمایندگان مجلس با تصویب لایحه FATF را موجب بهت و حیرت و نگرانی قلمداد کرده و تصریح کردند: امضای چنین لایحه ای سرنوشتی جز خود تحریمی و تحت فشار قرار دادن ایران برای کنار گذاشتن مقاومت و ایستادگی ندارد.
۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۶:۰۲
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد قزوین:
ابتکار عمل در منطقه با جبهه مقاومت است
حوزه/ مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد استان قزوین گفت: آمریکا و جبهه غرب می دانند امروز مقاومت از جایگاه ویژه ای برخوردار است و ابتکار عمل با جبهه مقاومت است؛ اقدامات اخیر هم آخرین دست و پا زدن آمریکا و هم پیمانانش است.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۹:۱۰
امام جمعه بابلسر:
حمله به سوریه ناشی از شکست غربی در مقابل جبهه مقاومت یود
حوزه/ امام جمعه بابلسر به جنایت آشکار آمریکا، انگلیس و فرانسه در حمله به سوریه اشاره کرد و گفت: این تجاوز آشکار ناشی از شکست غربی ها در برابر جبهه مقاومت است.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۸:۰۸
با حضور شعرایی از سوریه، فلسطین، عراق، ایران، لبنان و یمن؛
برگزاری کنگره شعر مقاومت با شعار «المقاومه هی الدفاع المقدس عن الحق» در دمشق
حوزه/ کنگره شعر مقاومت با شعار المقاومه هی الدفاع المقدس عن الحق امروز و فردا در دمشق برگزار می شود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۸:۴۴